- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Witam

Post 01 gru 2011, 22:38

Nazywam się Alicja i bardzo długo szukałam informacji na ujmę to nieziemskie sprawy, duchy, medytacja itp., do niedawna uważałam siebie za odludka bo nikt z mojego otoczenia nie miał z tego typu sprawami styczności (pomijając horoskopy, runy, tarot itp.), od niedawna zaczęłam wiele rozumieć i nazywać rzeczy po imieniu (choć i tak wiele jeszcze przede mną) bo ktoś otworzył mi n to oczy i dał odpowiedź na nurtujące pytania, poznałam trochę siebie, zrozumiałam zjawiska, których doświadczyłam, bywało dl mnie dziwne, że znam odpowiedzi na pytania lub wiem co się wydarzy (zwalałam to na intuicję) i mam setki, tysiące, miliony pytań, chciałabym poznać bardziej siebie, rozpocząć channeling i być ku temu bardzo dobrze przygotowana, na tym teraz się skupiam. Dlatego proszę Was o cierpliwość do moich pytań, bo nie wszystko jeszcze pojęłam, a tutaj widzę duże źródło wiedzy :)
"Jeśli czegoś gorąco pragniesz ,to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci sie to osiągnąć.. Czasami tylko trzeba sobie dopomóc
Avatar użytkownikaszukam_prawdy87
Alef
 
Imię: Alicja
Posty: 49
Dołączył(a): 26 lis 2011, 18:13
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec

Re: Witam

Post 12 gru 2011, 01:51

Cześć!
Też eskpertem do tych wszystkich spraw broń borze (nie, że Bóg, tylko bór - las) nie jestem, ale zaimponowało mi Twoje oświadczenie, że nazywasz rzeczy po imieniu. "Przyznanie" się we współczesnym świecie do wiary w rzeczy paranormalne oznacza w większości przypadków zakwalifikowanie do kategorii ŚWIR. Cena właściwie wysoka, ale mam nadzieję, że i wynagrodzenie warte zachodu. Nie, nie mam żadnej nadzieji. Ja to wiem ;-) Wiem też, że to miejsce każdemu z nas pozwoli zrozumieć swoją - nie ukrywajmy - ciężką z punktu widzenia "kultury europejskiej" - sytuację.
janis
Poszukiwaczka dziur w całym
 
Imię: Ania
Posty: 6
Dołączył(a): 11 gru 2011, 23:29
Droga życia: 6
Typ: 5w4
Zodiak: panna

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości