Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Czy doświadczacie może czegoś takiego, że podczas stanu np. przy wchodzeniu do LD/OOBE lub zwłaszcza przy wychodzeniu i wracaniu 'na powierzchnie' słyszycie wołanie swojego imienia jakby znad tafli wody? Czy to was nie przeraża? Czy w ogóle samo przeciągłe wołanie waszego imienia, zwłaszcza w zdrobniałej formie nie napawa was lękiem i uczuciem grozy?

Kilkakrotnie doświadczyłam, również dziś rano jak wracałam z LD gdy się wynurzałam słyszałam "Aliiiinkaaa..... Aaaalliiiinkaaa... Aaaaaalinkaaaaaaaaa...." to jest takie straszne, widzę wtedy ogromną przestrzeń, trochę jakby gwiazdy na granatowym tle i się czuję tak niekomfortowo. Kiedyś usłyszałam to usypiając i to było nieprzyjemne bardzo, ożywiłam się i odzyskałam szybko lepszą świadomość, bo poczułam się zagrożona tym złowieszczym wołaniem :). I działa w taki sposób tylko zdrobniała forma imienia.

Zastanawia mnie czy też macie takie doznania? Jak powiedziałam o tym chłopakowi i dla żartu zaczęłam wołać jego imię w taki sposób przyznał że to faktycznie jest okropne i złowieszcze mimo, że podczas snu tego nie doświadczył.

Ciekawe skąd się bierze negatywne skojarzenie wołania imienia w taki przeciągły powtarzający sposób? Kojarzy mi się ze stanem zemdlenia lub z byciem szukanym i przywabianym przez kogoś i ukrywaniem się przed nim. Nie odbieram tego jako problem, tylko zwyczajnie jestem ciekawa skąd się bierze i czy więcej osób tak ma i jak się wam kojarzy? :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
coś mi świta z tymi gwiazdami na granatowym tle, tez miałem, może nie identyczne ale podobne doznania. natomiast jeśli chodzi o przeciąganie słów to też miałem podobnie. różnica polegała na tym, że kiedy byłem w oobe to nie słyszałem swojego imienia ale wyraz "nie" rozciągnięty, zmodulowany, zmieniający swój ton, dźwięk, ogólnie cały się zmieniał. kiedy tak słuchałem tego dowiedziałem się, że to ja krzyczę i to był tak naprawdę mój głos. dziwne, może rzeczywiście coś jest z tymi wyrazami? widzisz, ty czułaś strach, ja to samo, przerażenie, które opanowałem. coś w tym jest ale, żeby powiedzieć co i jak to nie jestem w stanie.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10
> kiedy tak słuchałem tego dowiedziałem się, że to ja krzyczę i to był tak naprawdę mój głos.

miałem coś podobnego. :)
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
Omg :D. Sprawdze następnym razem czy ja sama siebie tak nie wołam o.O.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron