Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

moje dziwne sny

Post 25 maja 2011, 03:42

Witam,

od zawsze miewałam dziwne sny, które z czasem ku mojemu przerażeniu miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Aczkolwiek ostatnie dwie noce pod rząd miałam takie oto sny:
śniła mi się moja babcia, z którą w wyniku rozwodu moich rodziców jak miałam 6 lat praktycznie się nie widziałam, zabierała mi buty, wydzierała mi je z rąk a ja je zabierałam od niej - taka szarpanina...w tym samym śnie rozmawiałam z młodym chłopakiem, który dał mi dla niej paczkę....
drugi sen dotyczył końca świata...widziałam w nim planetę Ziemię na którą stopniowo nachodziły wykresy, linie, jakieś dziwne konstrukcje, a następnie to wszystko się rozpadło.... linie opadały, konstrukcje dziwnych przedmiotów rozpadały się na cząsteczki...z Ziemi nie zostało nic..pusta przestrzeń dookoła...
później stałam w deszczu, przemoczona w jakiejś uliczce pod filarem i było mi strasznie zimno...
mam swoją osobistą interpretację na temat tych snów, jednak proszę o pomoc bo trochę jestem zagubiona...
z góry dziękuję
pozdrawiam
Echidna Kobieta
 
Imię: Julia
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2011, 03:18
Droga życia: 3
Typ: Indywidualista
Zodiak: Skorpion

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości