OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam Was. Nie wiedziałem jak dokładnie sprecyzować pytanie, więc opowiem wszystko od początku.Wczoraj w nocy położyłem się tak jak zwykle. Zapuściłem w słuchawkach dos-a "Out of Body 1"(nie używałem go z myślą ze dzięki niemy wyjdę tylko po prostu szybciej dzięki niemu wpadałem w trans). Gdy już pojawiły się wibracje użyłem wizualizacji z huśtawką ale nic to nie dało spróbowałem innych i tez nic. Zdesperowany tym ze kolejna próba nie udana krzyknąłem w głębi siebie "Ja chce w końcu wyjść". Po chwili poczułem się jak bym był w kiślu. Powoli otworzyłem oczy wszystko było zamazane. Po chwili wzrok wrócił do normy. Powoli zacząłem oddzielać się od ciała. Gdy doszedłem do mostka obróciłem głowę, patrze a tam ja śpiący. I w tym momencie szok. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie w pełni ze to OOBE . Mimo ze wiem ze nie ma możliwości nie powrócenia do ciała i tak pojawiło się mnóstwo obaw i lęk przed tym ze nie wrócę co spowodowało ze wróciłem. Gdy już się w pełni przebudziłem miałem chęć kopnąć się w dupę. Tyle czasu poświeciłem aby uzyskać OOBE , a gdy się udało postąpiłem jak tchórz. Mam do Was pytanie. Jak przezwyciężyć ten lęk czy są jakieś ćwiczenia, czy po prostu samo to odejdzie. Nie wiem czemu się boje.
Z góry thx za pomoc.
Pozdrawiam. Rafał
rafal1995 Mężczyzna
 
Imię: Rafał
Posty: 6
Dołączył(a): 22 sie 2011, 01:06
Lokalizacja: Szydłowiec
Droga życia: 4
Zodiak: Byk
Prawie każdy się boi :). Myślę, że po prostu praktykować, z czasem się człowiek oswoi i nie boi się. Ja powiedzmy, że miałam 5 takich wyjść z ciała bezpośrednich [czyli że wypływam ponad ciało] (w dużych odstępach czasowych) i za każdym razem odczuwałam lęk :) U mnie nagły lęk / dezorientację wywołuje przede wszystkim to uczucie bycia zupełnie innym cieleśnie niż w 3d. Bycie takim płynnym, nagim, przeźroczystym, lekkim :). Moja świadomość świruje od tego uczucia i od samego uczucia unoszenia się nad ciałem też :D. Przypuszczam, że to jest spowodowane nadmierną aktywnością racjonalnego umysłu = racjonalnej świadomości, która dostaje mindfucku. Ale nie wiem, nie jestem wytrwałą oobeczką :D.

Ale liczę, że jakiś doświadczony oobemaniak się wypowie i opowie o swoich początkach :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
rafal1995 napisał(a):Nie wiem czemu się boje.

Bo ludzie nie mają kontaktu ze swoją podświadomością. W dzieciństwie zostali nauczeni blokować tą część świadomości, więc stała się nie- lub pod-świadoma. Zacząłbym od kontaktu z podświadomą częścią siebie.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron