- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Cześć ;)

Post 18 lip 2011, 23:31

Witam serdecznie wszystkich :)
Mimo, że jestem dość młody :P , mam za sobą duży bagaż doświadczeń dotyczących wszystkiego co niezwykłe, ukrywane i zapomniane. Wciąż się doskonale ponieważ od małego czuje, że jestem tutaj nie po to żeby porostu żyć, tylko po to aby uczynić to życie życiem jakim powinno być, aby uświadomić sobie i innym jak wiele dobra i miłości możemy stworzyć działając wspólnie :)

Myślę, że to jest miejsce, w którym będę mógł końcu porozmawiać z ludźmi na tematy, których nikt ze znajomych nie rozumie lub nie chce zrozumieć...
Avatar użytkownikaGoły Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 5
Dołączył(a): 18 lip 2011, 21:41
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Koziorożec

Re: Cześć ;)

Post 19 lip 2011, 11:57

Witaj Goły ale Wesoły!
Uwaga na grassujące na forum trolle :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Cześć ;)

Post 19 lip 2011, 15:49

Będziemy Twoimi znajomymi, z którymi Możesz Wszystko! : )
I AM
 

Re: Cześć ;)

Post 19 lip 2011, 16:38

Już Jesteśmy :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość