Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Pytania do was.
1. Kto rządzi Bogiem
2. Co jest poza kosmosem. Wyobraźcie sobie cały wszechświat, czy on ma jakiś koniec, czy wszystko jest czarne.
3. Podobno Bóg stworzyć Ziemię, a kto Mars, Merkury itd.
4. Kto innymi planetami rządzi.
5. Czy Anioły istnieją, a jeżeli tak to czemu np ja ich obecności wql nie czuje chociaż próbowałam.
6. Gdy wpatruje się w przedmiot, wg instrukcji na youtube o widzeniu Aury na przedmiotach lub człowieka widzę kontur biały (pasek) ciągnący się wokół ciała. Czy to ta aura?
7. Czy czujecie się na świecie jakbyście widzieli wszystko tak sztucznie, bez życia albo psychopatycznie.
8. Mam prawie codziennie taki dziwny przypadek. Np: Oglądam telewizje, ktoś powie tam słowo `Darek, nagle słyszę że w rzeczywistości ktoś woła Darka. Zaraz po tym jak była mowa o nim w telewizji, nie zdarzyli powiedzieć dalszego dialogu a tu w rzeczywistości już to imię powiedział ktoś inny. Drugi przykład gdy zamykam oczy nagle w piosence ktoś śpiewa słowa zamykasz oczy. Wysyłam esa do siostry czy zaczeka na mnie gdzieś tam. Po chwili dostaje esa od innej osoby że `Oczywiście że tak, zaczekam obok wieży itp.` co okazało się kolega pomylił numery i przez przypadek wysłał go do mnie. Czwarty przypadek, nagle przyjdzie mi do myśli jakieś słowo, a tu ktoś je wypowiada. Mam mnóstwo takich zbiegów okoliczności. Nie wiem co o nich myśleć. Jeżeli to faktycznie telepatia to jak ją rozwijać. To dziwne uczucie napływa do mnie nagle. Opisując je mogę stwierdzić jakby mój umysł otworzył coś i zaczęła myśleć nie mózgiem ale czymś innym, prawdopodobnie tym szóstym zmysłem.
Co sądzicie o tym?
9. Kiedy byłam mała wydarzyło się coś związane z tym że w końcu siostra wyciągnęła papierowe pieniądze i pokazywała mi co trzyma w ręku a ja z zamkniętymi oczami mówiłam jaki to jest. Widziałam przebłysk koloru i liczbę. To też było dziwne.
10. Mam także sny prorocze. Wypadek, ocena, kłopoty itd.
11. Koleżanka czekała na chłopaka, a ja z nią. Nagle dostałam wizje i zobaczyłam że parę naście metrów za murem idzie jej ukochany, widziałam jak ubrany jest, jego ruchy w chodzeniu i wszystko wokół niego, tak jakbym stała normalnie przed nim oddalona.

Są też inne sytuacje, ale i tak dość rozpisałam się. Mam nadzieje, że podzielicie się swoim zdaniem ze mną. Jeżeli to co napisałam ma znaczenie, to także chciałabym dowiedzieć się jak mogę te zdolności rozwinąć lub u kogo szukać mądrej pomocy. Prosiłabym bez głupich komentarzy i przepraszam za stylistykę zdań, wiem że nie są poprawne, ale te uczucia są trudne do opisania... :D
koRnowa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 maja 2011, 18:01
Odpowiedzią są pytania.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok
Tym wszystkim rządze ja i to ja jestem prawdą objawiona. :D
A teraz.. podaj mi piwo kobieto.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości