Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Incepcja

Post 11 gru 2010, 17:35

Witam,
Wczoraj mialem okazje ogladnac film Christofer'a Nolan'a pt. Incepcja. Jest naprawde swietny =D> Nie moge o nim zapomniec, ciagle mam przed oczami ostatnia scene, ktora nie do konca wiadomo czy jest prawdziwa :lol: Jesli ktos ogladal to wie o czym mowie jesli nie to... NA CO CZEKACIE?! TRZEBA ZOBACZYC! Lektura obowiazkowa. :thumbright:
Gdy pojawily sie napisy bylem oszolomiony...Film po prostu masakra! Musze se jeszcze raz go wkrecic bo nie wszystko chyba ogarnalem :lol: ale to jest jeden z tych filmow , ktory mozna interpretowac na rozne sposoby :roll:
Jesli ktos widzial to z checia bym podyskutowal o nim. Bo nie da sie go ot tak zrozumiec :wink: I to jest naprawde osiagniecie!

pozdrowionko
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Incepcja

Post 12 gru 2010, 21:43

Bączek na końcu wymiata :thumbright:
Film warto obejrzeć. Ogólnie rzecz ujmując świetnie obrazuje jaki wpływ na postrzeganie i co za tym idzie podejmowane decyzje mają wchłonięte koncepcje-->>incepceje oraz programy podświadomości.
lugal
 

Re: Incepcja

Post 13 gru 2010, 02:55

Tak jest :D Od zalazka po calkowita zmiane :D Wlasnie skonczylem go ogladac po raz drugi... Wydaje mi sie , ze co najmniej go trzeba zobaczyc dwa razy zeby go bardziej zrozumiec :) Jakos na 90% :lol:
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Incepcja

Post 17 gru 2010, 04:53

Też mi się podobał film i chyba zrobię sobie podobnego bączka ;) Szkoda tylko, że gdzieś nie mogę się przekonać do DiCaprio... Ale muszę wspomnieć o innym fajnym filmie z nim w roli głównej: "Wyspa Tajemnic". Nic nie będę mówił żeby nie psuć filmu :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Incepcja

Post 17 gru 2010, 22:34

Ogolnie do DiCaprio tez nie bylem prawda przekonany (chyba przez ten tytanic :lol: ) Ale uwazam, ze w tym filmie zagral jak najlepiej :thumbright: Juz nie jest szczeniakiem tak jak w przypadku tonacego statku :lol: Widac ze czas zmienil goscia.
A co do wyspy tajemnic to jejszcze nie widzialem, ale slyszalem, ze jest niezly... Cos jak piekny umysl? Niedlugo sprawdze... :thumbright:
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Incepcja

Post 20 sty 2011, 20:44

Wyspa Tajemnic. POLECAM!!! TOTALNY WYPAS!!! Incepcja się umywa :lol:
miska1 Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 11 sty 2011, 19:53

Re: Incepcja

Post 31 sty 2011, 21:31

Faktycznie incepcje można polecić - pierwszy film który wprowadza szerokie grono odbiorc ów w tematyke zwiążaną ze świadomym śneniem czy podświadomością. A Wyspy Tajemnic jeszcze nie widziałem to się nie wypowiem :)
Gruntz Mężczyzna
Mistyk
 
Posty: 172
Dołączył(a): 22 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Breslau
Droga życia: 9
Zodiak: lew/tygrys

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron