Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

wlasna i bliskiej osoby smierc

Post 28 gru 2011, 13:38

czesc. jestem nowa na forum i nie wiem czy juz byl taki temat. wiem ze sie rozpislam jednak i tak prosze o zinterpretowanie

dzisiaj w nocy snil mi sie na okraglo jeden sem ale za kazdym razem byly noweszczeguly

w pierszym snilo mi sie ze umarlam i powiedziala mi o tym siostra gdy bylam duchem. zaczela mi mowic ze nie zyje ze mialam wypadek itd. gdy szukalam odpowiedziu okazalo sie ze zyje i ze nie zyje bylam w polowie martwa.

w drugim o 16.30 zadzwonilam do siostry mimo ze bylam kawalek od niej powiedzial... to ta godzina za pare godzin umrzesz.
poszlam do kuchni usiadlam kolo okna- gadalam z siostra
moja mama wgle nas nie zauwarzala byla smutna
powiedzialam do siostry na odczepnego a moze ty tez nie zyjesz
odpowiedziala wiem, mialysmy jakis wypadek czy cos
poszlysmy na gore wypadla przez okno i w ostatniej chwili sie zlapala parapetu po czym zaczela znikac
zeszlam na dul mama wgle mnie nie zauwarzala slyszala tylko jakies odglosy - moje odglosy.
okazalo sie ze nie zyje ani ja ani siostra

w bylo to samo co w drugim ale na przemian dowiadywalam sie ze ja nie zyje pozniej ja i siostra pozniej mama i siostra
a na koniec okazalo sie ze znowu ja i siostra jednak ona odeszla a moj duch platal sie po domu i ciagle do niego wracal
milka18milka
 
Imię: kamila
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2011, 13:15
Czy w Twoim życiu ostatnio zdarzyło się coś niezwykłego lub nastąpiła jakaś zmiana? Jeżeli tak to wiele by wyjaśniało. Napisz coś więcej o swojej sytuacji i wtedy postaramy się zinterpretować ten sen.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron