Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Poprzednie wcielenia

Post 13 lut 2011, 00:09

Witam, prosiłbym o jakiś skuteczny, zaufany sposób, w jaki można poznać swoje poprzednie/przyszłe wcielenie. Zależy mi na tym w związku z tym, że myślę, iż istnieje pewna możliwość jednoczesnej egzystencji kilku dusz tym samy czasie, w kilku ciałach. :-k Proszę chociaż o nakierowanie, jak mogę się zbliżyć do przypomnienia sobie wcieleń. :) Słyszałem, że można się dowiedzieć przez OOBE, ale co dokładnie trzeba byłoby zrobić? :) Będę wdzięczny za każdą pomoc. :D
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57

Re: Poprzednie wcielenia

Post 13 lut 2011, 11:47

misterix napisał(a):myślę, iż istnieje pewna możliwość jednoczesnej egzystencji kilku dusz tym samy czasie, w kilku ciałach. :-k


Z tego co wiem jest to jest nieco złożona sprawa, ponieważ ta pierwotna, nie-zahipnotyzowana najwyższa jaźń/pęk indygo znajdująca się na poziomie 6 wymiaru - spogląda jednocześnie na wszystkie swoje doświadczenia/inkarnacje wzbogacone modyfikacją w postaci amnezji reinkarnacyjnej.
Uroczy i uprzejmy Zetuś kiedyś naskrobał wartościowe informacje o tej perspektywie

6)Totalne ja - Zawsze gdy tam byłem rwał mi się film, tzn byłem świadomy ale jakby zmysły mi nie wyrabiały i nie wiedziały co pokazać, w efekcie czarne dziury powstawały.
Z poziomu Totalnego Ja Wszystkie wcielenia dzieją się jednocześnie, do tego życie każdego pojedynczego wcielenia zdaje się być jakby skompresowane w ułamek sekundy. dusza jest jakby na środku i otaczają go ogromne ilości takich małych świetlistych kulek z którymi jest połączony taką jakby świetlistą nicią. Każda taka kulka to jedno wcielenie, i wszystkie te kulki na raz wysyłają do duszy wszystkie swoje emocje, uczucia, wrażenia i niezależnie czy są one dobre czy nie z poziomu totalnego ja smakują one ekstatyczne.


Natomiast obecnie, jako podatne na hipnozę/manipulacje i odłączone cząstki 6-wymiarowego pęku indygo, znajdujemy się w strefie wymiarów objętych kwarantanną, która podlega swoistym zależnościom fragmentarycznych następstw czasowych.
Dusza/istota trafiająca po śmierci na zmodyfikowany pułap 5 wymiaru, pomimo tego iż liniowość czasowa jest przez nią dekodowana w znacznie bardziej elastyczny sposób niż w obecnym 3 wymiarze, wciąż jest zależna od strumienia fragmentaryczności czasowej, która jest często określana jako „stopień zaawansowania” duszy, zależny od ilości przebytych wcieleń.

prosiłbym o jakiś skuteczny, zaufany sposób, w jaki można poznać swoje poprzednie/przyszłe wcielenie.


Zadałem niegdyś podobne pytanie wesołemu Uzululu, dowiedziałem się że w przeciwieństwie do inwazyjnej metody regersji hipnotycznej oraz łagodniejszej formy regresji nie-hipnotycznej, najlepszą metodą jest autohipnoza wykonywana we fraktalnej leśnej przestrzeni.

Słyszałem, że można się dowiedzieć przez OOBE, ale co dokładnie trzeba byłoby zrobić?


To już trzeba pytać uroczego Zetusia, on posiada certyfikat na udzielanie tego typu informacji, oczywiście jak zechce i jak biometr będzie korzystny, heee : D
Ja z tego co się w teoretyczny sposób orientuję, kojarzę że będac w OOBE trzeba w jakiś sposób molestować lustro, które ma udostępniać taką sposobność.
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 13 lut 2011, 20:05

Chciałem jeszcze dodać w kontekście przekroczenia 5-wymiaru na rzecz 6-wymiarowej perspektywy, jak zawsze niezawodnego Eckharta, który w subtelny i metafizyczny sposób podczas swojego przemówienia odnosi się do tej abstrakcyjnej dla umysłu specyfiki.

Eckhart Tolle - Co się dzieje w chwili śmierci?
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 14 lut 2011, 23:09

misterix,
tego mozna dokonać poddając się hipnozie regresywnej, następnie reinkarnacyjnej,
każdy dobry hipnotyzer potrafi to zrobic,
sam się za to zabiorę kiedy moje fundusze mi na to pozwolą ;)


polecam ksiązkę Andrzeja Kaczorowskiego -
` Reinkarnacja w hipnozie


:D
Ostatnio edytowano 14 lut 2011, 23:13 przez Joe Black, łącznie edytowano 1 raz
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Poprzednie wcielenia

Post 14 lut 2011, 23:12

Joe Black napisał(a):tego mozna dokonać poddając się hipnozie regresywnej, następnie reinkarnacyjnej,
każdy dobry hipnotyzer potrafi to zrobic,


W Polsce poza Andrzejem Kaczorowskim i Grzegorzem Halkiew, którzy sporo sobie życzą za regresję wykonywaną metodą hipnotyczną - właściwie nie ma pełnoprawnych hipnotyzerów reinkarnacyjnych. Co innego regresja metodą nie-hipnotyczną - w tej branży jest cała masa mniej lub bardziej wiarygodnych wykonawców takiej usługi.

Edit:

Haha, co za edytujący posty Cfaniaczek : D
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 14 lut 2011, 23:16

Na jednym z for, ogłasza się pewien Pan, który wkleja posty ze swoich seansów..
Niestety nie miałem okazji jeszcze ocenic jego wiarygodnosci. :twisted:


Edit: Dopisalem to dosłownie sekunde przed wklejeniem Twojego postu,
seriously :D
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Poprzednie wcielenia

Post 15 lut 2011, 00:56

To jeszcze słowo o wyżej wymienionych personach z którymi niegdyś się kontaktowałem.

Andrzej Kaczorowski z tego co intuicyjnie mocno odczułem - posiada zbiór swoich żelaznych reguł, poprzez co nie jest on skory do bezpośredniego przeprowadzenia reinkarnacyjnej wycieczki. Z tego co kojarzę są to jakieś naleciałości związane z jego okazjonalną działalnością egzorcystyczną. Warunkiem koniecznym jest dokonanie u niego uprzedniego regresu okresu dzieciństwa, po czym dopiero jest on w stanie zdecydować czy podejmie się wykonania pełnoprawnej regresji reinkarnacyjnej. Koszt całej zabawy to kilkaset złotych.

Grzegorz Halkiew jest osobą nasyconą neurolingwistycznym pryzmatem dekodowania rzeczywistości, wobec czego w przeciwieństwie do Kaczorowskiego, za twardą walutę powinien bez zbędnych formalności zdecydować się na przeprowadzanie tego typu hipnotycznego regresu, choć o ile pamiętam - rozmawiając z nim dowiedziałem się, że zajmuje się przede wszystkim szkoleniami/warsztatami odnoszącymi się do tego typu zakresu hipnozy regresywnej.
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 15 lut 2011, 13:46

Czytałem jego książkę i mam nieco odmienne zdanie,
aczkolwiek faktycznie - najpierw przeprowadza się regresing, potem hipnoze reinkarnacyjną,
przy czym trzeba spełniać pewne warunki aby móc się temu poddać.
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Poprzednie wcielenia

Post 15 lut 2011, 14:10

Każda tego typu książka w założeniu musi być atrakcyjna merytorycznie oraz nie poddawać w wątpliwość wiarygodność/kompetencje autora. Nie czytałem zaprojektowanego tekstu zawartego w tej książce tylko rozmawiałem z tą osobą osobiście i w moim subiektywnym postrzeganiu, pan Kaczorowski jest nieco kontrowersyjną osobą, która nie wzbudziła mojego zaufania.
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 15 lut 2011, 14:17

Oo.. no to pisz odrazu że rozmawiałeś z Nim w cztery oczy :)
A co do ksiązki, faktycznie, jest troche jak mówisz.. autor jakby na siłe chce zareklamować, odwołując się do wielu artykułow, czy gazet w których o nim piszą, w sumie nigdy do konca nie wiadomo czy opisywane w ksiazce seanse nie były zmodyfikowane :-k
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Poprzednie wcielenia

Post 18 lut 2011, 16:07

Poza wspominaną autohipnozą, zdecydowanie polecam mniej wyrazisty, ale jednak bezpieczniejszy regresing nie-hipnotyczny. Zawsze używam porównania w którym regres hipnotyczny określam jako inwazyjne używanie mikroskopu, a nie-hipnotyczny jako nieinwazyjne używanie szkła powiększającego.

Btw. podczas swojego regersu miałem fajne migawki z karmicznego miejsca odosobnienia znajdującego się w Świetlistej Przystani dla dusz, hihi : D
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 18 lut 2011, 18:00

Sherargetu napisał(a):Świetlistej Przystani dla dusz
Co rozumiesz pod tym pojęciem ? :)
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Re: Poprzednie wcielenia

Post 18 lut 2011, 18:16

nagu napisał(a):
Sherargetu napisał(a):Świetlistej Przystani dla dusz
Co rozumiesz pod tym pojęciem ? :)


Przestrzeń zaprojektowanego przez Konfederacje Światła sztucznego konstruktu, znajdującą się na pułapie warstw 5-wymiaru, w której to oddzielone cząstki 6-wymiarowego pęku indygo istot ludzkich, biorą udział w trwającej od eonów hipnotycznej grze zwanej inkarnacyjnym zasiedlaniem tej kuli ziemskiej zmodyfikowanej porzez negatywną polaryzację.
Sherargetu
 

Re: Poprzednie wcielenia

Post 18 lut 2011, 18:28

Sherargetu napisał(a):
nagu napisał(a):
Sherargetu napisał(a):Świetlistej Przystani dla dusz
Co rozumiesz pod tym pojęciem ? :)


Przestrzeń zaprojektowanego przez Konfederacje Światła sztucznego konstruktu, znajdującą się na pułapie warstw 5-wymiaru, w której to oddzielone cząstki 6-wymiarowego pęku indygo istot ludzkich, biorą udział w trwającej od eonów hipnotycznej grze zwanej inkarnacyjnym zasiedlaniem tej kuli ziemskiej zmodyfikowanej porzez negatywną polaryzację.


Dziękuję :)
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Re: Poprzednie wcielenia

Post 18 lut 2011, 22:20

Do poznania poprzednich wcieleń wystarczy regresja przez autohipnozę - jeśli tylko rzeczywiście chcesz się dowiedzieć o swoich poprzednich wcieleniach. Warto upewnić się, że nikt nie będzie Ci przez dłuższy przeszkadzał, bo możesz podobnie np. jak mi się to nie raz przydarzyło - uważać, że doświadczenie trwało 30 minut, a "budzisz się" po 3 godzinach. Gdy przechodzisz na inne częstotliwości (tj. wg. terminologii fizycznej - masz niską masę), upływ czasu się zmienia.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron