Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Sen o Jezusie

Post 06 sty 2012, 13:02

Witam.
Dziś, z 5 na 6 stycznia miałam dziwny sen. O Jezusie śniłam po raz pierwszy... a wyglądało to tak:
We śnie przyglądałam się rozmowie Jezusa i jakiegoś innego człowieka. Jezus mówił, że jest wyczerpany i ma dość ciągłego proszenia go o pomoc i prośby ludzi by dokonywał cudów. Powiedział, że wpadł na pomysł by urodzić się znowu... tylko na jakimś pustkowiu, daleko (tu chodziło o stajenkę) tam gdzie nikt go nie znajdzie.
Sen trwał dosłownie kilkanaście sekund... Nie byłam wtedy w stanie ld, nie kierowałam wydarzeniami, jednak byłam świadoma, że to jest sen. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to oznacza?Bardzo mnie to nurtuje....
...
Avatar użytkownikaFelina
 
Imię: Ola
Posty: 6
Dołączył(a): 06 sty 2012, 12:55
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 11
Typ: 2 (dawca)
Zodiak: Waga, Tygrys

Re: Sen o Jezusie

Post 06 sty 2012, 14:10

Nie szukaj wszędzie znaczeń. Najprawdopodobniej to nie znaczy nic szczególnego... chyba że jakieś wzniosłe znaczenie nadasz sobie sama :P
"Często logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." - Albert Einstein

http://hypnotools.pl/
Avatar użytkownikaFraktal
 
Imię: Krzysztof
Posty: 21
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:55
Droga życia: 11
Zodiak: Baran, Tygrys - żywiołu ognia

Re: Sen o Jezusie

Post 06 sty 2012, 16:21

Tylko wzniosłe!
"Przecież Śnił Mi się Sam Jezus!" xD

Bardziej interesujące niż jak to my to widzimy jest To jak widzi to Główna Zainteresowana, czyli Felinka. : )
Co czujesz?
Co o tym sądzisz?

DLACZEGO DAJESZ NAM MOC OBALENIA TEGO WSZYSTKIEGO?

Mów o Tym co myślisz.
Nie Pytaj czy warto, czy będziemy się z Tobą w To bawić.

TWÓRZ! : D
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Sen o Jezusie

Post 08 sty 2012, 17:43

Ale chodzi o to, że nie wiem co sądzę. Nie wiem czy w ogóle coś sądzić. Dlatego zapytałam, bo nie znam się na snach. ;)
Właśnie dlatego Was pytam, żeby się dowiedzieć czy to coś znaczy :D Więc nic? Tak po prostu?
...
Avatar użytkownikaFelina
 
Imię: Ola
Posty: 6
Dołączył(a): 06 sty 2012, 12:55
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 11
Typ: 2 (dawca)
Zodiak: Waga, Tygrys

Re: Sen o Jezusie

Post 10 sty 2012, 08:57

''Powiedział, że wpadł na pomysł by urodzić się znowu... tylko na jakimś pustkowiu, daleko (tu chodziło o stajenkę) tam gdzie nikt go nie znajdzie.''

interpretacja snu jest prosta .. Jezus jako postac fikcyjna :wink:
:-))
Avatar użytkownikaArimare Mężczyzna
 
Imię: xxx
Posty: 319
Dołączył(a): 24 lis 2010, 04:29
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc ;>
Droga życia: 1

Re: Sen o Jezusie

Post 10 sty 2012, 19:36

Po czym tak sądzisz?
...
Avatar użytkownikaFelina
 
Imię: Ola
Posty: 6
Dołączył(a): 06 sty 2012, 12:55
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 11
Typ: 2 (dawca)
Zodiak: Waga, Tygrys

Re: Sen o Jezusie

Post 10 sty 2012, 19:59

:D
Też jestem Arimare bardzo ciekaw po czym wnosisz 8)
"Często logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." - Albert Einstein

http://hypnotools.pl/
Avatar użytkownikaFraktal
 
Imię: Krzysztof
Posty: 21
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:55
Droga życia: 11
Zodiak: Baran, Tygrys - żywiołu ognia

Re: Sen o Jezusie

Post 11 sty 2012, 20:55

A czy może to być rodzaj objawienia? Rozmawiałam dzisiaj ze znajomą, która twierdziła, że to bardzo możliwe.
...
Avatar użytkownikaFelina
 
Imię: Ola
Posty: 6
Dołączył(a): 06 sty 2012, 12:55
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 11
Typ: 2 (dawca)
Zodiak: Waga, Tygrys

Re: Sen o Jezusie

Post 12 sty 2012, 12:38

Całe nasze życie jest objawieniem... :)
Olu jeżeli chcesz ten sen też możesz sobie tak zracjonalizować.
Jezus mówił, że jest wyczerpany i ma dość ciągłego proszenia go o pomoc i prośby ludzi by dokonywał cudów.

Jezus ze snu chce Ci przekazać żebyś nie wymagała od świata "cudów" tylko żyła i cieszyła się życiem. O:)

Możesz również przyjąć że to tylko mniej znacząca treść z podświadomości. Jak widzę to byłaby dla Ciebie zbyt nudna droga więc zostańmy przy objawieniu. W końcu sami sobie sens tego przedstawienia tworzymy. :wink:
"Często logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." - Albert Einstein

http://hypnotools.pl/
Avatar użytkownikaFraktal
 
Imię: Krzysztof
Posty: 21
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:55
Droga życia: 11
Zodiak: Baran, Tygrys - żywiołu ognia

Re: Sen o Jezusie

Post 12 sty 2012, 17:57

Bardzo dziękuję za pomoc :) Może rzeczywiście wymagam od świata za wiele...ciągle oczekuję czegoś niezwykłego, a przecież to nie na tym polega. Głęboko zastanowię się co do tego. Przecież objawienie nie może wykluczać się z przekazaniem mi wartościowej mądrości ;)
...
Avatar użytkownikaFelina
 
Imię: Ola
Posty: 6
Dołączył(a): 06 sty 2012, 12:55
Lokalizacja: Chełm
Droga życia: 11
Typ: 2 (dawca)
Zodiak: Waga, Tygrys

Re: Sen o Jezusie

Post 12 sty 2012, 19:13

Cóż... Jedni zastanawiają się nad sobą prawie odruchowo, inni natomiast - potrzebują przyjścia bożka, awatara, herosa, autorytetu itp itd, by się w końcu wziąć za siebie samego.
Czasem tak bardzo chcemy aby w naszym życiu wydarzyło się coś "nadzwyczajnego" i "cudownego", że nie zwracamy uwagi na małe cuda, które wydarzają się w nas i dookoła nas, w każdej chwili...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości