Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.
Zamieszczam relację emerytowanego oficera AFOSI, Johna Smitha ze spotkania oko w oko z szarakiem. Bardzo ciekawe (i przerażające), zwłaszcza że zawiera też ciekawe informacje na temat innych obcych zwanych tu Blondynami. Nie wiem, może to są Plejadanie? John Smith twierdzi, że cywilizacja Grecka powstała w wyniku skrzyżowania z tzw. Blondynami.

Nie umiem tego zrobić tak aby się dało skopiować tekst więc wrzucam zeskanowane w formie jpgów, mam nadzieję, że nie będzie bardzo niewygodnie czytać:

http://img840.imageshack.us/img840/3222/nexusufostr1001.jpg
http://img840.imageshack.us/img840/1213/nexusufostr2001.jpg
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Alicja namiętnie poszukuje ,wyszukuje ciekawostek :thumbright: hehe no tak bardzo ciekawe fragmenty JOHNA SMITHA
Ludzie nie dają sobie rady ,ze swoimi sprawami świadomością ,bo się rozleniwili ,nie są w gotowości,są nieświadomi tego co się dzieję poza zmysłowo .
PO PROSTU NIC SIĘ NIE DZIEJĘ W zwykłego człeka ŻYCIU nadzwyczajnego ,praca dom ,nuda są w stanie uśpienia ,medytacji ,jak roboty chodzą ospali ,żyją [przyzwyczajeniami bo tak łatwiej tak wygodniej ,mają swoje problemiki których nie chcą rozwiązać ,bo wymaga wysiłku skupienia ,logiki, mądrości ,pamięci ,nie działają tak szybko .
A co dopiero z szarakami SPOTKANIE i przeładowane informacjami / telepatyczne przekazy w naszą świadomość na za małą pamięć naszej świadomości i niemożność kojarzenia zapamiętania świadomego ,,co dopiero analizowania natychmiastowego, jak na taką masę info PRZEKAZU telepatycznego mdleją bo ich podświadomość też jest przeładowana mimo ,że podświadomość ma duuuużżżżżżżzzzooooooo :faroah: :sign7: większe możliwości pamiętania niż świadomość ,jak widzą coś czego świadomie nie widzieli w życiu w tym wcieleniu ,mdleją ,ale myślę ,że regresing hipnotyczny pana JOHNA SMITHA opowiedziałby wiele ciekawych rzeczy z tego spotkania dokładniej ,i można by było z tego napisać tomy książek ,taki przekaz telepatyczny zawsze trwa sekundę a potem rozwinąć można na wiele obrazów np już dostępnym od 2 lat w 5 wymiarowym kinie {JUŻ TERAZ SĄ DOSTĘPNE 5 WYMIARY KINA ZAPACH SMAK POWIEW WIATRU deszcz ,trzęsienie fotelem itd itp } opisów ludzką mową słowem ,pismem jeszcze więcej ,hehe SPOTKANIE z szarakiem przy herbatce niemożliwe ,bo nawet małotelepatujacy się szarak itp. czyli małomówny wystarczy ,że spojrzy na ciebie to przeładuje twoją świadomość w sekundę info i podświadomość w 10 sek, twoje pytania też BĘDĄCE odpowiedzią zwrotną też ci pomieszają świadome kojarzenie ,co ty sam pytasz i co sam odpowiadasz na swoje pytania telepatycznie to trzeba potrenować lub mieć np bliźniaka lub trojaka i od prenatala w ciąży się telepować hehe ja mam siorkę z prenatala gadałyśmy po swojemu od 3 miesiąca bobaska czaiłam co ona chce i td co czuje ,CZEGO SIĘ BOI gdzie patrzy nawet jak nie patrze na nią itd .

ciekawe fragmenty podsyłaj więcej ALUNIA =D> LOVE :P


to ciekawe po ang.
http://www.earthfiles.com./
Ostatnio edytowano 30 lip 2010, 01:07 przez przebudzona-NIMFA, łącznie edytowano 5 razy
Pokochaj wyraź wdzięczność miłość przyciągniesz serce=instrument poznania Są takie rzeczy w życiu co serce zna powody a rozum ich nie pozna Ile jest spraw co stają się jasne kiedy spojrzysz na nowo MIŁOŚCIĄ
http://www.youtube.com/watch?v=_8lK9Wy4 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ec8Yui1P ... ure=fvwrel
http://www.youtube.com/watch?v=WzAPpe75e7o
http://www.youtube.com/watch?v=frv6FOt1BNI
http://www.youtube.com/watch?v=cOGUqAGR ... re=related
Avatar użytkownikaprzebudzona-NIMFA Kobieta
szukam oświeconych NAUCZYCIELI
 
Posty: 212
Dołączył(a): 07 cze 2010, 22:40
Lokalizacja: POLSKA
Droga życia: 11
Typ: ciągle zmienna bo doświadczam
To akurat zeskanowane z czasopisma NEXUS :)

Ciekawa jestem kim są ci Blondyni, bo w sumie to chyba nie mogą być Plejadanie skoro szaraki starały się pomóc porozumiewać się z nimi (jeśli to jest w ogóle prawdą).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Istoty określane w tym przypadku jako "blondyni" to rasa ludzka zwana Antarianie. Rasa ta przyczyniła się do zintensyfikowania w zbiorze świadomości istot zwanych Grekami aktywności androgynicznej natury istoty ludzkiej w minionych epokach, kiedy istniało to co nazywane jest starożytną Grecją, w skutek czego wystąpiły nadzwyczaj częste przejawy tego co nazywane jest homoseksualizm u istot zwanych Grekami. Rasa Antarian zbyt gwałtownie rozbudziła u tych istot ludzkich świadomość androgyniczną. Utraciły one równowagę energetyczną i popadły w to co nazywane jest żądzą.

Istota szara, z którą w bezpośrednim kontakcie znajdowała się istota oficer, była istotą prawdziwą w przeciwieństwie do istot szarych sztucznych.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Ale to co, chcesz powiedzieć że Antarianie współpracują z szarakami ? Zdawali się bardziej wysokowibracyjni. I jak on mógł zabić szaraka skoro szaraki są w 4 ?
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Istnieje ogromna liczba typów ras istot klasyfikowanych tu na tej kuli świadomej jako "szare". Nie wszystkie one objęte są biegunem negatyw, jak istoty szare sztuczne - kreacje umysłowe istot gadzich. Obecnie ta kula świadoma Ziemia jest wizytowana przez tak dużą ilość rozmaitych ras, iż nastąpił pewien bałagan infomacyjny i szereg z tych rewelacji dociera zniekształconych do periodyków. W myśl popularnego w tej społeczności istot ludzkch sformułowania - "co za dużo to nie zdrowo". Przesyt wszystkiego w wielu kwestiach, dziedzinach życia, powoduje chaos.

Niektóre z typów ras istot szarych prawdziwych, niebędących kreacjami umysłowymi istot gadzich, posiadające indywidualne to co nazywane jest duszą, współpracują z innymi rasami, mi.in z tą zwaną Antarianie, która znana jest z dosyć pochopnych działań. Prawdopodobieństwo pewnej niedojrzałości u wielu ras występuje do wymiarów piątego i szóstego ich przejawu, więc tak zwane tu określenie "wysokowibracyjni" pasowałoby raczej do istot z wymiarów od siódmego wzwyż. Cała Konfederacja Światła uległa inercji w wyniku aktywności kłębowisk myślowych istot gadzich.

Przerwanie funcjonowania ciała istoty z czwartego wymiaru, goszczącej w wymiarze trzecim jest możliwe nawet przez istotę zwierzę, jeśli istota z czwartego wymiaru nie zdąży utworzyć odpowiednich blokad w polach wymiaru czwartego, kontinuum i wymiaru trzeciego, w którym chwilowo gości.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
Uzuli napisał(a):Istoty określane w tym przypadku jako "blondyni" to rasa ludzka zwana Antarianie.


Czy to nie ci sami, o których twierdzą przekazy Kasjopean że są odpowiedzialni za inspirowanie nazistów?
Wiek dawny był Lwem, krwią kupował krew,
Niebezpieczeństwu mężnie stawał wbrew.
Nowy jest Wężem, czołga się w pokorze,
Lecz wyssie milczkiem to, co wyssać może!
Pierwszy był zbójem, złodziejem jest drugi,
Oba w przyszłości stoją na usługi.

Fredro - Ambo Meliores
Avatar użytkownikaIllan Kobieta
RealBornMasochist
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 sie 2011, 13:58
Droga życia: 8
Zodiak: baran
Urzekla mnie twoja historia :D Ogolnie fajna ''opowiesc''. Czyli wynika z tego, Uzuli potwierdza, ze nie wszystkie szaraki to bezduszne istoty :) Duzo sie czyta ostatnio (moze taka moda :lol: ), ze isoty pozaziemskie chca sie tylko ''nachapac''(patrz gady). Wydaje mi sie (a przynajmniej mam taka nadzieje), ze wiekszosc z nich jest bardziej rozwinieta i dziela sie miloscia, a nie strchem. Luth jak masz jeszcze jakies ciekawe teksty to podziel sie z nami :thumbright:
pozdrowionko
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron