- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Bry...

Post 19 cze 2011, 15:02

Przesyłam Wszystkim kosmiczne pozdrowienia :D
Mam nadzieję, że na forum Przebudzenie znajdę to , czego szukam..

Kilka słów o mnie: lubię kolor turkusowy, granatowy, czarny oraz zielony. Wolę żaby od węży, pobiec niż iść, milczeć niż mówić i spać niż przejawiać jakąkolwiek aktywność towarzyską.

Większość czasu spędzam na zagłębianiu się w sobie i czytaniu książek fantasy oraz tych o magii i rozwoju duchowym. Rzeczywistość zawodzi mnie każdego dnia, a szczególnie ludzie, którzy nie okazują żadnego zainteresowania światem oraz chęci poznania jego tajemnic.
Mimo to, jestem tolerancyjną osobą i akceptuję fakt, że nie wszyscy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości umysłowe (bądź co bądź każdy ma wolną wolę). Poza tym kroczenie takimi mistycznymi ścieżkami jest ciężkie, co większość ludzi zmusza do poddania się.

Całe życie szukam odpowiedniej drogi, która pozwoliłaby mi wejść na wyższy poziom świadomości. Od dziecka mam bliski kontakt z naturą, interesują mnie sny i umysł. Kiedyś pochłaniałam książki dotyczące szamanizmu, jednak u mnie przejawia się on w nieco innej formie niż u pierwotnych kultur...jestem bardziej zafascynowana tym, co on przedstawia "w środku", niż fizycznymi rytuałami.

Hmm.. chyba napisałam trochę za dużo, ale nie chce mi się tego kasować. Tak na wszelki wypadek, jakby ktoś się zainteresował... ;-)

Pozdrawiam, Stokrotka
Sto Kobieta
A żyć możesz tylko dzięki temu
 
Imię: Natalia
Posty: 4
Dołączył(a): 18 cze 2011, 20:34
Droga życia: 22
Typ: 4w5
Zodiak: Baran

Re: Bry...

Post 19 cze 2011, 17:35

Dzień Do...

:D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Bry...

Post 19 cze 2011, 19:55

Witka :D

Przejście będzie trudne, za to sen wspaniały...


Avatar użytkownikaBlant Mężczyzna
Raczkujący astralny wędrowycz
 
Imię: Bartosz
Posty: 55
Dołączył(a): 06 gru 2009, 22:21
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 4
Typ: 4w5 - Włóczęga
Zodiak: eu: Ryby Chiński: koza/owca

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron