Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.

Rozszerzanie Swiadomosci

Post 24 sie 2007, 00:28

Ewolucja i ekspansja swiadomosci jest nieuchronna. Z rozszezaniem swiadomosci przychodzą nowe sposoby postrzegania zeczywistosci. Ty wtedy ty widzisz ktorych nigdy nie mogłes zobaczyc, starzy filozofowie i religie nagle stają się prostoduszni i pokazują drogę do głebszego zrozumienia.Wiekszość religi i filozofów nie jest juz tak odległa, proste poniewaz nieuchronna jest głeboka transformacja w naszej swiadomosci, w naszym sposobie zrozumienia i interakcji z rzeczywistoscią, juz niebawem to bedzie miało miejsce. To jest nieuniknione poniewaz to jest kierunek w którym swiadomosć się rozwija


Wielu z nas wybrało aby uczynic swiadomość naszą grą, we wszystkich jej formach oraz stopniach intensywnosci, takze bo jest nerwową podstawą, modyfikacją manipulacją i rozszerzeniem. My obserwujemy nasze własne doswiadczenia podczas kilku róznych stanów swiadomosci zarówno jak psycholog i poznawczy naukowiec.
My odnotowywujemy jak rózne modowalnosci wpływają i rozszeżają, jak przestrzen i czas są zmienne i jak nasze poczucie siebie wpływa(biorąc pod uwage ze ego jest wciaz aktywne) Podsumywując uwagi zarówno jakosciowo jak i czesciowo jakosciowo jak mnóstwo innych wymiarów swiadomosci jest przekształcanych podczas odmiennych stanów swiadomosci.
To jest z podobnych takich nie zgłebionych potencjalnie ulepszonych i powiekszonych swiadomosci we wszystkich formach w jakich sie ujawniają, zwykła swiadomosc jest takze przeciętna i ograniczona. Jest konieczne zrozumienie nerwowej podstawy zmieniania/powiekszania swiadomosci i kontrola systemu nerwowego, wiec jak sprowadzic te upragnione stany swiadomosci.Neurologia jest poprostu wazna w swiecie rozszerzonych stanów swiadomosci. Pomomo przyszłosci swiadomosci takiej niesamowicie prostej i absolutnie poza zdolnoscia wyobrazni ogromnej wiekszosci ludzi.


W jaki sposob rozszerzamy swiadomosc??

Czesto stosowana metoda rozszezania swiadomosci zawiera rozszerzenie umysłu/zmieniającymi urzywkami znanymi takze jako entrogeny przeciez bardziej efektywne i stałe sposoby zostana wymyslone w przyszłosci.Niestety negatywne efekty uboczne połączone z tymi narkotykami sa bardzo czesto liczne i zawieraja słaba pamiec.
Zakładam ze Istnieją też inne metody. Kazda scieżka jaka podąża każdy z nas jest indywidualna.


Od tego momentu wszystko co jest powiedzane jest oparte na przypuszczeniach i było by najlepiej gdyby ujawniło się w przyszłosci gdy pewnosc zostanie osiągnieta. Wyglada na to ze Swiadomosc moze byc rozszerzona poprzez wiele wymiarów


Swiadomosc jest wielowymiarowym fenomenem, Jest wiele sposobów rozszerzania swiadomosci, nadzmysłowe stany osiagniete poprzez medytacje chwilowo ważne są lecz jednym typem nadzmysłowej swiadomosci i ze mogą byc osiagniete przez medytacje, jakkolwiek ten poglad jest naiwny poniewaz on pomija wielowymiarowy aspekt swiadomosci ktora moze zostac rozszerzona (przekroczona) przez wiele róznych wymiarów skutkując mnóstwem odmiennych przekroczonych stanów swiadomosci. tendencja do okreslania tych przekroczonych stanów jak proste "samadhi" "nirvana" "swiadomosc buddy" " kosmiczna swiadomosc" "nagłe olsnienie" porostu wzmacnia błedne wrazenie ze tam istnieja tylko typy nadzmysłowej swiadmosci

Jednym z celów tego eseju jest uswiadomienie innym ze istnieją inne typy i rodzaje nadzmysłowej swiadomosci a nie tylko te powiazane z klasycznym doswiadczeniem mitycznym i ze te inne typy swiadomosci graja role w ewolucji naszej swiadomosci w kierunku jednosci kiedy nasza swiadomosc na obu, osobistym i gatunkowym poziomie przeistoczy siebie w cos co jest aktualnie niewyobrazalne dla naszego gatunku.

Jak to jest doswiadczac rozszerzonej swiadomosci?

W nastepujący : pewne wymiary przez ktore moze przekroczyc swiadomosc moga byc przemienione i rozszerzone. Ponizej bedą opisane te efekty ale nie musza byc rownoczesnie doswiadczane w jedenej chwli i maja pewne zakresy zalezne od indiwidualnosci.
Nastepująca lista nie wyglada na wyczerpaną przez mozliwosci lecz predzej na szczegolnie jasno oswietloną, Oto garstka z wielu interesujących efektów doswiadczonych podczas stanów rozszerzonej swiadomosci.

Dylatacja czasu

Wszyscy doswiadczylismy dylatacji czasu w pewnym stopniu podczas normalnych stanów swiadomosci. Głownie dylatacja czasu zachodzi gdy kiedy proces myslenia przyspiesza podczas gdy pamiec jest nieruszana (jesli pamiec jest nie ruszana ty czesto odczuwasz stanie się czegos ale ty nie wiesz co lub ilesubiektywnego czasu upłyneło)
Intresujące jest to ze dylatacja czasu wystepuje poprzez całe spektrum, normalnie my mozemy odczuc ze mineła godzina subiektywnego czasu a normalnie mineło 5 minut obiektywnego czasu, jakkokwiek wyglada na to ze nie ma limitów dotyczących
ile potencjalnie mozemy rozszerzyc subjektywny czas i pewne uwydatnianie umysłu/odmienianie urzywkami ma własnosc rozciagania czasu do maximum, co oznacza ze całkowity czas zycia moze byc doswiadczony w kilka minut.


Bezmiar.

Wyobrazając sobie znaczenie bezmiaru ktore doswiadczasz wtedy gdy wpatrujesz sie w niebo pełne gwiazd. teraz wyobraz sobie ze poczucie bezmiaru powiekszajace objetosc o miliion a ty mozesz docenic typ rozszerzenia się miejsc percepcji ktore przychodza na mysl podczas tego doswiadczenia, wiec tak one staja sie ekstremalnie olbrzymie poza wszystkim co mozna sobie wyobrazic

Rozszerzenie ciała.

Jedno z doswiadczen "swiadomosci ciała" rozciaganego na zewnatrz zwykle daleko poza najblizszym ciałem. To jest szczegolny typ swiadomosci wodospad pod kategorią "swiadomosci kosmicznej" normalnie mamy swiadomosc ciała myslac o naszych nogach i rękach jako naszych własnych nie kogos innego "rozszerzene ciała" wystepuje kiedy twoja swiadomosc ciała rozciagnie się poza zazwyczaj daleko poza fizyczne ciało to tak jak by twojim nowym ciałem było całe srodowisko i ze twoje "stare" ciało jest proste jak ogniwo lub punkt wezłowy poprzez ktory wywierasz nacisk na samego siebie nwet podczas "normalnej" swiadomosci jest mozliwe zamierzone wejscie w odpowiedni stan umysłu dla" rozszerzenia ciała" myslac naturalnie , nie kazdy jest w stanie to zrobic.

Smierc ego i doswiadczenie "JA"

Doswiadczenie smierci ego lub "ja" moze byc przerazajace dla niektorych, takie doswiadczenia sa czesto powiazane z doswiadczeniami blisko smierci, w sensie ze dwa czesto ale nie zawsze, wystepują reka w ręke. Nastepuje smierc ego lub zniszczenie indywidualnego ja, to co pozostaje to intensywne nie refleksyjna (lub nie swiadoma siebie ) swiadomosc. Promieniujące "JA" (podsumowywując to jest to same "JA" jak objawione w starorzytnych wschodnich religijnych tekstach takich jak Bhagavad-Gita i Upanashads to samo doswiadczane podczas stanów kosmicznej swiadomosci i to samo doswiadczane przez religijnych mistyków) to dlatego doswiadczenie te są niezmiernie mistyczne i religijne. Podczas smierci "ja" i zetkniecia się pierwszy raz z "JA" doswiadczający wkrótce uczy się identyfikowac siebie z "JA" wkrotce potem.Nawet wtedy gdy indywidualne ego pozniej wyklaruje się jest przezroczyste i widziane poprzez iluzje jąką jest.


Obecnosc

Nie mozliwe jest opisanie tego niesamowitego doswiadczenia w słowach, inni mogą powiedziec ze to dotyczy ostrosci swiadomosci silnej i wszedobylskiej "obecnosci"
ktora ma pewien stosunek lub podobienstwo do "obecnosci" ktorej normalne jestesmy swiadomi gdy inni obserwują nas


Wyzej wymiarowa przestrzen i czas

Normalnie my tworzymy przestrzen i ona jest ograniczona do trzech przestrzennych wymiarów, jakkolwiek trzywimiarowa przestrzen jaka my dostrzegamy nie jest niczym wiecej jak tworem umysłu. Nie jest prawdopodobnie zaskoczeniem fakt ze te ograniczenie do trzech wymiarów moze zostac przekroczone.
To gwarantuje doswiadczającemu wsród innych zeczy, zdolnosc do postrzegania wzorów i połączen w percepcyjnym i pojęciowym mysleniu nie dostrzegalnym podczas "normalnej" swiadomosci.

Podobnie nasza umysłowe wyobrazenie o czasie jest normalne, płynie jest ciągły i jednolitej natury, ale to moze byc takze modyfikowane, w spojrzeniu ktore jest analogicznie do naszych modyfikacji z naszym umysłowym wyobrazeniem o przestrzeni przedyskutowanej wczesniej



Ekstaza


To obejmuje doswiadczenie uniesienia i zachwytu daleko daleko poza tym czego jestesmy w stanie doswiadczac normalnie. To doswiadczenie nie ma absolutnie nic wspolnego z z 'ekstaza' doswiadczaną poprzez urzycie narkotyku o tej samej nazwie lecz predzej obejmuje intensywnosc lub głebię ktora daleko przekracza tą wyprodukowaną przez typowo "rekeacyjne" narkotyki.


Wielomodalna intergracja


To doswiadczenie obejmoje integracje poprzez wielokrotną modalność taka jak wzrok słuch i odbieranie bodzców, dostarczajac nowych modalnosci ktore są wieksze jak suma ich części.


Tryb Boga

Tryb boga to w pewnym stopniu humorystyczne okreslenie na rozszerzony stan swiadomosci który 'równoczensnie' obejmuje wiele powyrzej opisanych efektów
wliczając dalatację czasu, rozszerzenie ciała, bezmiar, ekstazę, swiadomość "JA", i osobowosc, jest wiele stopni i typów swiadomosci kosmicznej. Tryb Boga jest prawdopodobnie najwyższym i najbardziej głebokim typem Kosmicznej Swiadomosci ktorej nasz gatunek jeszcze nie doswiadczył.



Pare dodatkowych rozmyslan nad naturą rozszerzonej swiadomosci.

Wszechswiat ktory bezposrednio doswiadczamy i roumiemy go jest zaledwie konstruowany przez mózg ktory umożliwia nam sterowanie z i dostanie tego co chcemy. To nie jest prawdziwy obraz rzeczywistosci. jest wiele sposobów konstruowania i doswiadczania rzeczywistosci i są w nich sposoby postrzegania rzeczy innych od normalnej konstrukcji którą zajęta jest olbrzymia wiekszość rodzaju ludzkiego.

Te rózniące się konstrukcje zależa od rozmajitych trybów swiadomosci


Przestrzen sama w sobie jest zaledwie umysłowym tworem. tutaj jest wiele sposobo na to aby tworzyc przestrzen inną jak dobrze znana euklidesowa przestrzen ktorej doswiadcza wiekszosc ludzi. Nasz percepcyjny twór wkrotce pokaze sposob na cos w znacznym stopniu bardziej głebszego cos aktualnie niepojętego dla olbrzymiej wiekszosci rodzaju ludzkiego, poniewaz oni wszyscy są uwiezieni w swojich małych swiatach i mysla ze to zeczywistosc ale tak nie jest. My jestesmy swiadomi wrzechswiata samego w sobie. Niebawem, swiadomosc dązy do doswiadczenia gwałtownej przemiany. Ludzkosc zbyt długo była ograniczona przez iluzję. Indywidualnosc pokaze drogę aby doswiadczyc cos nadchodzącego, ten rodzaj jest u podstawy indywidualnosci.

Nasza percepcyjna rzeczywistosc jest tylko niewyrazną oswietloną powierzchnią ogromnego morza swiadomosci. To nie jest Jungowska kolektywna nieswiadomosc według widzenia, ale raczej cos co jest w rzeczy samej bardzo swiadome. Jakkolwiek wieksza czesc naszego gatunku nie doswiadczyła tego bezposrednio poniewaz jest ograniczona przez ich małe iluzoryczne precepcyjne powłoki. jak oni myslą w sposob odbijający ich rzeczywistosc, ale on nie jest.

My(nasz swiadomy swiat) jestemy tylko falami rozprzestrzeniającymi się po powierzchni czegos olbrzymiego JA i swiadomosc która ukrywa i obejmuje wszystkie małe sfery osobistej swiadomosci. Dlatego egoistycznosc jest naiwnoscią. My jako gatunek poruszamy się bezwzglednie w kierunku dązenia do osobistego poznania dla siebie.

Jesli bezposrednio doswiadczasz wiekszego obrazu ty zobaczysz poprostu jak bardzo iluzoryczna jest nasza 'normalna' percepcyjna rzeczywistosc. z tego powodu nikt nie może żadac aby doswiadczyc pełny prawdziwy obraz, jakolwiek kilku z nas doswiadczyło duzo wiekszego obrazu i wiemy ze to jest wskazówka ze swiadomosc kieruje się, ze to jest w naszej przyszłosci.

Ludzie utkneli w ich malutkich falach indywidualnosci, oni nigdy nie zagladaja głebiej pod powierzchnię a tam jest cos olbrzymiego cos prawdopodobnie wspolnego dla wszystkich. To jest cos co powinienes bezposrednio doswiadczyc poniewaz doswiadczenia i opisy beda puste bez faktycznych doswiadczen. mimo to nie jest zalecane aby karzdy przystąpił do do doswiadczania poprostu teraz.
Mimo to to jest to dokad zaprowadzi nas przyszłosc...
Jesli pojdziesz moją drogą nie pojdziesz zle
Odkryjesz gdzie naprawde należysz.
Jesli znajdziesz to na zewnatrz uczyni cię to silnym.
I Bedziesz w tym trwac.
Avatar użytkownikaTrolliash Mężczyzna
Głupcy dokąd podążacie
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 sty 2007, 02:04
Droga życia: 7

Post 02 wrz 2008, 11:56

Na prawdę sądzisz, że w świecie cokolwiek się ostatnio zmieniło? Jakoś nie zauważyłem.

Trolliash napisał(a):Dylatacja czasu

Wiesz, że dylatacja czasu zachodzi w momencie, gdy ciało porusza się z prędkością bliską prędkości światła(około 1/2c). Wtedy efekty tego zjawiska są zauważalne. Naprawdę sądzisz, że jej doświadczamy?


Trolliash napisał(a):Smierc ego i doswiadczenie "JA"

Nie zauważyłem, żeby ego jakoś masowo umierało. Może parę osób na milionową aglomerację. Trochę mało :/


Trolliash napisał(a):Obecnosc

Ja tam nie mam paranoi, nie wiem jak ty...


Trolliash napisał(a):Ekstaza

Ekstaza intelektualna wywołana MDMA nie różni się niczym od radochy dresa, który zażył ową substancję. Każdy może doświadczyć górnolotnych wrażeń, ale mało kto potrafi wyciągnąć z nich wnioski.
Nie ma też czegoś takiego jak typowo rekreacyjne narkotyki. Chyba najbardziej pasująca do tego określenia metylenodioksymetametamina(główny składnik pigułek ecstasy) jest narkotykiem o ogromnym potencjale terapeutycznym.
"A funcioning police state needs no police"
--William Burrougs, "Naked Lunch"
Avatar użytkownikaelwis Mężczyzna
 
Imię: Bartek
Posty: 86
Dołączył(a): 02 wrz 2008, 10:39
Lokalizacja: Gdańsk
Droga życia: 8
Zodiak: waga

Post 30 mar 2009, 16:37

Kiedyś zastanawiałem się nad kwestią czy możemy rozszerzać świadomość bezkarnie?

Rozszerzać oczywiście możemy (zakładając, że nie zostały nam nałożone duchowe blokady jako swego rodzaju zawory bezpieczeństwa), ale nie bezkarnie. Myślę, że proces ten nie bez powodu jest procesem (tj. stopniowo poszerzamy swoją świadomość).

Jeśli będzie zbyt szybki, gwałtowny, a także jeśli będzie zbyt jednostronny, to prawdopodobnie przez takie niezbyt odpowiedzialne działanie możemy sobie nie tylko nie polepszyć warunków (cokolwiek chcieliśmy przez to osiągnąć), a wręcz przeciwnie. To trochę tak, jak osoba niegotowa na otrzymanie zbyt wielkiej sumy pieniędzy: brak odpowiedzialności może spowodować, że jej życie runie na samo dno, zamiast wznieść je na wyższy stopień.

Świadomość oraz jej rozszerzanie w gruncie rzeczy ma na celu powiększenie ilości otrzymywanych informacji. (Pominę tu na razie kwestię ich prawdziwości). Jeśli nie jesteś gotowy, a zwłaszcza jeśli nie masz wystarczającej odpowiedzialności, to gdy osiągniesz swój cel, możesz nie tylko w tym wcieleniu nie poradzić sobie z tym nadmiarem - ale bardzo skomplikować sobie rozwój na wiele następnych wcieleń.

Jednak wydaje mi się, że nadmierna "nadwrażliwość" (jak czasem jest wspomniane zjawisko nazywane) jest niczym w porównaniu ze zbyt szybkim otwieraniem czakr. Jeśli z ilością oraz "jakością" energii, która zacznie przepływać przez nasze ciała (fizyczne, energetyczne), a także z szybkością ich wibracji sobie nie poradzimy, to... no cóż, sami na pewno wiecie, co się może stać.

Prawda jest taka, że właściwie wszyscy ludzie na Ziemii przez cały czas pracują nad obiema kwestiami - tyle, że nauczono ich ignorować to zjawisko. (Czasem jak jakieś symptomy, jako efekty uboczne, się pojawiają, to: albo je odrzucają, albo idą do psychiatry, albo panikują - tak jak np. opisał to w swojej książce Robert Monroe).

Myślę, że praktycznym rozwiązaniem tego problemu jest przede wszystkim uczciwe spojrzenie na własne życie i odpowiedzenie na pytanie: z czym sobie jeszcze nie radzę? Ma to zwykle bezpośredni związek właśnie ze świadomością oraz energią.
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 22 lut 2011, 16:10

Świadomość to nie mózg.

Mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości.
Kwantowa teoria świadomości Orch-OR
Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa - jest prawdziwa.
Neuronalna transmisja synaptyczna w mózgu
- nie tworzy świadomości ani naszych myśli.

Przeczytajcie i poznajcie prawdę:

http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html

lub wpiszcie w wyszukiwarkę: świadomość to nie mózg
robertcb Mężczyzna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 lut 2011, 00:57

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 22 lut 2011, 21:57

robertch napisał(a):świadomość to nie mózg


Tak Wg. mnie świadomość to jest samo co wielu nazywa duszą
Rudy_Kojot Mężczyzna
وأتمنى لكم الشمس فوق رؤوسنا
 
Imię: Robert
Posty: 5
Dołączył(a): 22 lut 2011, 04:29
Typ: 11
Zodiak: Lew Kojot

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 22 lut 2011, 23:44

.
Świadomość to pustka między energią.

Mózg fizyczny jest odbiornikiem świadomości na oktawie fizycznej.

Energie nigdy się nie stykają, nie łączą, pomiędzy atomami zawsze istnieje pustka, świadomość. Wszystko jest świadomością i wszystko jest świadome i działa świadomie, podświadomie lub nad świadomie.
Trzynasty
 

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 27 lut 2011, 18:04

Ja dowiedziałem sie pewnego razu od przyjaciela ze istnieje toria prozni szypowa ktora dzieli sie na 7 segmentow 1-absolutne nic 2-pierwotne pole wirowania(swiadomosci) 3-proznia 4plazma 5-gaz 6-ciecz 7-ciało stałe dodam do tego ze abolutne nic jest tak bardzo niczym ze az wiecej niz wszystkim jest nawet taki wykres nieskonczonosci wyglada jak pozioma osemka własnie laczac sie z absolutem łączyme sie ze wszystik innym i stajemy się swiadomą czescią wszystkiego
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 10 mar 2011, 14:41

Jest jeszcze 8-ma. Nadświadomość absolutna,
i 9-ta i 10-ta. Itd...
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Rozszerzanie Swiadomosci

Post 11 mar 2012, 16:01

Rozszerzalność umysłu nie jest łatwa dla wszystkich ponieważ większość naszego społeczeństwa boi się przyznać że doświadczyła czegoś czego nie rozumie lub chce doświadczyć czegoś innego ale boi się . Boi się być szykanowana, postrzegana przez innych za głupca lub narkomana a w rzeczywistości jest normalnym człowiekiem.
Czy zastanawialiście się idąc ulicą nad drugim człowiekiem, co myśli, co w duchu mówi co czuje, tak zwyczajnie nie interesownie. Czy odczuwaliście zagrożenie nie własne lecz ogółu. Nawet czas jego przyspieszenie dla niektórych jest odczuwalne i namacalne wręcz ponieważ porównujemy czas naszego życia który leciał jak często mówimy wolniej gdy byliśmy amli a dzisiaj jak jesteśmy już dorośli leci on szybciej, doba mija szybko, tydzień zlatuje jak z bicza strzelił. Zastanawialiście się dla czego?
Bicie serca Ziemi przyśpiesza. Wartość wibracji przez tysiące lat była 7,8 Hz. Począwszy od 1980 roku zaobserwowano mniejsze przyśpieszenie lecz od 1997 roku przyśpieszenie znacznie wzrosło, dzisiaj wynosi 12 Hz. Ponieważ wzrosła wartość przyśpieszenia zmniejsza się doba. Normalnie określana na 24 godziny według nowych obliczeń wynosi 16 godzin.

Naturalne wibracje mózgu:

1. Delta - od O do 3Hz
2. Theta - 3 - 7,5 Hz
3. Alpha - 7,5 - 13 Hz
4. Beta - 13 - 30 HZ
5. Gamma - 30 - 40 Hz

Zmiany wibracji nie są obojętne na organizm ludzki. Zwiększają się dolegliwości ciała: migreny, bóle mięśni, skurcze, symptomy podobne do grypy, bezsenność, ludzkie ciało staje się słabsze, lecz najważniejsze zmiany będą miały miejsce w DNA (odbędzie się rozprogramowanie). Zwiększy się intuicja i ludzie zaczną otwierać swoje duchowe wnętrze.



Czym bliżej Ziemia będzie się zbliżać do Punktu 0 tym szybciej będzie uciekał cza (są przepowiednie, że przy końcu czasów, noc będzie sięgać nocy i zima zimy). Wibracja wzrośnie z 12 Hz do 13 Hz, zatrzymanie częstotliwości Schumanna spowoduje zmiany w polu magnetycznym. Punkt 0 określa też wszystkich ludzi, którzy zdołają przejść z 4 wymiaru do 5-tego. Od tej pory ewolucyjny, poziom naszych życzeń i myśli będzie sąsiadował z wymiarem astralnym. Punkt 0 wymieniony jest też w starym kalendarzu Majów - Tzolkin. Przeskok z 4-tego wymiaru będzie miał miejsce w roku 2012, w 2013 ludzkość znajdzie się w 5-tym wymiarze.


Przejście do drugiego poziomu po Punkcie 0 stanie się rzeczywistością (przepowiedziane głoszone od tysięcy lat przez różne cywilizacje). Podobne zachowania Ziemi mają miejsce co 13 000 lat, kiedy ziemia wykonuje komplet rotacji wokół Centralnego Słońca w naszej galaktyce
Takie informacje są często przez innych odbierane za bzdury nawiedzonych ludzi ale te bzdury są nie stety faktami które następują.

Prosty przykład mamy po lodowcach topniejących, przecież nie topnieją one od góry tylko od dołu od rdzenia ziemi który ociepla się i ogrzewa je właśnie dla tego że ziemia zbliża się do tak zwanego punktu 0.
Samo przejście w piąty wymiar człowieka jest moim zdaniem przejście nazywanej przez nas duszy do inego wymiaru a pozostanie ciała na ziemi. Ale nie mi sie wymądrzać...
wenus939
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 mar 2012, 15:27
Zodiak: ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości