- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Dzień dobry, cześć

Post 12 gru 2011, 01:26

Żeby nie zanudzać: jestem Anka, 22 lata. Rok temu, gdyby ktoś powiedział mi o tego typu forach, powiedziałabym mu, że ma już nie brac kwasa. Podejście zmieniłam rok temu, po wprowadzeniu się do nowego, pierwszego bez rodziców mieszkania. Dorosłość... Jednak moje mieszkanie otwrzyło mi drzwi percepcji. Przez wiele miesięcy ja - racjonalistka - miałam "przyjemność" (?!) poczuć na własnej skórze, jak to jest żyć w miejscu, które wcześniej sarkastycznie nazwałabym "nawiedzonym". Do tego odkąd mieszkam na swoim bardzo często miewam świadome sny o których wcześniej nie miałam bladego pojęcia. Po miesiącach wnawiania sobie, że ześwirowałam, postanowiłam rozpocząć poszukiwania informacji na tematy - jak wcześniej uważałam - sciente-fiction - i zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Po wielu podróżach trafiłam tu. Już zupełnie inaczej widząca świat. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie i pomożecie nawrócić.
Dziękuję za uwagę ;-)
janis
Poszukiwaczka dziur w całym
 
Imię: Ania
Posty: 6
Dołączył(a): 11 gru 2011, 23:29
Droga życia: 6
Typ: 5w4
Zodiak: panna

Re: Dzień dobry, cześć

Post 12 gru 2011, 01:54

To dobre miejsce, aby w nim Być.
Witam serdecznie. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Dzień dobry, cześć

Post 12 gru 2011, 15:22

Hej.
Witamy w zwierciadle.
:)
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Dzień dobry, cześć

Post 14 gru 2011, 12:35

Siemanderro!
:-D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Dzień dobry, cześć

Post 15 gru 2011, 20:48

Witaj (-;
Avatar użytkownikaenergia_milosci
...wszystko jest w Tobie...
 
Imię: Aleksandra
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2011, 00:39
Droga życia: 11
Typ: 4 w 7
Zodiak: Byk

Re: Dzień dobry, cześć

Post 28 gru 2011, 23:47

Witamy bratnią duszę, przyjmiemy Cię z otwartym sercem :)
gronek
 
Imię: Krzysiek
Posty: 20
Dołączył(a): 25 wrz 2011, 21:04
Droga życia: 4
Typ: 5w4
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość