Psychologia, działanie mózgu.

Sprawy Miłosne

Post 07 maja 2011, 21:03

Cześć!
Mam poważny problem.Kiedyś zakochałem się w dziewczynie i nadal ją kocham,ale jest kilka problemów.Kiedyś postanowiłem z nią popisać na Facebooku,zapomniałem dodać że się w ogóle nie znamy,poprosiłem o spotkanie,ponieważ kiedyś jeszcze pisałem jej listy miłosne i myślałem że je dostała,ale myliłem się.Odpisała mi że ,,kim ja jestem,to chyba pomyłka i ,,czy ja cię kiedykolwiek widziałam".Odpisałem że znamy się z widzenia,ale potem napisałem jej że ją kocham mimo tego iż się nie znamy.Popisaliśmy trochę jeszcze przez godzinę czy się spotka ze mną ona napisała że nie ma czasu.że mnie nie zna itp.Od tego czasu pisałem jej prawie codziennie wiadomości z przeprosinami,ona tylko odpisała po pewnym czasie że odpisuje tyle że nie wie co itp.Zaproponowałem jej nawet w ramach przeprosin wyjście do kina,ale ona nie wie i narazie odpoczywa od ludzi.Wstydzę się do niej zagadać ponieważ po pierwsze boję się tego żeby od razu nie dostać w mordę, a po drugie zazwyczaj chodzi z koleżankami i wstydzę się trochę ich żeby nie wygadały:),miałem wprawdzie kilka okazji ale wszystkie zepsułem,przechodziliśmy koło siebie a ja nic.Co mam zrobić za dwa dni ma urodziny,chce jeszcze do tego czasu z nią porozmawiać:):):)
aleks Mężczyzna
 
Imię: Aleks
Posty: 2
Dołączył(a): 07 maja 2011, 20:56
Droga życia: 21
Zodiak: byk

Re: Sprawy Miłosne

Post 07 maja 2011, 21:21

JEŚLI zjawiłęś się na przebudzeniu duchowym ,nic nie dzieję się przypadkiem
USPOKÓJ UMYSŁ pomedytuj i
zapytaj się siebie lub swego opiekuna duchowego = wyzszego JA co robić on najtrafjniej ci podpowie co robić i kiedy

ps to co ja widzę z tego co piszesz ,jasne jest daj jej spokój na razie sam napisałęś cytat
narazie odpoczywa od ludzi
jak by mnie ktoś kochał i nękał mnie pisał codziennie ,kiedy ja bym chciała odpocząc od ludzi :oops: i np medytowała w ciszy i spokoju szukając kino ani,nic głośnego by mnie nie ciekawiło z nikim nieznanym
tak jak ty to piszesz to ją zwyczajnie nękasz ,nagabujesz jak miałam 17 -18 l miałam takich nękaczy podobało mi się to ale nie chciałąm z takimi typkami mieć nic wspólnego nie zapraszałam takich delikwentów do domu ani na sylwestra tak łązili za mną czasem coś odpowiedziałąm nie byłam taka świadoma jak teraz
ale teraz wiała byma jak najdalej ,myśle ,że nawet jak chce cię poznać bo zachowujesz się inaczej niż inni jej znajomi ,adoratorzy ,to na pewno zalicza cię do kregu znajomych podwyższonego ryzyka ,lub nawet może naśmiewa się z koleżankami z ciebie i czytają razem co jej wypisujesz codziennie tonami
PAMIĘTAJ facet musi jakoś zaciekawić laskę, musisz poznać co ją ciękwi ,może jak chce odpocząć od ludzi może razem pomedytujcie na łonie natury w lesie w parku na tarwie ,piknik może zrób :-k ja osobiscie bym nie poszła,dowiedz się co lubi robić albo nudzi się aż tak i sama nie ma pomysłów co może z tobą robić tylko nie wypytuj znajomych doniosą jej ,że jakiś koleś o nią wypytuje ,pogadaj centralnie z nią ona ci to powie skoro jeszcze z toba gada a nie wieje ,uważaj to co teraz robisz to cienka linia
zagadaj znią na pewno nie zaprosi cię na urodziny {bo na razie jesteś tylko z nią wkontakcie internetowym} ,no chyba ,ze jest taka otwarta ale więcej da pogadanie ną żywo niż pisanie jeśli chcesz byc w jej zyciu żywym nie internetowym działąj w życiu żywym a jak nie znam jej ani ciebie sam to oceń i działąj na sokojnie poczytaj to
psychologia/jak-rozwijac-wzmocnic-milosc-wiez-w-zwiazku-150-rad-t2131.html?hilit=jak wzmocnić miłość więź w związku
Ostatnio edytowano 07 maja 2011, 23:55 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Sprawy Miłosne

Post 07 maja 2011, 22:35

Heh, po pierwsze myślę, że bardzo przydałoby Ci się nabrać dystansu do tej sytuacji :). Wtedy nie będziesz się tak męczył i kontakt z nią nie będzie Ci się wydawał tak bardzo ważny i paraliżujący :).

Po drugie skoro pisałeś do niej codziennie z przeprosinami i napisałeś jej że ją kochasz mimo, że jej nie znasz to działałeś zbyt nachalnie :). Kobiety raczej nie lubię tak nachalnych facetów i nie lubią widzieć, że zależy im aż tak bardzo, że daliby sobie uciąć ręcę w zamian za spotkanie :).

Nie przejmuj się tym i wyluzuj :). Jeśli chcesz do niej zarywać to bądź wyluzowany i zabawny, możesz ją gdzieś wyłapać jak będzie sama skoro się krępujesz jej koleżanek i zagadać ją osobiście, powiedzieć, że to że ciągle do niej pisze może wydawać się dziwne, ale bardzo Ci się podoba/jest bardzo ładna i skoro nie chce się spotkać, może chciałaby chwilę z Tobą pogadać :).

Nie wiem czy to jest mądre, ale to mi przyszło do głowy :). Cokolwiek nie zrobisz, najważniejsze - zdystansuj się do tego i oceń to w chłodny sposób ;). Wszystko wtedy wygląda inaczej niż z perspektywy zasocjowanego (wkręconego) umysłu :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Sprawy Miłosne

Post 08 maja 2011, 00:05

? zapodaj więcej info o waszych kontaktach na żywo jeśli były
napisz kochany dlaczego się w niej zakochałeś i w czym dokładnie w jej urodzie , ?czy w czym?
i jak ci poszło z nia ,jęsli się odważysz na pogadanie delikatne oczywiscie :oops: :king: trzymam kciuki bądz królem zaciekaw ją ,spokojnie uprzejmie,bądz uczciwy, szczery
dla siebie i dla niej
nie badź samolubem, nie myśl tylko o sobie, pomyśl o niej co ona by zrobiła na twoim miejscu ,
w końcu ci się uda zaprosić ją gdzieś gdzie spokojnie pogadacie szczerze
pisz nam tu ok jak ci idzie hehe lato randkom sprzyja na świerzym powietrzu :P :thumbright:
PS. kochany fajnie ,że napisałeś o swoim problemie tu :P na pewno dostaniesz masę rad trafnych ,tylko czy posłuchasz
WIEM co czujesz MIŁOŚĆ to najpiękniejsza rzecz na świecie dla miłości człowiek może się najbardziej zmienić{ na lepsze to ok ale a, i na gorsze ,to żle } i dużo poświęcić ,tylko uważaj ty teraz jesteś jak na narkotykach wiesz zmienioną masz chemię w mózgu w stanie zakochania ,nie myslisz jasno ,trzeźwo ,możesz się ośmieszyć ,poniżyć lub najgorsze źle zainwestować swą miłość ,po czasie możesz otworzyć oczy i ta kochana teraz wyidealizowana w twoim umyśle { bo tak fajnie jest mysleć ,ze się zakochałeś w kimś suuuuuuuuuperrr a nie tylko super } po czasie ta kochana teraz może okazać się niezłą zarazą i same najgorsze więc serio ci radzę poznaj ją lepiej dla swego dobra ,choć i tak jak widzę i czuję wdepnołęś po uszy jak każdy w takim stanie zakochania O:) pomyśl też ,że ona może nie odwazjemni c twego zakochania lub zauroczenia ,może boleć m

czy ty byłeś już kiedyś zakochany ? i jak się to skończyło :-k ciekawe
Ostatnio edytowano 08 maja 2011, 00:54 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 1 raz
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Sprawy Miłosne

Post 08 maja 2011, 00:25

Myślę, że powinieneś oddczekać parę dni a może i nawet tygodni. Nie pisać do niej.
Proszenie niezjanomej osoby o spotkanie kilka razy nie przyniesie efektu.
Pytasz raz. Odpowie nie? Dobrze, jak sobie życzysz. W innym przypadku wychodzisz na desperata. Desperat nie kojarzy się z czymś przyjemnym. Tym bardziej jeżeli powiedziałeś jej że ją kochasz a jeszcze z nią nie rozmawiałeś. Rozumiem Cię. Nie możesz oderwać od niej wzroku. Ale to nie powód żebyś jej o tym mówił:-) Bądź mężczyzną z honorem. Mówi nie, ok. Szanujesz ją i jej zdanie. Tym złapiesz większego plusa niż nękaniem jej na facebooku.

Ważne, żebyś zrozumiał co jest napisane wyżej i w postach wcześniejszych.
To jest podstawa. Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy wykaż się cierpliwością.
Daj czas, niech sytuacja ochłonie. Na urodziny proponuję nie pisać bo ona napewno się tego spodziewa.
Lepiej też żebyś nie wysyłał jej kwiatów i listów do domu bo jeżeli ona nie wie że ty wiesz gdzie ona mieszka to może się wystraszyć że wiesz nie od niej. Czyli że się wypytujesz o nią. Czyli - desperat.

A Ty desperatem nie jesteś. Jesteś mężczyzną z honorem. Szanujesz ją.
Daj jej to do zrozumienia. Ochłoń. Jesteś zbyt nakręcony. Ona nie jest. Dlatego nie możesz do niej trafić.

Zróbmy tak.
Odczekaj. To najważniejsze choć wiem że najtrudniejsze.
A wtedy kiedy już ochłoniesz, napisz. Coś razem wymyślimy.
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran

Re: Sprawy Miłosne

Post 08 maja 2011, 22:02

8tomek8 napisał(a):Myślę, że powinieneś oddczekać parę dni a może i nawet tygodni. Nie pisać do niej.
....................................
Odczekaj. To najważniejsze choć wiem że najtrudniejsze.
A wtedy kiedy już ochłoniesz, napisz. Coś razem wymyślimy.

i to jest dobra rada. 8tomek8 ma rację - to nie będzie łatwe ale tak trzymaj .
easy russian
 
Tydzień temu prosiłem was o poradę w sprawie:,,Mam poważny problem.Kiedyś zakochałem się w dziewczynie i nadal ją kocham,ale jest kilka problemów.Kiedyś postanowiłem z nią popisać na Facebooku,zapomniałem dodać że się w ogóle nie znamy,poprosiłem o spotkanie,ponieważ kiedyś jeszcze pisałem jej listy miłosne i myślałem że je dostała,ale myliłem się.Odpisała mi że ,,kim ja jestem,to chyba pomyłka i ,,czy ja cię kiedykolwiek widziałam".Odpisałem że znamy się z widzenia,ale potem napisałem jej że ją kocham mimo tego iż się nie znamy.Popisaliśmy trochę jeszcze przez godzinę czy się spotka ze mną ona napisała że nie ma czasu.że mnie nie zna itp.Od tego czasu pisałem jej prawie codziennie wiadomości z przeprosinami,ona tylko odpisała po pewnym czasie że odpisuje tyle że nie wie co itp.Zaproponowałem jej nawet w ramach przeprosin wyjście do kina,ale ona nie wie i narazie odpoczywa od ludzi.Wstydzę się do niej zagadać ponieważ po pierwsze boję się tego żeby od razu nie dostać w mordę, a po drugie zazwyczaj chodzi z koleżankami i wstydzę się trochę ich żeby nie wygadały:)".
Zapomniałem wtedy dodać że jestem bardzo wstydliwy,a doszedł jeszcze jeden problem.Nie mogę przestać myśleć o niej.Nie mogę jej nawet powiedzieć cześć tak się wstydzę.Ostatnio nawet jak jest dalej ode mnie to mi już robi się gorąco.Nie potrafię zastosować się do żadnej z twoich rad ponieważ nie potrafię.Moja nieśmiałość jest już w takim stopniu że nie da jej się opisać.Śni mi się po nocach,czasami nie mogę spać,myślę o niej cały czas,nawet zbliża się zakończenie roku a ja mam tak fatalne oceny że też szkoda pisać.Trudno jest mi się skupić,nie mogę się niczego nauczyć bo cały czas myślę o niej w szkole poza nią w domu,czasami nawet odlatuje gdzieś,moja matka myśli że jestem jakiś naćpany.Przejdę koło niej to już automatycznie myślę o niej do końca dnia,a jak się na mnie popatrzy to już nie mogę spać!!Chodzę nie wyspany,jest mi wszystko obojętne,zamiast myśleć o poprawianiu ocen w szkole,to jam myślę czemu ona nie odpisuje na moje wiadomości.Nikt nie potrafii mi pomóc,pytałem się nawet kumpla która zna się na tych sprawach to on też mi doradzał,ale ja nie potrafię.Co mam zrobić???????
aleks Mężczyzna
 
Imię: Aleks
Posty: 2
Dołączył(a): 07 maja 2011, 20:56
Droga życia: 21
Zodiak: byk
Czy ty jesteś gotowy żeby się z nią spotkać? Gdyby podeszła do ciebie i powiedziała: choć, zapraszam cię do mnie teraz.
Poszedłbyś?

Za dużo o tym myślisz. I tym się jeszcze nakręcasz. Tym że masz dużo do zrobienia w szkole i wiesz o tym.

Myśl LOGICZNIE.

Jeśli zawalisz szkołę to już napewno nie będziesz miał czasu i nastroju do spotkań.
Czas na szkołę masz TERAZ. Ona może poczekać.

Szkoła nie poczeka. Rób to co uważasz że powinieneś robić.
Ona cię olewa - stary, daj jej i sobie spokój bo marnujesz swój CENNY czas.
Jeżeli ktoś nie ma ochoty się z tobą zobaczyć to wniosek jest prosty - NIE MA OCHOTY SIĘ Z TOBĄ ZOBACZYĆ.
Nic nadzwyczajnego. Normalne, ludzkie zachowanie.
Warto to zrozumieć. Prawdopodonie ty też czasem nie masz chęci z kimś się spotkać.
Zajmij się tym co jest teraz naprawdę ważne.
Podczas huraganu nie siedzi się w domu i gra w Xboxa ostatnią misję (której i tak nie da się przejść) tylko robi się to co trzeba zrobić.

Więc rób to co uważasz za LOGICZNE I SŁUSZNE.

ps. chcesz znać moje motto?
"mjej wyje**ne a będzie ci dane" - i wiesz co? sprawdza się.
Avatar użytkownika8tomek8 Mężczyzna
 
Imię: Tomek
Posty: 68
Dołączył(a): 05 maja 2011, 15:22
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Smok\Baran

Re: Sprawy Miłosne

Post 19 maja 2011, 16:19

zacznij sszukać w sobie czego ty od niej chcesz ?
chcesz się z nią ożenić i mieć dzieci ?

chcesz ją tylko przelecięc lub tylko przelatywać sexić się ?
a może chcesz ją tylko wielbić bo na tym etapie wstydliwości na tyle cię tylko stać
gapić się

WIĘC MOZESZ JĄ WIELBIĆ NA ODLEGŁOŚĆ NIE starać się robić nic więcej ,inaczej wyjdziesz na paranoika ,wariata lub bardzo zakochanego ,jak np się nie odezwiesz bedąc koło niej blisko nawet jak poprosisz kolegę ,żeby z nią zagadała i umówiła was na kawe ,kino itp... sam zobacz czy jestes na spotaknie z nią gotowy skoro się pocisz i jest ci gorąco na sam widok
to na pewno super uczucie sama byłam keidyś tak zakochana ale z wzajemnością w koledze z klasy [podstawowej ,byłam też bardzo nieśmiała i kończyło się tylko na tym ,ze sią na niego gapiłąm codziennie było to sexi i super uczucie czasem mnie pocieszał jak np płakałam bo 4 dostałam on był super dobrym uczniem zdolniacha ,przystojniak śliczny aniołek milusi
ale miał też za duże powodzenie u kobiet wiec już wtedy wiedziałąm ,zę to ponadoje siły znosić podrwywy innych lasek jak bym była jego laską nawet mi zaproponowła chodzenie ale odmówiłam ,i nie żałuję tego bo nie byłam wtedy gotowa teraz to innna sprawa
ale fajnie jest mieć OBRAZ ukochanej osoby do dziś

co ty niesmiałay biedaku mozesz zrobić jak paralizuję ci ta laska możesz być tylko sparaliżowanym biedakiem zakochanym po uszy i tkwić w tym
więc pogódz się na ten czas z tym
i tylko obserwój oswój się z nią moze za 4 lata się spotkacie i się okaże co wam wyjdzie,czy ty miałęś kiedyś laskę jakąś czy byłeś na randce ?
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Sprawy Miłosne

Post 21 maja 2011, 23:23

A dla mnie to przypadek tragicznego kochanka romantycznego.
Jesteś pewny, że to nie zauroczenie?

Swoją nieśmiałość bardzo łatwo jest pokonać- mówię to z doświadczenia.
I nie myśl za dużo, to tylko szkodzi. Resztę rad czerp od ekspertów z tego forum 8)
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Re: Sprawy Miłosne

Post 01 sie 2011, 18:30

Pamiętam swoją szkolną, nieszczęśliwą miłość. Bolało jak cholera, ale w sumie to był bardzo ważny okres w moim życiu. To była taka burza emocji, taki niewypowiedzialny żal w sercu, taka rozpacz w gardle, że... aż dobrze mi to zrobiło! Pomimo negatywnych uczuć cieszę się, że miałem taki epizod. Można powiedzieć, że na bazie smutku wykształciłem cenne lekcje. Zanurzyłem się w tym swoim osobistym końcu świata, dotknąłem emocjonalnego dna i odbiłem się od niego. Trwało to długo, ale jednak wykalapućkałem się z tego. :)

Trzymaj się i pamiętaj - nic na siłę. Im bardziej naciskasz tym grubsza powstaje między Wami bariera.
Wujek Faun trzyma za Ciebie kciuki.
Obecny.
Tu i teraz.
Wszędzie i zawsze.
Pan Faun
 
Posty: 91
Dołączył(a): 30 lip 2011, 06:36

Re: Sprawy Miłosne

Post 31 sie 2011, 13:06

Przeżywasz chyba pewien etap zakochania,jakim jest zauroczenie i nie można mylić tego z miłością,to dwie całkiem różne i subiektywne odczucia. Nie naciskaj,daj sobie czas,nic na siłę jak piszą użytkownicy powyżej.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10

Re: Sprawy Miłosne

Post 16 wrz 2011, 16:41

Zza klawiatury już więcej zrobić raczej nie dasz rady.
Tak, że wiesz: 'życie należy do odważnych'
Podpowiem jeszcze, że najbardziej liczy się pierwsze wrażenie :wink:
phillip
 

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron