Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

przebudzenie o 3 w nocy

Post 03 sty 2012, 18:44

Czesc , jestem nowy na tym forum , mam 17 lat.

No to do dziela , od jakiegos czasu (ok. 2-3 miesięcy) budze sie praktycznie co noc okolo godziny 3 w nocy, na początku
budzilem sie na 5-10 minut z zaschniętym gardłem, napilem sie czegos i spac . Niemialem zadnego problemu z zasnięciem , od okolo 2-3 tygodni budze sie o 3 (często dokładnie o 3:04 wg mojego telefonu) i niemoge zasnąć , leze tak do 4 czasem nawet niezasypiam wcale. Ostatniej nocy czyli z poniedzialku na wtorek tez sie obudzilem i tak sobie leze no i zasnolem dosyc szybko, cos tam mi sie snilo niepamiętam dokładnie i sie nagle obudzilem . Choinka stoi jakis metr od lozka i bylo dosyc jasno , miałem bardzo lekko uchylone oczy i niemoglem ich otwozyc ,z calej sily sprobowalem machnąć rękom az mnie dosyc mocno zabolała , ale nie drgneła nawer o milimetr wystraszyłem sie mam jakis paraliz czy cos , poczyłem jak jakas ciemna plama przesowa sie nademną strasznie się bałem , probowalem otwozyc oczy i strasznie mnie bolały , to moze dziwnie wygląda ale obudzilem się jeszcze raz , byłem cały zalany potem ale jakos tak wcale sie nie balem, serce wcale mi niewaliło, było normalnie lecz byłem cały mokry.

Chodze praktycznie co niedziele do kościoła , modle sie itp.

Co te przebudzenia i ten sen mogą oznaczac ??Niewydaje mi sie zeby to bylo normalne
Mordor94PL
 
Imię: Mateusz
Posty: 1
Dołączył(a): 03 sty 2012, 18:26

Re: przebudzenie o 3 w nocy

Post 05 sty 2012, 01:53

Spokojnie przyjacielu. : )

Dwa słowa.
Paraliż senny.

Wiem, że to wydaje się dziwne, ale masz to codziennie, tylko nie każdemu jest w stanie to poczuć.
Ciekawe co?

Aha.
Paraliż senny nie pyta się czy i w kogo wierzysz i jak się to przejawia.
Paraliż jest, żebyś nie wierzgał jak piesek jak mu się coś śni. : )

To tak jak organizm odpoczywa i dba o siebie, żeby nic się mu nie stało.
Luz. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: przebudzenie o 3 w nocy

Post 05 sty 2012, 16:10

a ja o 3.30 kilka dni pod rzad :D ale bania :D
Eruanis
 

Re: przebudzenie o 3 w nocy

Post 05 sty 2012, 16:20

3-4 to godzina szyszynki. xDDD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron