- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Spotkajmy sie!

Post 02 gru 2011, 11:55

i taaak się nie uda :D - tradycję trzeba podtrzymać .
easy russian
 

Re: Spotkajmy sie!

Post 02 gru 2011, 13:48

easy russian napisał(a):i taaak się nie uda :D - tradycję trzeba podtrzymać .

:lol:
Zamiast pozytywnego nastarajania, zebrałbyś swe 4 litery i dwa koła i się wybrał, wszak zimy jeszcze nie ma :P
Ja dziś przez moment zastanawiałam się , czy przyjechać , ale także ,nie tym razem...
Bawcie się ładnie Dziubki. :D
Pozdrowionka!
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Spotkajmy sie!

Post 02 gru 2011, 14:24

ni mom casu :D przeprowadzam się z piętra na parter . Ja już się najeździłem na takie spotkania . ;)
easy russian
 

Re: Spotkajmy sie!

Post 02 gru 2011, 15:03

W odpowiedzi na pytanie Sławka - ja jak napisałam będę w Warszawie, ale w drugiej połowie grudnia. 18.12 mam ostatni egzamin w szkole więc przed tym terminem się nie zjawię na pewno. 19-20.12 przyjadę do Varsovie prawdopodobnie, ale wtedy będzie wir przygotowań przedświątecznych i nie wiadomo czy ktokolwiek będzie reflektował - ale jeśli tak to spox :). Następny termin kiedy będę już na dłużej, lub nawet na stałe to przełom stycznia i lutego :). Wtedy mogę się spotykać do woli i terminy są mi zgoła obojętne ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron