- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Dużo miłości dla wszystkich!

Post 13 maja 2011, 00:42

Oto ja - indywidualistka, artystka, badaczka i wieczna wędrowczyni. Zmienna niczym pogoda na naszej Matce Ziemi, lecz harmonijna zarazem jak całe życie na Niej... Spokojna i jednocześnie nadzwyczaj energiczna, jak morze przy lekkim wietrze i podczas sztormu... Samotniczka, a mimo to czująca wspólnotę ze wszystkim i wszystkimi... Kochająca piękno, kochająca przyrodę, kochająca poznawać, uczyć się, doświadczać, tworzyć i dzielić się tym wszystkim co mam od Najwyższego, z każdym kto tylko wyrazi na to chęć. Tak właściwie to wpadłam na ten świat w przerwie pomiędzy przebywaniem Tam, żeby móc przekazać innym jak najwięcej Bożej Miłości :)

Na forum trafiłam w celu znalezienia kontaktu z podobnymi mi osobami, a także poszerzenia swej wiedzy i światopoglądu. Raczej nie mam zwyczaju udzielania się w sieci, ale akurat na tym forum panuje tak miła atmosfera, że postanowiłam ujawnić się i wnieść tu swoją - może mniejszą, może większą (zobaczymy) - cegiełkę. Jestem jeszcze młodą osobą (19 lat stuknęło) i być może niektórym wydam się jedynie beztroskim dzieciakiem, ale wierzcie mi na słowo - dużo przeszłam w swoim burzliwym, wewnętrznym życiu zanim odnalazłam wreszcie światło w tunelu... to była droga pełna bólu i łez, zwieńczona jednak czymś tak pięknym, że nie da się tego opisać... Może kiedyś opowiem swoją historię, jak ktoś będzie zainteresowany...

Wreszcie na koniec może przedstawię się bardziej oficjalnie: na imię mi Ola i jestem z Lublina, obecnie kończę 2 klasę LO. Interesuję się sztuką, literaturą, muzyką, filozofią, psychologią, religiami, kulturami z całego świata, Starożytnością, kosmosem, fantastyką, sci-fi, fizyką współczesną, nowoczesnymi technologiami, informatyką i oczywiście szeroko rozumianym rozwojem duchowym, ezoteryką, parapsychologią i właściwie wszystkim co tajemnicze i "nie z tej ziemi". W wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki, oglądać filmy dokumentalne i seriale sci-fi, przebywać na powietrzu i ze zwierzętami, a także przysiąść trochę przy komputerze. W przeszłości dużo malowałam, teraz wracam do tego i myślę, że z tym będę wiązać moją przyszłość.

Chyba starczy już tego ględzenia o sobie... Jak myślicie, zaaklimatyzuję się tu u Was?

Przesyłam dużo pozytywnej energii :)
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta

Imię: Ola
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk
To się nazywa "Wejście Smoka" moja droga:-)
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna

Imię: Tomek
Droga życia: 7
Zodiak: Smok\Baran
Cześć Olu :)

Aramaiti napisał(a):Raczej nie mam zwyczaju udzielania się w sieci, ale akurat na tym forum panuje tak miła atmosfera, że postanowiłam ujawnić się i wnieść tu swoją - może mniejszą, może większą (zobaczymy) - cegiełkę.

Zazwyczaj tutaj jest miło, ale i tu zdarzają się czasami sprzeczki, po których i tak potem wszystko wraca do normy :P Ja w nich nie biorę udziału, bo szkoda mi energii (a i tak nawet ostatnio nie mam natchnienia, by coś tu na razie pisać :P), ale reszta (oczywiście nie wszyscy, a kilka osób, jak tak obserwuję niektóre tematy ;)) chyba swoje nadmiary w ten sposób wyładowuje :D

Niektórzy tym się zrażają i odchodzą z tego forum, a niepotrzebnie ;) Czasem warto zignorować parę zdań i robić swoje ;) Dystans przede wszystkim :D Przecież każdy może się mylić :)

Aramaiti napisał(a):Jestem jeszcze młodą osobą (19 lat stuknęło) i być może niektórym wydam się jedynie beztroskim dzieciakiem, ale wierzcie mi na słowo - dużo przeszłam w swoim burzliwym, wewnętrznym życiu zanim odnalazłam wreszcie światło w tunelu... to była droga pełna bólu i łez, zwieńczona jednak czymś tak pięknym, że nie da się tego opisać... Może kiedyś opowiem swoją historię, jak ktoś będzie zainteresowany...

Nie wiem, jak inni, ale ja chętnie bym tę historię przeczytał :) Podejrzewam, że jeszcze co najmniej kilka osób też :)

Aramaiti napisał(a):Jak myślicie, zaaklimatyzuję się tu u Was?

Jeśli bardzo będziesz tego chciała to pewnie :D
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna

Imię: Łukasz
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Aramaiti napisał(a):Przesyłam dużo pozytywnej energii :)

Dziękuję :D Fajnie, że Jesteś, tu i teraz :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]

Witaj Aramaiti, ja tez kocham Boga :D
Conan Barbarzynca Mężczyzna

Imię: Grzegorz
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Kocham Miłość i Ona także mnie Kocha O:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]

Dziękuję Wam za tak ciepłe powitanie :) Moja Dusza bardzo cieszy się z tej wymiany energii :)

Ray88 napisał(a):Nie wiem, jak inni, ale ja chętnie bym tę historię przeczytał :) Podejrzewam, że jeszcze co najmniej kilka osób też :)

W takim razie, jeśli uda mi się tu trochę zadomowić i jeśli kiedyś będę miała odpowiednie natchnienie - nie omieszkam.

Niech Miłość i Światło Najwyższego zawsze będą z Wami :D
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta

Imię: Ola
Droga życia: 9
Zodiak: Byk
TAK TAK witam z miłością ,
bo miłośc w wielu rzeczach bardzo pomaga a nawet jest najlepszym lekarstwem na najgorsze zło
ROZGOŚĆ SIĘ czuj się jak u siebie dziel się swoją wiedzą potwierzaj z czym się zgadzasz z czym nie i pisz dużo a konkretnie oczywiscie na temat ,na pewno kazdy cię poczyta, zakłądaj nowe tematy jak chcesz o czymś pogadać a nie ma jeszcze ząłożonego tekiego tematu wczesniej [poszukaj w wyszukiwarce przebudzenia słów kluczowych ,co cię interesuje może już jest dany temat co cię ciekawi i bedziesz mogła dołaczyć swoje zdanie na dany temat już od dawna istniejący ŻEBYŚ Łatwiej się poruszała podpowie ci ,z mojego doswiadczenia ,że ja jak wchodzę czesto na przebudzenie aby znaleść szybko co się tu dzieje jak juz wiejdziesz na forum zobaczysz
http://forum.przebudzenie.net/

na górze z lewej strony
Zobacz klikasz
posty bez odpowiedzi • Zobacz nowe posty • Zobacz aktywne tematy
ja polecam jak juz wyczytasz interesujące cię tematy poczytać NOWE POSTY LUB AKTYWNE Wtedy ,żejesz aktulanym zyciem forum i wiesz co się dzieje nowego na forum
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta

Droga życia: 2
Aramaiti napisał(a):Przesyłam dużo pozytywnej energii :)

Nie da się tego nie poczuć...
Witaj.
Mamy tylko Siebie.

Nie sposób Cię było nie zauważyć :D

Witaj zatem już oficjalnie, choć ja na tym forum też jestem w miarę od niedawna. Niezbyt wiele się tu niestety dzieje, ale może dzięki świeżej krwi zacznie się dziać trochę więcej. Za to atmosfera jest naprawdę świetna, dlatego też mnie tu przygnało i pozostałem. Oby nie zabrakło nam entuzjazmu do udzielania się na forum :wink:
"Miłość którą powstrzymujesz jest bólem, który nosisz w sobie, z życia na kolejne życie” - Vissaseus do Alexa Colliera http://www.alexcollier.pl
Avatar użytkownikaKot Wasyl Mężczyzna

Imię: Kot Wasyl
Droga życia: 11
Zodiak: byk/wąż
No właśnie,zgadzam się z przedmówcą i cieszę się ,że są na tym forum tacy fajni ludzie,obyście pozostali!
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる

Imię: Izabela
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
Witaj zatem już oficjalnie, choć ja na tym forum też jestem w miarę od niedawna.
Kenjifujima Kobieta

Powrót do działu „Ludzie”