- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.
Witajcie,

na wstępie muszę wyrazić swoją wdzięczność za to, że jesteście. Właśnie dzięki Waszemu magazynowi, który wzbudził moją ciekawość zacząłem poszukiwać prawdy o mnie i o życiu. Od wczesnych lat interesowałem się tego typu tematami, lecz bez większego entuzjazmu. Po paru latach odświeżyłem sobie Wasz magazyn. Ponowne, tym razem całkowite zapoznanie się z Traktatem o Projekcji Astralnej (Przebudzenie cz.1) otworzyło mi oczy. Zamówiłem trzy książki autorstwa Roberta Monroe i czekam na dodatkową porcję informacji. Zacząłem regularnie medytować, tym razem bezinteresownie. Wcześniejsze porażki za czasów młodzieńczych wynikały nie z chęci samopoznania się, lecz "fajerwerków" i całej tej aury tajemniczości. Dopiero teraz, gdy dorosłem mentalnie na tyle aby chcieć wycisnąć z życia wszystko co dobre, potrafię wchodzić w stan transu, wyciszać się i czerpać z tego faktyczną radość. Dziękuję więc za wskazanie mi pewnej alternatywnej ścieżki, którą właśnie zaczynam kroczyć. Dobrze, że jesteście.

Patryk.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36
Cześć,

Cieszę się, że mogliśmy przysłużyć się czymś dla Ciebie wartościowym. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół
Witaj.
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Przyszły książki :thumbright:
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron