OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

1 moj dowod wyjscia z ciala ;]

Post 22 gru 2010, 14:04

Wiec krotko przedstawie sytuacje przed pojsciem spac:

Mieszkam z Anglikiem ktory zaprosil jakas dziewczyne na ten dzien do siebie, ogladali razem film na dole..

Ide spac.. no i mam nieswiadome oobe.. nie pamietam prawie nic z tej nocy.. ale zapamietalem dwie rzeczy.. ktore wylecialy by mi z glowy gdyby nie sytuacja rano:

Przemieszczam sie po domu i przelaze przez sypialnie Anglika, no i tam o dziwo Anglik nie spi ale zabawia sie z swoja kolezanka :lol: Wiec opuscilem to pomieszczenie i zwiedzalem dalej.. Drugie zdarzenie ktore zapamietalem z tej nocy to ze mnie przenioslo do Polski i widzialem jak brat mowi o mnie jakiemus koledze.. nawet pamietam dokladnie co..

A teraz sytuacja rano:

Wychodze z pokoju na dol zrobic sniadanie.. Anglik sobie siedzi na kanapie.. wchodze na gore i patrze ta dziewczyna jest w jego sypialni.. :shock: Brata jeszcze nie pytalem o zdarzenie ale jest calkiem mozliwe ze to powiedzial komus.. bo mi juz to kiedys mowil..
Anonim
 
Pozazdrościć,
ja ostatnie wyjscie miałem w sierpniu, spotkałem w swoim pokoju istotkę podobną do ślimaka
i od tamtej pory w nocy się za to nie zabieram, a w dzien nie ma jak :P
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Do śliiimaaakaaa? :D ale bomba :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron