Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Reptilianin?

Post 04 mar 2011, 09:53

Czyżby Reptilianin?

Obrazek
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25

Re: Reptilianin?

Post 04 mar 2011, 11:53

Ble a daj linka do video aby można było to zobaczyć w akcji i poczuć wibracje w pełniejszy sposób
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Reptilianin?

Post 04 mar 2011, 12:27

Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25

Re: Reptilianin?

Post 04 mar 2011, 13:17

Torton napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=9_CTT9IdM_c&feature=player_embedded

:lol:
Zdecydowanie ten screen shot z filmika to dupiasta jakość filmika , czy ten koleś jest gadem czy nie , tego nie wiem .
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Re: Reptilianin?

Post 04 mar 2011, 13:35

Ahha to on jest... nie wiem właśnie, zastanawiałam się swojego czasu co myśleć o istocie Darren Brown, byłam pewna, że nie jest reptylkiem, tylko, że może bywać pod wpływem :)

A filmik - nom, jakość, późnej widać przy 10 sekundzie jak się pikseluje. Chyba, że specjalnie zapikselował aby ukryć jak gad z niego wychodził hahah :D. Bo przecież to może działać w dwie strony i impossible is nothing.. :D. Ale myślę, że niiiee..
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Reptilianin?

Post 01 maja 2011, 11:13

Mi się zdaje ze większość jego "sztuczek" to jakiś rodzaj psycho manipulacji połączonej z transem hipnotycznym bo czasami gada Bardzo dużo niepotrzebnych informacji które mogą wprowadzać w lekki trans hipnotyczny i potem sam podkłada daną informacji lub bardziej nakierowuje ja człowieka na to myślenia z którego słownie może wyciągnąć resztę informacji oczywiście to się tyczy nie wszystkich jego sztuczek pewnie resztę to tak zwana czysta iluzjia :D
Avatar użytkownikaAdmirAder Mężczyzna
Człowiek
 
Imię: Dawid
Posty: 11
Dołączył(a): 06 lis 2009, 04:20
Lokalizacja: :P
Droga życia: 33
Typ: 5w4
Zodiak: baran/Waż

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 15:45

Jak dla mnie, to jakiś błąd. Jeśli Reptilianie istnieją, to nie są na tyle głupi, by występować przed kamerą, wiedząc, że mogą przypadkiem się ujawnić. Ewentualnie wiedzą, że i tak nikt nam nie uwierzy. :D

Luth, czemu uważasz, że Brown bywa pod wpływem?
Avatar użytkownikaNav
The Seeker
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 15:53
Droga życia: 4
Zodiak: Skorpion/Kogut

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 17:28

Nav napisał(a):Jeśli Reptilianie istnieją, to nie są na tyle głupi, by występować przed kamerą, wiedząc, że mogą przypadkiem się ujawnić. Ewentualnie wiedzą, że i tak nikt nam nie uwierzy. :D


Dlaczego uważasz, że ktoś jest mądrzejszy od Ciebie?
Dlaczego ktoś ma się ukrywać?
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 18:03

widziałem jego filmy. to mistrz manipulacji, zna się na ludzkim umyśle jak nikt.
ale to nie są techniki wzięte rodem z oriona, tego da się nauczyć.

To na pewno błąd kamery, chyba że któremuś gadowi zachciało się ziemskiej sławy...

poza tym Nav jak by reptilianie nie istnieli to byśmy nie byli teraz w takim bagnie :cry:

Wyobraź sobie że człowiek potrafi tak manipulować ludzmi a co dopiero potrafią gady :shock:
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 18:07

bartezzz napisał(a):Wyobraź sobie że człowiek potrafi tak manipulować ludzmi a co dopiero potrafią gady :shock:


Eeeee! Wypraszam sobie.
Ja nie umiem i mną nie da się manipulować, a jestem człowiek :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 18:15

manipulowanie to ostatnia rzecz którą chciałbym robic drugiej osobie.
Ale mam skryte chęci, jak będę dojrzałym pozytywem nie wiem czy nie skupię się na ucieraniu gęb gadom.

Patrząc na mój makro świat jestem skłonny to robić ale będąc czystą miłoscią jakoś odchodzi mnie od tego ochota.
Zemsta nie jest rozwiązaniem.

Może bardziej w kierunku ,,ewangelizacji" czystą miością przekonam jakiegoś gada na zmianę w pozytyw.
nie mylić z ewangelizacją inkwizycyjną
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 18:22

bartezzz napisał(a):Zemsta nie jest rozwiązaniem.

Tak jest.
Walka, złość daje siłę i moc właśnie złu.
I niszczy walczącego.
Dżem - Partyzant
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 19:14

sinsemilla napisał(a):
Nav napisał(a):Jeśli Reptilianie istnieją, to nie są na tyle głupi, by występować przed kamerą, wiedząc, że mogą przypadkiem się ujawnić. Ewentualnie wiedzą, że i tak nikt nam nie uwierzy. :D


Dlaczego uważasz, że ktoś jest mądrzejszy od Ciebie?
Dlaczego ktoś ma się ukrywać?
:)


Muszą być bystrzy. Potrafią nas wykorzystać. W dodatku Reptyle pochodzą z innego punktu w kosmosie, więc na pewno wiedzą więcej.
A dlaczego mają się ukrywać? Nie wiem, nie wiem. Może po to, żeby ludzie za dużo nie wiedzieli? Z drugiej strony, pewnie wiedzą, że większość znajdzie logiczne, według nich, wytłumaczenie. Cóż, temat trudny, bo i o nich niewiele wiadomo. Tylko teorie. ;)

bartezzz napisał(a):
To na pewno błąd kamery, chyba że któremuś gadowi zachciało się ziemskiej sławy...

poza tym Nav jak by reptilianie nie istnieli to byśmy nie byli teraz w takim bagnie :cry:

Wyobraź sobie że człowiek potrafi tak manipulować ludzmi a co dopiero potrafią gady :shock:



Sława, S. i Kasa. O tak. :lol:
Bagnie? Czasem po prostu musi być, tak jak jest. Zresztą, wyjdziemy z tego bagna. Może nie dziś, nie jutro, ale kiedyś na pewno. ;)
Gady mogą po prostu żerować na materialistycznym i logicznym podejściu ludzi. To się nazywa spryt. Co nie znaczy, że to pochwalam.

bartezzz napisał(a):manipulowanie to ostatnia rzecz którą chciałbym robic drugiej osobie.
Ale mam skryte chęci, jak będę dojrzałym pozytywem nie wiem czy nie skupię się na ucieraniu gęb gadom.


I to Ci się chwali. Tzn., to pierwsze. Nie chciałabym manipulować ludźmi (chociaż pewnie czasem to robię... nieświadomie).
Zdefiniuj "dojrzały pozytyw". Nie jestem pewna o co chodzi (bom prosta dziołcha :P).
Avatar użytkownikaNav
The Seeker
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 15:53
Droga życia: 4
Zodiak: Skorpion/Kogut

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 19:26

Nav napisał(a):Muszą być bystrzy. Potrafią nas wykorzystać. W dodatku Reptyle pochodzą z innego punktu w kosmosie, więc na pewno wiedzą więcej.

Mi się tak nie wydaje.
Po prostu "ewolucyjnie" (w stronę technologii/kwadratów zamiast okręgów) są dalej od ludzi. I tyle.

Jako człowiek też szłam w tym kierunku...Schematyczność myśli....technologia....maszyna zamiast człowieka.
Z tym, że maszynom brak Serca (albo o nim zapomnieli).
Trzeba się "cofnąć w rozwoju". A nie wszyscy to lubią... :D
Jest jakiś sens w tym co napisałam ? :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Reptilianin?

Post 03 maja 2011, 19:48

Jest :D
Awar
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron