Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

sen o łowieniu ryb

Post 01 sty 2012, 14:52

Witam!
Nurtuje mnie od kilku dni pewien sen a mianowicie łowiłem ryby z moim dobrym przyjacielem z czasów szkolnych.On jest zapalonym wędkarzem Ja mam z tym mniej wspólnego.Wyglądało to w ten sposób że poszliśmy nad naprawdę czysty strumień kryjący się w gęstym lesie i zaroślach.Siedliśmy nad nim.siedzieliśmy i złowiłem dość sporą niebieskawą rybę wyglądającą naprawdę ładnie.Kolega powiedział bym ją wypuścił więc wyjąłem haczyk z jej pyszczka i wypuściłem ją z powrotem.Potem chwilę siedzieliśmy następnie odeszliśmy i sen się w zasadzie skończył.Czy pomożecie mi zinterpretować ten sen?
sanshin
 
Posty: 2
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:50

Re: sen o łowieniu ryb

Post 03 sty 2012, 22:11

Proponuje zagrać w toto lotka

dla mnie sen w którym występuje ryba to zawsze przypływ gotówki O:)
"Żyjemy w świecie stu tysięcy atrakcji by dobrze się bawić masz tu sto tysięcy okazji"
Avatar użytkownikaWhitestok80
 
Posty: 5
Dołączył(a): 03 sty 2012, 19:48
Lokalizacja: Białystok

Re: sen o łowieniu ryb

Post 04 sty 2012, 17:30

sanshin napisał(a):Witam!
Nurtuje mnie od kilku dni pewien sen a mianowicie łowiłem ryby z moim dobrym przyjacielem z czasów szkolnych.On jest zapalonym wędkarzem Ja mam z tym mniej wspólnego.Wyglądało to w ten sposób że poszliśmy nad naprawdę czysty strumień kryjący się w gęstym lesie i zaroślach.Siedliśmy nad nim.siedzieliśmy i złowiłem dość sporą niebieskawą rybę wyglądającą naprawdę ładnie.Kolega powiedział bym ją wypuścił więc wyjąłem haczyk z jej pyszczka i wypuściłem ją z powrotem.Potem chwilę siedzieliśmy następnie odeszliśmy i sen się w zasadzie skończył.Czy pomożecie mi zinterpretować ten sen?

Co jadasz ? :)

Niebieski to czakra gardła.
Może macie jakieś niewyjaśnione/nieprzegadane sprawy z przyjacielem ?

Witam i pozdrawiam.
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: sen o łowieniu ryb

Post 04 sty 2012, 20:13

Jeszcze dodam że w wigilię rozstałem się z dziewczyną która była spod znaku ryb.Może to troszkę rozjaśni?
sanshin
 
Posty: 2
Dołączył(a): 01 sty 2012, 14:50

Re: sen o łowieniu ryb

Post 05 sty 2012, 12:55

łowienie ryb jest zwiastunem dobrych spraw pieniężnych.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości