Psychologia, działanie mózgu.
Nie wiem, czy lubisz taki rodzaj muzyki, ale:
http://www.youtube.com/watch?v=Wuyf0SKw70A

Pokochanie Siebie, to pierwszy krok tutaj na Ziemi, pierwsza lekcja, pierwszy poziom do przepracowania. Cieszę się, że nad tym pracujesz.

Po pierwsze patrz na swoje wnętrze, to fizyczne, to i tak iluzja, która przeminie. Jasne, dbajmy o to, ale nie przesadzajmy, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to wszystko czym jesteśmy.

Jesteś cudowną duchową istotą ;-)
Bóg Ojciec Cię kocha... więc Ty też...

Wiesz co? Możesz spróbować przed pójściem spać każdego dnia rozmyślać trochę nad tym jak Się kochasz, co jest w Tobie takiego cudownego... ale zapomnij o ciele to jakieś 6% Ciebie... Posłuchaj ulubionej muzyki...

Wyobraź Sobie jaka jesteś cudowna. Użyj wyobraźni, wyobraź sobie jak latasz na przecudownych, półprzezroczystych perłowo złotych skrzydłach nad najpiękniejszym widokiem jaki tylko może istnieć...

Ale mi wpadł pomysł do głowy... powinienem nagrywać takie historie, w których słuchacz jest bohaterem. Bardzo fantastyczne i plastyczne... hmm... co wy na to?
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska
luth napisał(a):A jeśli chodzi o ciało i fizyczność. Stań przed lustrem i powiedz sobie szczerze co Ci się nie podoba a co podoba. Jeśli Ci się chce to zmień to co Ci się nie podoba i już :). A jak wszystko ci się podoba albo nie chce Ci się zmieniać wyluzuj się i o co chodzi :). Jesteś :). Jesteś boską doświadczającą i bawiącą się tutaj w 3D istotą :). Kogo obchodzi jak wyglądasz i jak to koresponduje z obecnymi kanonami atrakcyjności :). Your life, your joy :). Nic nie musisz :) nie musisz być pięknością jak z plakatu, nie musisz zawsze robić makijażu, nie musisz mieć idealnego ciała, nie musisz mieć zawsze gładkich nóg, nie musisz wyglądać DLA KOGOŚ, bo jesteś dla siebie i to Twoja sprawa jak się prezentujesz :)


Wiesz, wybacz, ale to było poniżej poziomu. Nie wiesz dokładnie co mi się we mnie nie podoba, ale wiedz, że tego zmienić się nie da. Uraziło mnie to trochę, nie ukryję. Jakbym mogła, to bym to dawno zmieniła, nie uważasz? Kanony piękna mnie tylko dobijają, a i wygląd ma duże znaczenie w życiu, nienawidzę źle wyglądać, bo wtedy obrzydliwie się czuję, jak jakaś zapuszczona osoba. JA SIĘ CZUJĘ TAK, nie ktoś mi mówi, że tak wyglądam. Poza tym jak mam się do cholery wyluzować?! Skoro siebie nie akceptuję, to jak mam się nagle polubić, a tym bardziej przestać zwracać na to uwagę, czy Ty kobieto rozumiesz to, co piszesz? Poniosło mnie, ale rzygać mi się chce jak widzę posty od takich optymistów.

The_Visitor napisał(a):Z drugiej strony kaku albo faktycznie znajdujesz się w sytuacji gdzie próbowałaś sobie pomóc i nie przyniosło to rezultatów ALBO może boisz się i nie próbowałaś sama znaleźć odpowiedzi na pytania: co było źle w przeszłości i co mogę zrobić aby te problemy nie powtórzyły się w przyszłości...


Próbowałam wielokrotnie, nie siedzę przecież i nie czekam na cud. Wiem co było źle, ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy, nawet, jeżeli owy problem już nie istnieje, blizny zostały.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
kaku napisał(a):Skoro siebie nie akceptuję, to jak mam się nagle polubić, a tym bardziej przestać zwracać na to uwagę


Kochana kaku :). Puść przywiązanie do nielubienia siebie i do braku akceptacji siebie, bo nie chcesz tego zmieniać w tym momencie. Podoba Ci się, że jesteś biedna i pokrzywdzona, znajdujesz schronienie w tym poczuciu. Podoba Ci się, że skupiamy teraz uwagę na Tobie i chcemy Ci pomóc. Co to znaczy, że ktoś chce komuś pomóc? Odczuwa przyjazne emocje, wręcz czułość i opiekuńczość, których potrzebujesz kaku i nie wiesz w jaki sposób je sobie zapewnić :). Czy to też było poniżej pasa? :)

Popatrz na ten obrazek:
Obrazek

Pewnie znasz tą iluzję :). Pstryk ładna kobieta. Pstryk brzydka kobieta. Ja widzę ładną. Ale mogę zmienić swoją percepcję i dojrzeć brzydką. Obydwie są na tym obrazku jednocześnie, a dla chcącego jest ich jeszcze więcej xD. Także to co jest na tym rysunku nie jest ładną kobietą ani brzydką kobietą. Ten rysunek po prostu jest i nasza percepcja go interpretuje.

Tak też jest z Tobą. Nie jesteś ładna ani brzydka. Nielubiąca siebie ani lubiąca. Po prostu jesteś i sama decydujesz jak chcesz siebie doświadczać i jak chcesz doświadczać rzeczywistości. To jest takie samo pstryk jak z tym rysunkiem. Przestawienie percepcji. Nic więcej.

Im bardziej puścisz przywiązanie do tożsamości jaką dla siebie stworzyłaś (pokrzywdzona kaku) i zrozumiesz, że możesz opiekuńczość (miłość) innych (swoją) czerpać w sposób, który nie będzie dla Ciebie jednocześnie przykry tym łatwiej Ci przyjdzie 'pstryk' i tym bardziej 'pstryk' będzie faktycznie zmianą, a nie uciążliwym klikaniem kontaktu, który się zapala tylko na chwilę i gaśnie:D.


Tak jest ze wszystkim droga kaku :). Nic nie jest jakieś, wszystko po prostu jest. Dopiero obserwator - percepcja doświadczająca interpretuje to co sprawiając, że to co jest, jest jakieś, że można dopisać do tego przymiotniki i nazwać to słowami. Np. przez ostatnie dwa dni pogoda we Wro jest dla mnie fantastyczna. Unosi się zapach świeżości, zapach deszczu, wszystko płynie, jest ciepło, można chodzić bez rękawiczek i w ogóle. Natomiast jestem pewna, że dla wielu wielu wielu Wrocławian pogoda jaka teraz jest, jest pod psem, obrzydliwa i w ogóle obleśna. A jaka ta pogoda jest? Po prostu jest.

I chcę zaznaczyć, że ja czasem też lubię doświadczać życia z tej smutnej, narzekającej strony i nie ma w tym nic złego, bo obie strony po prostu i żadna nie jest jakaś - zła czy dobra :D. Haha, ale nie za często, wolę mimo wszystko tą, którą postrzegamy jako dobrą, bo powoduje, że czuję się w sposób który odbieramy jako dobry :D :D. I nie chce mi się wymiotować przez hurraoptymistów:D.

Pozdrawiam Cię kaku :)

PS: Wrzucam wersję hard :D:D

Obrazek
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
kaku napisał(a): Próbowałam wielokrotnie, nie siedzę przecież i nie czekam na cud. Wiem co było źle, ale nie potrafię sobie tego wybić z głowy, nawet, jeżeli owy problem już nie istnieje, blizny zostały.


Spróbuj tego:

http://www.youtube.com/watch?v=9xMS0EICUSQ

Wiedziałaś wcześniej o tym o czym mowa jest w tym filmiku? Nie sądzę. Samemu raczej ciężko dojść to konkluzji poruszonych w tym materiale...
A to jest tylko fragment z jego wykładów...
The_Visitor Mężczyzna
.
 
Imię: Piter
Posty: 29
Dołączył(a): 22 sie 2010, 17:09
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: Waga
Luth, pochwała za powyższy post, mi też on pomógł- dzięki! :)))
muszę coś zmienić z nowym rokiem;p

ps. czy Ty też nie śpisz po 5tej?:D ja dzisiaj całą noc na nogach, kolejna przede mną ;)

pozdrawiam wszystkich mocno:*
honorata Kobieta
;)
 
Imię: Aga
Posty: 42
Dołączył(a): 05 sty 2011, 21:38
Lokalizacja: wrocławskie okolice
Droga życia: 4
Zodiak: ryby
Tak, Luth, ja to wiem, powiedz mi tylko jak zauważać tą lepszą stronę pochmurnego dnia? Że tak to w przenośni ujmę.
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Kakuś tak jak zauważasz drugą stronę tego obrazka. Pstryk. Po prostu pracuj ze świadomością i rozkminiaj jakie jest to co osądzasz jako jakieś :). Jakie jest i czemu akurat takie, jakie może być z innego punktu widzenia:)

honoratka kłaniam się nisko, cieszę się, że mogłam wnieść coś sensownego :D. A godziny... Ostatnio godziny w których śpię a w których nie zaczęły break-dance'ować i nie sposób się obczaić gdzie są nogi a gdzie głowa, gdzie noc a poranek XD :D heheh, ale wracam chyba do normalnego trybu :D. Pozdrawiam również :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):Kakuś tak jak zauważasz drugą stronę tego obrazka. Pstryk. Po prostu pracuj ze świadomością i rozkminiaj jakie jest to co osądzasz jako jakieś :). Jakie jest i czemu akurat takie, jakie może być z innego punktu widzenia:)


Pitu pitu, a w praktyce okrągłe zero. Ogarniam, ale nie potrafię tego wprowadzić w życie :?
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
Jednak potrafiłam. Dzięki wielkie, czuję się jak nowo narodzona :) :D
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
mi też jest lepiej!
honorata Kobieta
;)
 
Imię: Aga
Posty: 42
Dołączył(a): 05 sty 2011, 21:38
Lokalizacja: wrocławskie okolice
Droga życia: 4
Zodiak: ryby
honorata napisał(a):mi też jest lepiej!


Będzie jeszcze lepiej ;)
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK
kaku napisał(a):Jednak potrafiłam. Dzięki wielkie, czuję się jak nowo narodzona :) :D


Aż chce się powiedzieć:
Ach ta dzisiejsza młodzież..... za naszych czasów takie rzeczy się nie zdarzały.... 8)

Bo rzeczywiście jeszcze z 10 lat temu po takim poście jaki zapodała luth o pstrykaniu percepcją i oglądaniu dziwnych obrazków, wydaje mi się, że nie byłoby szansy, żeby ktoś w takim stanie w jakim była Kaku, załapał o co biega...
To naprawdę niesamowite jak wszystko przyspiesza i jak błyskawicznie rośnie świadomość ludzi...

Gratulacje Kaku i witamy w matrix'ie :thumbright:

The_Visitor - filmik z deMello na początek rzeczywiście jest debeściarski (a co tam - połechtajmy sobie swoje ega ;) )
Na niektóre pytania odpowiedź przychodzi jedynie w ciszy...
Avatar użytkownikaMr.UFo Mężczyzna
ArtOfLiving
 
Imię: Krystian
Posty: 46
Dołączył(a): 18 lis 2010, 01:47
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 3
Typ: 9w1
Zodiak: Koziorożec
KAKU :D SUPER :D KOCHAM CIĘ :D

Honoratka, Kaku, jesteście najpiękniejszymi kobietami na Ziemi :)

Mr. Ufo - Cheers! :D już niedługo będziemy robić pstryk i nie tylko przestawiać percepcję, ale też tworzyć sobie fizyczne przedmioty :D pstryk, pstryk, pstryk jacuzzi pełne smukłych dziewczyn. Pstryk sportowe BMW :D. Pstryk smoki i potwory, trochę adrenaliny zawsze się przyda :D. Pstryk pomarańczka :D. Yeee :D. Pstryk pstryk pstryk :D.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):KAKU :D SUPER :D KOCHAM CIĘ :D

Honoratka, Kaku, jesteście najpiękniejszymi kobietami na Ziemi :)

Mr. Ufo - Cheers! :D już niedługo będziemy robić pstryk i nie tylko przestawiać percepcję, ale też tworzyć sobie fizyczne przedmioty :D pstryk, pstryk, pstryk jacuzzi pełne smukłych dziewczyn. Pstryk sportowe BMW :D. Pstryk smoki i potwory, trochę adrenaliny zawsze się przyda :D. Pstryk pomarańczka :D. Yeee :D. Pstryk pstryk pstryk :D.


Dziękuję Wam wszystkim! :) Naprawdę od tylu lat nie potrafiłam się z tym problemem uporać, aż któregoś wieczoru z ostatnich dni dopadła mnie pewna myśl, czułam, jakbym osiągnęła Katharsis, jakieś podświadome oświecenie, czuję się ze sobą niesamowicie, nawet w podświadomości nie mam złych myśli, jakie miałam do tej pory. Coś pięknego, naprawdę... Matrix 8) Od dawna ćwiczę swój mózg, aby żyło mi się łatwiej, czuję, że osiągnęłam najwyższy stopień kontroli nad sobą, nie do opisania. :D

Pstryyyk! I wystarczy chcieć :D :D :D
TEŻ CIĘ KOCHAM :D
Avatar użytkownikakaku Kobieta
 
Imię: KAKU
Posty: 156
Dołączył(a): 22 kwi 2010, 19:11
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: BYK

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron