- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Uzuli

Post 28 cze 2011, 19:58

:) heh, tutaj z kolei dochodzimy do momentu w którym można powiedzieć, że zależy co kto rozumiem poprzez 'umysł' :). To tylko słowa :).

Myślę, że to co napisałeś I AM jest bardzo mądre, chociaż też nie do końca się zgodzę z kwestią "ślepy godzi się na swoje życie" :), ponieważ w moim odczuciu bardzo ważnym elementem odkrywania własnej ścieżki i swojej 'roli' która jest najbardziej harmonijna z naszym przejawem odgrywa poddanie swojej woli wyższej instancji (w moim rozumieniu Wyzsze Ja/podświadomość) a tym samym stworzenie kanału odbioru dla siły potężniejszej niż nasza 'świadomość' (kolejne tylko słowo i każdy pewnie rozumie pod nim co innego) :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Uzuli

Post 28 cze 2011, 21:34

luth napisał(a)::) heh, tutaj z kolei dochodzimy do momentu w którym można powiedzieć, że zależy co kto rozumiem poprzez 'umysł' :). To tylko słowa :). Myślę, że to co napisałeś I AM jest bardzo mądre,


Też jesteś bardzo mądrą osóbką.

chociaż też nie do końca się zgodzę z kwestią "ślepy godzi się na swoje życie" :)
, ponieważ w moim odczuciu bardzo ważnym elementem odkrywania własnej ścieżki i swojej 'roli' która jest najbardziej harmonijna z naszym przejawem


Bardzo podoba mi się stwierdzenie 'roli' która jest najbardziej harmonijna z naszym przejawem

odgrywa poddanie swojej woli wyższej instancji (w moim rozumieniu Wyzsze Ja/podświadomość) a tym samym stworzenie kanału odbioru dla siły potężniejszej niż nasza 'świadomość' (kolejne tylko słowo i każdy pewnie rozumie pod nim co innego) :).


Można tak powiedzieć, że istnieje wyższe Ja i niższe Ja.
Ale to znowu będzie coś z czym można się albo zgodzić, lub też nie. Kolejna teza, którą umysł będzie chciał potwierdzić -bądź odrzucić.
Jak to mówią: "Jedno z dwóch"
Ale tak naprawdę to jedno z trzech!
Niskie Ja uwięzione w świecie dualistycznego wyboru zaślepia samo siebie poczuciem władzy.
Wysokie Ja jest bezosobowe.
Nie ma kształtu.
Nie posiada formy.
Wysokie Ja dodaje do dualizmu trzecią opcję.
Wyjść z ciała i patrzeć jak ciało porusza się. Jak spotyka się z innymi ludźmi.
Patrzy jak małe Ja posiada pracę i zainteresowania.
Wysokie Ja widzi, że mały Ja nie istnieje.
Jest marzeniem.
Mały Ja staje się nienamacalny.
I znika.
Dlatego Wysoki Ja już nie jest Wysoki.
Dla tego Ja to po prostu Ja.
Sens.
Poczucie Ja Jestem.
JA JESTEM.
Nic więcej!
Matko! Jakie to proste!
I AM
 

Re: Uzuli

Post 16 wrz 2011, 13:16

Ja jest fraktalne i jako część całości, dopasowuje swoją częstotliwość do większych swoich części całości którą tworzymy.

Uzuli ma swój kącik na DI, te jednak przeżywa ataki i z tego powodu, teraz jest w stanie awarii.
phillip
 

Re: Uzuli

Post 16 wrz 2011, 14:31

phillip napisał(a):Ja jest fraktalne i jako część całości, dopasowuje swoją częstotliwość do większych swoich części całości którą tworzymy.

Baaardzo fajne !

phillip napisał(a):Uzuli ma swój kącik na DI, te jednak przeżywa ataki i z tego powodu, teraz jest w stanie awarii.

No nie wierzę, Uzuli jest awaryjny?
Niech TU przyjdzie, posklejamy, naprawimy ;)

:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Uzuli

Post 16 wrz 2011, 14:59

Musiał by wpaść, oblepić się trochę biopolimerami z pęków bladej zieleni, hehe : ]
phillip
 

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości