Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

W następnym wcieleniu...

Post 29 kwi 2011, 00:16

Szukając w internecie wiadomości na temat poprzedniego życia, natknąłem się na ogrom informacji związanych z tym tematem. Ale nie tyle interesuje mnie moje poprzednie wcielenie, co następne. Otóż zastanawiam się od jakiegoś czasu, czy istnieje możliwość, aby za obecnego życia zaznaczyć związek z kobietę na tyle, by w następnym wcieleniu odnaleźć się. Abyśmy mogli w następnym życiu spotkać się i żyć tak jak zaplanujemy to teraz??
Kordian Mężczyzna
 
Imię: Adrian
Posty: 10
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 00:51
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Skorpion

Re: W następnym wcieleniu...

Post 29 kwi 2011, 20:39

lepiej tak się nie wyrywaj bo będziesz żałował, widzisz świat takim jakim jest, a jest on w kwarantannie.
po śmierci jeśli się wyrwiesz z kwarantanny zobaczysz ogrom możliwości to nawet nie będziesz pamiętał o swojej dziewczynie.

pamiętaj też że orginalnie jesteś poza dualizmem a tylko tutaj jako zapewne nieliczne miejsce w tej galaktyce jesteś jedną połówką jabłka zamiast dwóch. więc lepiej oczyszczaj umysł, oświeć się, ale najlepiej spóbuj LD, OOBE, wtedy zmienisz zdanie gwarantuję ci to, zobaczysz coś więcej niż tylko twoje miejsce zamieszkania...

twoja kreacja nie zamyka się w mozolnym wcielaniu się przez X razy w takich absurdalnych miejscach,
a w ogóle to reinkarnacja została zaszczepiona przez upierdiwe gady..

jest nieskończenie możliwości, gwarantuje ci że braknie ci wieczności żeby je wszystkie doświadczyć :)
Przez pustkę umysłu do miłości bezwarunkowej...
bartezzz Mężczyzna
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 mar 2011, 19:48

Re: W następnym wcieleniu...

Post 29 kwi 2011, 22:10

Kordian napisał(a):czy istnieje możliwość, aby za obecnego życia zaznaczyć związek z kobietę na tyle, by w następnym wcieleniu odnaleźć się.

Istnieje.
Tak jak wszystko, co jest w Twojej głowie ....

Wywal z niej (głowy) wszystko, i zostaw w niej tylko to, co chcesz kreować w nast. wcieleniu.

Dziękuję!:)
Ostatnio edytowano 29 kwi 2011, 22:15 przez sinsemilla, łącznie edytowano 2 razy
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 29 kwi 2011, 22:12

Kordian napisał(a):Szukając w internecie wiadomości na temat poprzedniego życia, natknąłem się na ogrom informacji związanych z tym tematem. Ale nie tyle interesuje mnie moje poprzednie wcielenie, co następne. Otóż zastanawiam się od jakiegoś czasu, czy istnieje możliwość, aby za obecnego życia zaznaczyć związek z kobietę na tyle, by w następnym wcieleniu odnaleźć się. Abyśmy mogli w następnym życiu spotkać się i żyć tak jak zaplanujemy to teraz??


Twoja obecna dziewczyna moze byc w przyszlym wcieleniu Twoim ojcem :D albo ... tu wybierz jakiekolwiek inne spowinowacenie w sensie grupy duchowej
Co najciekawsze to to, ze sam bedziesz dokonywac tych planow jako dusza zanim rozpoczniesz kolejne wcielenie i przy wyborze wcale nie musza byc brane pod uwage obecne ziemskie priorytety.

Przeczytaj Newtona a dowiesz sie szczegolow, o ktorych tutaj wspomnialem.
yaphoto
 

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 00:13

a ja uwazam ze w jakims sensie mamy te nasze 'drugie polowki'. nie potrafie tego wyjasnic, tylko uczucia ;)
Eruanis
 

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:03

To takie banalne pytanie: Czy istnieje taka mozliwość?? A skoro wywalę wszystko sinsemilla z głowy to w niej pozostanie?? ;) Wiem, że dla większości z nas, w poprzednim wcieleniu nasi rodzice byli naszymi kochankami, ale skoro możemy jako dusza wybierać...chcę wybrać kolejne życie z partnerką..Lecz ani razu nie napisałem że to moja dziewczyna...A więc czy ktoś pomoże, czy nadal będzie prawić swoje wywody??
Kordian Mężczyzna
 
Imię: Adrian
Posty: 10
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 00:51
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Skorpion

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:06

Eruanis napisał(a):a ja uwazam ze w jakims sensie mamy te nasze 'drugie polowki'. nie potrafie tego wyjasnic, tylko uczucia ;)
masz rację..nie wytłumaczymy tego. To się czuje,że żyjemy z kimś bo innego wyjścia nie ma. I przy nich czujemy się jakbyśmy byli z nimi od wieków.
Kordian Mężczyzna
 
Imię: Adrian
Posty: 10
Dołączył(a): 25 kwi 2011, 00:51
Droga życia: 5
Typ: 4w5
Zodiak: Skorpion

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:24

Kordian napisał(a): A skoro wywalę wszystko sinsemilla z głowy to w niej pozostanie?? ;)

Wolna Wola.

Wola Myśl Siła Stwórcza
:)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:28

Kordian napisał(a):żyjemy z kimś bo innego wyjścia nie ma.

Mów za Siebie :)

Ja wolę być sama. :D
a są jeszcze niezliczone możliwości wyboru ....
Ostatnio edytowano 30 kwi 2011, 03:56 przez sinsemilla, łącznie edytowano 1 raz
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:30

Kordian napisał(a):.A więc czy ktoś pomoże, czy nadal będzie prawić swoje wywody??


W swojej ostatniej drodze wykupisz abonament na nastepne wcielenie. Przyjmuja od razu za cale zycie albo platne co roku na konto. Za transport wybranej skory w przyszlosc policza jak za mienie przesiedlencze.
yaphoto
 

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:35

yaphoto napisał(a):
Kordian napisał(a):
W swojej ostatniej drodze wykupisz abonament na nastepne wcielenie. Przyjmuja od razu za cale zycie albo platne co roku na konto. Za transport wybranej skory w przyszlosc policza jak za mienie przesiedlencze.


Nieźlee JEST.

I gdzie tu wolna wola?
a czym się płaci?
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 01:45

Kordian napisał(a):A więc czy ktoś pomoże, ........?

W czym ktoś Ci musi pomóc?
i dlaczego?
Kocham Cię!

Spokój w głowach
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 03:49

Kordian napisał(a):Ale nie tyle interesuje mnie moje poprzednie wcielenie, co następne.


(piszę bez wielkich znaków, bo nie wiem gdzie stawiać..)

każde stworzenie boskie, które spotykasz na swej drodze, jest twoim wcieleniem

tu i teraz
O:)

A gdy umrę, także będę w Tu i Teraz
bo innego "stanu" główka już nie będzie umiała :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 09:30

następny przystanek to piekło ,lub niebo
ewentualnie stacja przejściowa czyściec
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: W następnym wcieleniu...

Post 30 kwi 2011, 11:40

a, i jeszcze chcialam dodac ze cale zycie mam wrazanie jakbym spotykala rozne wersje tego samego partnera.. oprocz tego ze spotykam tez siebie? ech ten swiat nie raz nas jeszcze zaskoczy ;) takze, obserwowac i sie cieszyc co zycie nam podsowa ;))
Eruanis
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron