Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Separatio - Odłączenie

Post 09 lut 2011, 08:40

Zrobiłem kolejny filmik, przy tym się sporo napracowałem, dużo czasu mi to zajęło ale się udało i myślę że to mój najlepszy filmik. Polecam obejrzeć całość do końca. Mrugnięcie Filmik niesie ze sobą dużo pytań, które powinniśmy sobie zadać. Jestem ciekaw czy ktoś z tego skorzysta. Poślijcie filmik znajomym ; ) Pozdrawiam

Separatio - Odłączenie
http://www.youtube.com/watch?v=8Ivul1kGMm4

I inne źródło na wszelki wypadek

http://patrz.pl/filmy/separatio-odlaczenie
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25

Re: Separatio - Odłączenie

Post 09 lut 2011, 15:11

No, przyznaję, że ciekawy i dobry filmik :) Podobne pytania już dawno temu sobie zadawałem i dzięki udzielonym odpowiedziom na nie znacznie lepiej mi się "świadomie żyje" ;)

W samym filmiku, a dokładniej w tekstach, brakuje w wielu zdaniach przecinków (np. przed ponieważ) oraz warto pamiętać, że "nie" z przymiotnikami czy liczebnikami piszemy łącznie ;) Dobrze, że nie było tego dużo to dało się to "przełknąć" :P

I spodobała mi się ta pierwsza występująca muzyka. Zna ktoś tytuł? :)
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Separatio - Odłączenie

Post 10 lut 2011, 01:49

Wykonawcy Ci podać nie mogę bo nie wiem - nie pamiętam. Ale jest to utwór Fleur de Lune. Na jamendo.com na pewno to znajdziesz.
Avatar użytkownikaTorton Mężczyzna
Idąc do przodu...
 
Imię: Marcin
Posty: 25
Dołączył(a): 10 paź 2010, 14:25

Re: Separatio - Odłączenie

Post 10 lut 2011, 15:42

Właśnie w tym miejscu zadałbym pytanie czy ktoś wie czy 1. Kartezjańskie "Cogito ergo sum" czyli przebudzenie=myślenie
oraz 2. czucie (odrzucenie myślenia) formułowane przez Carlosa Castaneda nie są przeciwstawne ??

Czy Ktoś może czytał Carlosa Castaneda i jego cykl książek pt: "Droga Wojownika" gdzie właśnie opisuje czucie jako drogę do świadomości?
The_Visitor Mężczyzna
.
 
Imię: Piter
Posty: 29
Dołączył(a): 22 sie 2010, 17:09
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: Waga

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron