Psychologia, działanie mózgu.

SEN proszę o interpretację

Post 05 cze 2011, 18:09

Wracałam skąś z X (chłopakiem ktory wpadł mi w oko, rozmawialismy ale zrobilam z siebie idiotke), chyba z pubu, nie chciał ze mną iść, ale byłam nieugięta i pewna siebie. W końcu uległ mojemu urokowi i nawet prowadził mnie po jakiś obrzeżach, trzymal mnie za rękę. Poszliśmy skrótem koło jakiegoś domu. Całkiem fajnego domu, chyba mi się wydawało, że to dom jakiegoś jego znajomego. Przeszło mi przez myśl, żeby wejść do tego domu, ale szliśmy dalej. Przechodziliśmy przez alejkę, z lewej strony rosły drzewa i była ulica, z prawej było jakieś ogrodzenie. Gdy przechodziliśmy tą alejkę, X mówił, że nie jest gotowy na związek. Jakby chodziło o to, że jestem fajna i w ogóle tylko on, albo ledwo zerwał z dziewczyną albo coś, w każdym razie, że na razie nie może mieć dziewczyny. Ja odpowiadałam mu z uśmiechem na ustach, że przecież ja czy my nic takiego nie robimy i, że ja chciałabym go tylko bliżej poznać, ogólnie kokietowałam go. W końcy, gdy znaleźliśmy się w miejscu rozstania, on tak jakby nie chciał <nie wiem> ale pocałował mnie w policzek i ja, żeby nie było w końcu go uwodziłam również pocałowałam go w policzek.
Ogólnie byłam sama z X, ale na końcu przewijał się jakiś chłopak i z nim też się pożegnałam, całując go w policzek. On za mną jeszcze poszedł kawałek i zapytał, gdy mnie spotka następnym razem to jak może mnie przywitać? I on pocałowal mnie w policzek. I ja odpowiedziałam, że właśnie tak może...koniec
violettax Kobieta
xD
 
Posty: 17
Dołączył(a): 05 cze 2011, 18:00
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec
No i co tu interpretować?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
to wyglada na proroczy sen ,może tak ci się przytrafić za jakiś czas
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
Szczerze mówiąc liczyłam na głębszą interpretacje..., bo jednak ten sen był troche złożony i niejednoznaczny.
Jeśli znajdzie sie osoba która ma chęć pokusić się o szczegółową interpretację, a nie nabijanie postów, zachęcam do wypowiadania się :)
violettax Kobieta
xD
 
Posty: 17
Dołączył(a): 05 cze 2011, 18:00
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec
Ale tutaj nie ma czego interpretować,podoba Ci się pewien chłopak i chciałbyś go poznać jeszcze bliżej,ta chęć jest tak głęboko zakorzeniona w podświadomości,że po prostu Ci się to przyśniło. Nie widze w tym nic nadzwyczajnego.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10
Nikt nie zrozumie lepiej Twojego snu od Ciebie samego/mej.

We śnie, 'Wyższe Ja' stawia Ci drogowskazy ku Jedności, lecz obraz mącić mogą psychika i emocje z nią związane.

Zakończeniem tego snu jest zatopienie się w energii bezwarunkowej miłości.
phillip
 
phillip napisał(a):We śnie, 'Wyższe Ja' stawia Ci drogowskazy ku Jedności, lecz obraz mącić mogą psychika i emocje z nią związane.

Zakończeniem tego snu jest zatopienie się w energii bezwarunkowej miłości.


Nazwij mnie głupią, ale totalnie nie wiem jak mam rozumieć Twoją wypowiedź.
Co jest tą wspomnianą "Jednością"?
Co jest jej obrazem?
Co jest energią bezwarunkowej miłości?

Czy to nie jest zwykle tak, że to jednak podświadomość a nie nadświadomość (wyższe ja) przemawia do nas poprzez sen?

Chociaż fakt jak teraz to czytam (opis mojego snu) to wydaje mi się on głupi. No, ale jakby nie patrzeć przyśniło mi się to kiedyś i byłam ciekawa interpretacji, właściwie nadal jestem ;p może dowiem się czegoś ciekawego :)
violettax Kobieta
xD
 
Posty: 17
Dołączył(a): 05 cze 2011, 18:00
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec
część snów to faktycznie przekazy jakieś głębsze, ale część, jak sen tu, to szum mózgu :)
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
violettax napisał(a):
phillip napisał(a):We śnie, 'Wyższe Ja' stawia Ci drogowskazy ku Jedności, lecz obraz mącić mogą psychika i emocje z nią związane.

Zakończeniem tego snu jest zatopienie się w energii bezwarunkowej miłości.


Nazwij mnie głupią, ale totalnie nie wiem jak mam rozumieć Twoją wypowiedź.
Co jest tą wspomnianą "Jednością"?
Co jest jej obrazem?
Co jest energią bezwarunkowej miłości?

Czy to nie jest zwykle tak, że to jednak podświadomość a nie nadświadomość (wyższe ja) przemawia do nas poprzez sen?

Chociaż fakt jak teraz to czytam (opis mojego snu) to wydaje mi się on głupi. No, ale jakby nie patrzeć przyśniło mi się to kiedyś i byłam ciekawa interpretacji, właściwie nadal jestem ;p może dowiem się czegoś ciekawego :)


To proste, chłopak Cię nie chciał a Ty się mu narzucałaś, przestań wisieć na ludziach i zacznij samodzielne życie.
Pora dorosnąć.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
nuntisunya81 Twoja wypowiedź to nie interpretacja tylko streszczenie mojego snu.

Ja jestem ciekawa jakie to może mieć znaczenie.
violettax Kobieta
xD
 
Posty: 17
Dołączył(a): 05 cze 2011, 18:00
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec
dom symbolizuje stabilizacje wewnetrzna.
drzewa, w podswiadomosci jako inni ludzie.

tyle moge podpowiedziec
Eruanis
 
violettax napisał(a):nuntisunya81 Twoja wypowiedź to nie interpretacja tylko streszczenie mojego snu.

Ja jestem ciekawa jakie to może mieć znaczenie.


Ma dosłowne znaczenie.
Nie ma wiele do interpretacji.
Należy tylko wyciągnąć wnioski.
Mamy tylko Siebie.
Avatar użytkownikanuntisunya81
 
Posty: 554
Dołączył(a): 16 lut 2011, 15:27
nuntisunya81 napisał(a):
violettax napisał(a):
phillip napisał(a):We śnie, 'Wyższe Ja' stawia Ci drogowskazy ku Jedności, lecz obraz mącić mogą psychika i emocje z nią związane.

Zakończeniem tego snu jest zatopienie się w energii bezwarunkowej miłości.


Nazwij mnie głupią, ale totalnie nie wiem jak mam rozumieć Twoją wypowiedź.
Co jest tą wspomnianą "Jednością"?
Co jest jej obrazem?
Co jest energią bezwarunkowej miłości?

Czy to nie jest zwykle tak, że to jednak podświadomość a nie nadświadomość (wyższe ja) przemawia do nas poprzez sen?

Chociaż fakt jak teraz to czytam (opis mojego snu) to wydaje mi się on głupi. No, ale jakby nie patrzeć przyśniło mi się to kiedyś i byłam ciekawa interpretacji, właściwie nadal jestem ;p może dowiem się czegoś ciekawego :)


To proste, chłopak Cię nie chciał a Ty się mu narzucałaś, przestań wisieć na ludziach i zacznij samodzielne życie.
Pora dorosnąć.


Epickie!
Wiercikrącek coś tak zesztywniał?
Większość słów jakie wypowiadamy mówimy Sami Sobie.
Ciekawi mnie do czego w taki sposób próbujesz dorosnąć...
Hmmm... :wink:
Uczeń i Mistrz są z pewnego punktu widzenia Jednym.
Są tym samym.
Dlatego wszystko co nam się śni, cokolwiek myślimy i mówimy innym to wszystko jest prowokatorem przebudzenia, że to ja mówię do Siebie. XD
A skoro nie ma nic innego ode mnie...
Ile znaczą te wszystkie płacze, ze kogoś straciliśmy, ktoś nie che z nami być, albo coś nie jest po naszej myśli...
Tak...
Wszystko traci swoją moc uderzeniową...
Świat ani nic nie może rzucić Cię na kolana...
Bo Ty jesteś Światem.
I To Jest Stan, który trafia w Samo Sedno.

Violetta-ax (Hę? Viola z toporem?) z pewnego punktu widzenia...
Wszyscy jesteśmy myślami w twojej głowie...
Zmyślasz sobie Nas, nasze odpowiedzi...
Bo wszelkie możliwości i wszystki potencjał...
Jest i Był z Tobą od Samego Początku.
Jesteśmy Twoimi własnymi myślami i mimo, że na pewnej płaszczyźnie wydajemy się być odrębnymi bytami, istotami...
Może się wydawać, że mamy swoje własne życia i coś tam modzimy...
Nie ma Tutaj nikogo innego niż Ty.
Przemierzasz Bezmiar Samej Siebie.

Boziu jakie to ciekawe! : D

Apropo ciekawych rzeczy...
Gdybym miał więcej czasu i jakiegoś bliżej nie zmąconego zapału...
To jakbym opowiedział To co mi się śni... XDDD
Istny tajfun bezmózga! XDDDD

A jeszcze tak apropo apropo to jest tu tyle Ciekawych ludzi, że się sama pewnie zdziwisz jak można wydumać znaczenie czyjegoś snu. XDDD

Nie wiem...
Mam ostatnio takie przepotężne uczucie, ze wszystko jest w porządku...
Że wszystko jest jak powinno...
I tak sobie patrzę z ukradka na to wszystko...

I nie mogę uwierzyć...
Ile W Tym Miłości. : )

Buzia! : *
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Heh dobra przyznajmy sen był idiotyczny, w tamtym czasie jak to pisałam powiedzmy, że mialo to dla mnie jakieś tam znaczenie, którego w chwili obecnej nie ma.

Co nie zmienia faktu, że snów nie można brać dosłownie jak to sugeruje nuntisunya81! Ciekawe co by powiedział o moim dzisiejszym śnie ;p, którego jednak nie będę opisywać, bo był strasznie pokręcony i powiedzmy bez większego znaczenia.

Eruanis napisał(a):dom symbolizuje stabilizacje wewnetrzna.
drzewa, w podswiadomosci jako inni ludzie.
tyle moge podpowiedziec

Dzięki coś w tym może być :)

A co do kolegi Sinbarda ;p
czytam czytam i widzę tu matrix i avatara xD
A tak na serio, gdyby bylo tak jak mówisz to gdzie w tym wszystkim przypadek? Jeśli sami kreujemy nasz świat to czemu tyle rzeczy sie układa zwyczajnie zle?

A swoją drogą dlaczego by nie zacząc opisywać swoich snów w końcu to co naprawdę w nas siedzi tylko czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy :)
violettax Kobieta
xD
 
Posty: 17
Dołączył(a): 05 cze 2011, 18:00
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec
Kolega Sinbard nie mówił nic o przestaniu dzielenia się czymkolwiek. : )
To to również jedna możliwość na popatrzenie na samego siebie z ciut innej perspektywy. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron