Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Od praktycznie zarania dziejów naszej planety jej budowniczowie pomyśleli o swego rodzaju wentylu bezpieczeństwa dla ludzi i zbudowali świetliste tunele których zadaniem jest oczyszczanie i podnoszenie wibracji tym którzy potrzebują pomocy , a sami nie mają wiedzy i możliwości sobie z tym poradzić.
Ludzie parający się czarną magią nie odpuszczą dobrowolnie komukolwiek kogo im się udało zdominować, ale nie mają żadnych szans z każdym kto poprosi Opiekuna -Anioła stróża o pomoc dla siebie czy bliskich .Tak samo złe duchy nie mają żadnej możliwości przeciwstawienia się i dalszego wampirzenia w aurze człowieka który wszedł do tunelu.
Są wyjmowane z aury człowieka i odprowadzane tam gdzie ich miejsce przez obsługę tunelu.
Procedura jest tak prosta jaki skuteczna.
Prosimy swojego Opiekuna i swoją duszyczkę aby poszli do świetlistego tunelu-komory oczyszczającej w celu oczyszczenia energetycznego ze wszystkiego,na co pozwala najwyższe dobro i ABY TO BYŁO W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM.
To pozwala naszemu Aniołowi Stróżowi pomóc nam w najlepszy istniejący sposób.
On zawsze wie gdzie to jest.
Często trzeba to powtarzać kilka razy w odstępach tygodniowych.
Przeważnie 6-7 takich wizyt starcza.
To zależy od tego jak jesteśmy zabrudzeni energetycznie.
Jeśli poprosimy Opiekuna aby powiedział naszej duszy jak często i ile razy tam chodzić to ona tego przypilnuje.
Jest to w stu procentach sprawdzona metoda.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
W ŁODKU jak zaczaić rozpozać ,że ktoś mnie \zdominował lub ja kogoś może nieświadomie ?
Włodekg1 napisał(a):Ludzie parający się czarną magią nie odpuszczą dobrowolnie komukolwiek kogo im się udało zdominować, ale nie mają żadnych szans z każdym kto poprosi Opiekuna -Anioła stróża o pomoc dla siebie czy bliskich .



co oznacza wampirzeniu i jak to się czuje ,czym objawia jesteśmy tego świadomi

Włodekg1 napisał(a):Tak samo złe duchy nie mają żadnej możliwości przeciwstawienia się i dalszego wampirzenia w aurze człowieka który wszedł do tunelu.
Są wyjmowane z aury człowieka i odprowadzane tam gdzie ich miejsce przez obsługę tunelu.
Procedura jest tak prosta jaki skuteczna..


jak poprosić swego opiekuna? ja nie umiem świadomie chyba a jak odróżnić swą duszyczkę ?

Włodekg1 napisał(a):Prosimy swojego Opiekuna i swoją duszyczkę aby poszli do świetlistego tunelu-komory oczyszczającej w celu oczyszczenia energetycznego ze wszystkiego,na co pozwala najwyższe dobro i ABY TO BYŁO W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM.
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Dokładnie wystarczy poprosić, powiedzieć: Opiekunie -Aniele Stróżu zaprowadź moją duszyczkę do Świetlistego tunelu-komory oczyszczającej w celu energetycznego oczyszczenia zgodnie z najwyższym dobrem i tyle.
Powinno się chyba podziękować jeszcze.
Jak się nawet nie ma duchów i magów na koncie to na pewno mamy wszelkiej maści myślokształty astralne które np podżerają nasze czakry i aurę.
Wampirzenie to zabieranie komuś energii życiowej.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Żeby z obrazować działanie komór podam kilka obserwacji.
Istnieje skala od minus 20- to jest największa moc jaką może mieć człowiek parający się czarną magią.
Z drugiego bieguna na plusie można dojść do 100, ale w pobliżu tej wartości są jednostki w skali planety.
Jedna wizyta w komorze daje od 2 do 3 punktów na plus.
To nie działa liniowo bo po iluś odwiedzinach dochodzimy do poziomu od którego musimy sami swoja pracą dalej podnosić wibracje.
Jeśli ktoś ma w aurze duszyczkę to ona jest również oczyszczana i odprowadzana wyżej do poziomu do jakiego pozwala jej najwyższe dobro, czyli nie od razu do fokusa 27 gdzie jest tzw niebo wg nomenklatury Roberta Monroe.
Podobnie jest z duszami ludzi w ciałach fizycznych.
Ich dusze też dzięki temu mogą w swoich astralnych podróżach osiągać stopniowo coraz wyższy poziom- fokus.
Co ciekawe poziom wypowiedzi ludzi , ich pojmowanie świata dokładnie pokrywa się się z tym do jakiego fokusa mogą dotrzeć ich dusze.
To jest trochę podobne może do skali erd.
Od 27 do 33 może dotrzeć dusza posiadająca ciało fizyczne.
Dalej nie puszcza poziom promieniowania , jasność.
Przeszkodą jest ciało fizyczne które nie jest w stanie wytrzymać wyższych wibracji.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Witam!!!mieliście kiedyś uczucie , że ktoś wami się opiekuje,pomaga wam?prowadzi za rękę? ja tak miałam jak się kiedyś zgubiłam w lesie,zaczęłąm się modlić i w tym momencie poczułąm ciepło na dłoni i idąc przed siebie wyszłam z tego lasu(było wtedy ciemno,poszliśmy ze znajomymi po chrust na ognicho,nigdy nie byłam w tym lesie wcześniej).Moja siostra też tak miała w górach jak z koleżanką zgubiły szlak,odmówiłą wtedy cały różaniec i też czuła jak ją ktoś prowadzi za rękę,niesamowite uczucie! a co do klątw przydał by się tutaj osobny temat,jeśli już jest proszę powiedzcie mi,żebym nie zakłądała niepotrzebnie ponownie,dziękuję!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron