Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Witam!
Nie wiem czy ktoś o tym pisał na forum ale szukajka nic nie znajdywała.
Oglądał może ktoś z was ten film? Głupie pytanie bo zapewne wielu. Film przedstawia wątek nawiedzającego demona. Gdzieś na tym forum czytałem na temat innych bytów spotykanych w oobe i było coś na temat demonów itp, nie pamiętam już czyje to były wypowiedzi ale głównie mówiły o tym iż ze strony tych istot nic nam nie grozi pod warunkiem że osoba doświadczająca tego zjawiska zapomni o strachu. Ale czy jest możliwość jakiegokolwiek opętania (przejęcia kontroli nad ciałem) przez demona do tego stopnia żeby ten skrzywdził innego człowieka?
Czasami mam wrażenie jakbym padł ofiarą WooDoo
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasady których nie akceptuję,
Zmuszają mnie do zakwestionowania tego świata.
I nawet gdybym został sam,
Mój świat nigdy nie będzie wasz!
kocur Mężczyzna
Marzę o zbiorowej świadomości.
 
Imię: Przemysław
Posty: 4
Dołączył(a): 19 mar 2011, 20:27
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 4
Typ: 2w1
Zodiak: rak
Czy możliwe?
Nie jestem w stanie stwierdzić. Podejrzewam, że nikt kto nie spotkał się z tego typu zjawiskiem osobiście nie jest w stanie tego stwierdzić. U mnie w domu działy się różne dziwne rzeczy, latały słoiki przez całą kuchnie i rozbijały się o ściany. Pies zaczynał warczeć ze wściekłością w oczach i patrzeć się w jeden punkt. Czujniki ruchu migotały, pomimo tego, że pomieszczenie było puste. Były różnego rodzaju dziwne sytuacje, lecz na szczęście nie rozwijały się do stadium przedstawionego w filmie. Aż w końcu umilkły.

Co się tyczy opętań - polecam zapoznać się z historią Anneliese Michel, jest to słynny przypadek rzekomego opętania.
Inni w tym przypadku wierzą w opętanie - inni w schizofrenię. Na tym etapie warto zastanowić się z kolei czym jest schizofrenia. Czy to aby na pewno zaburzenia, odchyły od normalności, czy aby przypadkiem nie większa percepcja? Możliwość dostrzegania, doświadczania sytuacji, które istnieją, lecz "normalny" mózg tego nie rejestruje? Nie będzie nam dane przekonać się po czyjej stronie leży prawda.

Umysł człowieka jest niezagłębiony. Tak na prawdę możliwe jest wszystko o ile my sami mocno w to wierzymy.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36
Kumulacja negatywnej energii może według mnie prowadzić do nieprzyjemnych zdarzeń. Nie wiem czy byłaby ukierunkowana konkretnie na jedną osobę, ganiając ją po świecie, żeby jej zrobić krzywdę, ale gdzie jest nagromadzenie złej energii tam faktycznie mogą dziać się rzeczy nieprzyjemne.
kasztanowa Kobieta
 
Imię: Halinka
Posty: 9
Dołączył(a): 15 sie 2011, 15:26
Lokalizacja: Wałbrzych
Discovery World emituje serial o duchach podobno na autentycznych faktach zdarzeniach i relacjach ludzi oto jeden z odcinków http://www.youtube.com/watch?v=w8u9LE9gcYg a oto opis filmu :
Film dokumentalny, lektor PL. Oparte na faktach opowieści przedstawiające zjawiska paranormalne, które zaobserwowano na terenie USA. Prezentowane historie dotyczą niezwykłych, niepokojących zdarzeń, których źródło tkwi w tragediach z przeszłości. Każdy odcinek dotyczy innej historii, w każdym wypowiadają się naoczni świadkowie wydarzeń mających związek z niezwykłymi zjawiskami.
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości