Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Re: Zmiany na Ziemi

Post 17 kwi 2011, 15:10

Kontrolujecie nasz świat. Zatruliście powietrze, którym oddychamy, skaziliście wodę, którą pijemy i przywłaszczyliście sobie prawa do żywności, którą jemy. Walczymy w waszych wojnach, umieramy dla waszych celów i poświęcamy naszą wolność, by was chronić. Wy zabraliście nam nasze oszczędności, zniszczyliście klasę średnią i wykorzystaliście nasze podatki, by zaspokajać swoją nieograniczoną chciwość.

Jesteśmy niewolnikami waszych korporacji, zombie podpięci pod fale, którymi nadajecie, sługami waszego upadku. Ukradliście nasze elekcje, zamordowaliście naszych przywódców i znieśliście nasze podstawowe prawa jako istot ludzkich. Posiedliście naszą własność, przywłaszczyliście sobie nasze zajęcia i podzieliliście to, co nas łączy. Osiągacie zyski z katastrof, destabilizujecie nasze waluty, podwyższacie koszty naszego życia. Zmonopolizowaliście naszą wolność, zabraliście nam naszą edukację i nieomalże zadeptaliście nasz płomień. Jesteśmy ranni… krwawimy… ale nie mamy czasu krwawić. Wszyscy razem rzucimy wielkich na kolana i będziecie świadkami naszej rewolucji!

Pozdrawiamy,

Poddani.

Jesse Ventura
rok2 Mężczyzna
List
 
Imię: Jacek
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2011, 14:36
Droga życia: 4
Zodiak: skorpion

Re: Zmiany na Ziemi

Post 17 kwi 2011, 15:40

rok2, do kogo i o kim Ty piszesz?
rok2 napisał(a):Poddani.

Nie poddawajcie się! Trzymam za Was kciuki!
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Zmiany na Ziemi

Post 13 paź 2011, 15:28

Zmiany na Ziemi! Przygotuj się!

Wszyscy zastanawiamy się po co przychodzimy na świat, dlaczego w takiej rodzinie, i po co w naszym życiu jest tyle trudności i wyzwań. I kolejne, bardzo ważne pytanie- po co mamy się doskonalić i rozwijać? Po co nam Wolna Wola - czy nie łatwiej żyć bez Niej? Czy to, co osiągniemy, rozpada się w pył? A jeśli coś zostaje, to co i dlaczego - no i co się z tym dzieje? Po co mam ciało? Czy stanowi ono hamulec w naszym rozwoju? W co w życiu warto inwestować? A jeżeli dużo narozrabiamy, to jak zmierzyć, czy ten ciężar grzechów skazuje na piekło czy jeszcze nie? Co zrobić z winami, których nie można naprawić? Czy warto wybaczać? Czy jesteśmy bardziej Dobrzy, czy Źli? No i co z tą Miłością - daje siłę czy ją odbiera? Jakie jest miejsce Człowieka we Wszechświecie? I co Wszechświat ma z Nas?
Mój mąż ukończył kurs Onnuri Su-Dżok, zajmuje się masażem energetycznym (poza pracą etatową).
Ja ukończyłam kursy bioterapii i uzdrawiania w Duchu Świętym. Jestem chanellerem i wiedzącą.
Pomagam transmutować negatywne energie, pochodzące zarówno od przodków, jak i z bieżących kontaktów z ludźmi (bezpośrednich i pośrednich, jak np. radio, TV i prasa). Szanując wolną wolę Istot Ludzkich nie ingeruję w negatywne energie osobiście przez nie wytwarzane.
Pomagam w przepracowaniu lęków, fobii, poczucia niskiej wartości, niezasługiwania i „grzeszności”. Pomaga to w zamknięciu cykli inkarnacyjnych.
Tłumaczymy dlaczego EGO jest i nie jest ważne w rozwoju człowieka. Przez uświadamianie Kim tak naprawdę jest Istota Ludzka wskazujemy jej wielkość i moc, jaką może posiadać , jeśli zechce zmienić swoją świadomość. Zrozumie, że człowiek jako fizyczność-materia to tylko od 2 do 5% całej Istoty. Uświadamiamy, że człowiek jako Istota Ludzka jest Światłem. Każda komórka jest światłem, co zresztą już odkryła fizyka kwantowa.
Uświadomienie tego pomaga zrozumieć sens procesów inkarnacyjnych i przepracowania słabości i złudzeń oraz pozbycia się przyzwyczajeń.
Uświadamiamy, czym jest miłość - nie emocjonalna projekcja EGO , która zanika w czasie, lecz twórcza siła, napełniająca głęboką radością, prawdziwa, kreatywna, wolna, hojna, mająca na celu szczęście wszystkich Stworzeń i Natury jako manifestacji twórczej mocy Boga.
Uczymy o Jedności Wszechświata i wadze dla Niej każdego Istnienia, czy to jest roślina, zwierzę czy człowiek. Daje to możliwość świadomego włączenia się w proces ewolucyjny.
Mówimy o Duszy jako o Aniele, który przyjmuje postać fizyczną, aby rozwijać się przez doświadczanie emocji i uczuć; aby doświadczać swojej doskonałości i jedności w wielości innych Bytów.
Uświadamiamy znaczenie słów Chrystusa o Jego ponownym przyjściu na Ziemię – teraz, gdy energie Świadomości Chrystusowej z dnia na dzień coraz silniej przenikają naszą planetę. Pomagamy zrozumieć i zaakceptować istnienie ciemnej strony w każdej Istocie Ludzkiej, co umożliwia wybaczenie sobie i innym i postęp na drodze ewolucji świadomości. Akceptacja siebie pozwala odczuć szacunek do siebie, miłość i wdzięczność za doświadczanie, za odwagę bycia; uczy szacunku do życia.
Uczymy, czym Życie różni się od życia i wskazujemy, jak wykorzystać Transformację 2012, aby stać się Istotą bogatą w Miłość.
Jestem challerem i wiedzącą. Wraz z moim mężem pomagamy pytającym znaleźć odpowiedzi na te (i podobne) pyania. Ukończyłam kursy bioterapii i uzdrawiania w Duchu Świętym. Z wykształcenia jestem inżynierem i wiele lat pracowałam jako nauczyciel w technikum. Obecnie pomagam „prostować ścieżki Życia”. Wierzę, ze zrozumienie celu życia i poznanie Praw Wszechświata pozwala żyć bardziej świadomie, rozwijać Swój Potencjał, a przede wszystkim, pozwala Zawsze zachować Nadzieję. Zawsze.

Gabriel i Michał Odorowicz
silva
 
Imię: ugp
Posty: 1
Dołączył(a): 07 gru 2010, 17:41
Droga życia: 7

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron