OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

co robie nie tak?

Post 06 paź 2011, 13:00

kiedys mialam paraliz senny i gdy sie obudzilam nie moglam ruszyc cialem chodz krzyczalam i chodz reka prawa lezala to astralna sie podnosila to qiem ze moglam wtedy wstac ale sie przestaszylam i wyrywalam sie z tego stanu zestrachu chodz z 5 minut t trwalo bo niemoglam, ale teraz gdy sie relaksuje lezaca plecach, sluchajac jakiejs muzyki typu synk hupno itd nastrajam sie potem ciemnosc przez jakis czas, pojakims czasie rozjasnia mis ie w oczach ale to ignoruje i skupiam sie na ciemnosci, gdy nadchodza delikatne wibracje trace na chwile swiadmosc i po chwili wraca i tak w kolo z ta swiadomoscia, ciagle jestem w stanie nie spana przez okolo p=godzine ale nie mam paralizu gdzie jetem i comam robic?
sarajulka
 

Re: co robie nie tak?

Post 13 lut 2012, 23:33

Na twuj temat napisano w (FAR JOURNEYS) przez Robert A.Monroe w jezyku angielskim.
Bez platna wersje mozna dostac z inernetu.
Nie wiem czy jest w jezyku polskim.
Musilbym dostac zgode na tlumaczenie,ten gosc juz jest na tamtym swiecie i nie wiem kogo sie o to zapytc.
Pozrawiam
Jasnowidz
 
Imię: Jack
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lut 2012, 04:59

Re: co robie nie tak?

Post 14 lut 2012, 00:33

A ja lubię jak ludzie nie stawiają spacji w losowych miejscach, piszą ładnie i przejrzyście używając polskich znaków i przejawiają swoją osobą trzy gramy gramatyki. Naprawdę lubię takie rzeczy, bo świadczą one, że ktoś taktuje samego siebie, mnie i zadane pytanie, bądź odpowiedź z szacunkiem, poważnie, no i jego obecność, bądź jej, nie jest pomyłką, albo wynika z braku rzeczy lepszych do roboty.

Dziękuję.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: co robie nie tak?

Post 14 lut 2012, 00:46

Proszę
Eruanis
 

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron