Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 16 mar 2006, 17:19

Chyba mają takie prawo, bo jak by nie mogli tego zrobic to by tego nie zrobili, a że sobie szkodzą patrząc na innych,a nie na siebie i zastanawiając sie nad ich "mizernym duchem" (jak to okrelil ktos na innym forum), no i sądzenie typu : "matko ale oni są mroczni, zaciemnieni" itp... Człowiek oświecony nie jest lepszy ani gorszy od takiego nie uświadomionego swojego oswiecenia człowieka, różnią sie jedynie stanami bycia...
Eh jak zwykle zastanawiam sie po co sie odzywac na tym forum :P ...

Pozdrowienia :)
Avatar użytkownikaSławek Mężczyzna
 
Imię: Sławomir
Posty: 144
Dołączył(a): 10 maja 2005, 09:45
Lokalizacja: Bielsko/Warszawa

Post 16 mar 2006, 19:39

... napisał(a):a że sobie szkodzą patrząc na innych,a nie na siebie i zastanawiając sie nad ich "mizernym duchem"


Ekhm... ja sobie raczej nie szkodze.. i nie aptzre na innych zbytnio.. tylko mowie to co widze.. nie wywyzszam sie tutaj. Nie to mialem na mysli piszac poprzedniego poooosta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P Prosze mnie nie brac za jakiegos ktory mysli ze jest ochh achhh..;p
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 16 mar 2006, 23:42

też nigdy jakoś nie patrzylam na innych ludzi pod kątem mojego "przebudzenia". ani oni lepsi ani gorsi. Kazdy ma swoj sposob na rozwój. Jedni medytuja, drudzy tańczą a trzeci grają na grzebieniu :) Czuję się przebudzona z racji tego, że mnie "kręci" rozwoj w taki a nie inny sposob... (A prawo do oceniania innych dał nam Jah :) )
Jah bless You :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość