- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

Re: Ave!

Post 25 lis 2010, 14:24

Witam :)
i Pozdrawiam.
Avatar użytkownikaAndromedan Mężczyzna
Lantian
 
Posty: 43
Dołączył(a): 05 lis 2010, 02:08

Re: Ave!

Post 16 gru 2010, 15:17

Cześć, jestem nowa na forum i z okolic Kielc, czy wiecie coś o jakiś grupowych medytacjach w okolicy? Nie, że to mi tak koniecznie potrzebne..mogę samej...ale jednak energetycznie inaczej jakoś no i ewentualnie wchodzą w grę tańce medytacyjne..to już w grupie najlepiej wychodzi. Na sabat też bym się chciała zapisać. Pozdrawiam.
Pantoma Kobieta
szukam przezroczystych
 
Imię: Paulina
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2010, 14:58
Droga życia: 33
Typ: 9w8
Zodiak: bliźnięta

Re: Ave!

Post 16 gru 2010, 16:33

idź do kościoła tam medytują różaniec
merkaba Mężczyzna
czas ucieka-wiecznosć czeka
 
Imię: krzysztof
Posty: 95
Dołączył(a): 31 paź 2010, 11:46
Droga życia: 33
Zodiak: smok

Re: Ave!

Post 16 gru 2010, 16:51

Cześć Pantoma!

Ja tam preferuję samotne wsłuchiwanie się w siebie. Ale jakby spotkanie jakieś, to czemu nie :thumbright:
A zaintrygowały mnie tańce medytacyjne, gdzieś mi się tam domaga uwagi temat tańca, ale nie wiem jeszcze o co chodzi.
Chodziłam na zwykłe zajęcia z salsy, ale porażka, zero spontaniczności, nie dla mnie.
Ty praktykujesz ten taniec medytacyjny? Napisz coś więcej. pliiiissss O:)
Antenka Kobieta
Jedyna pewna rzecz to zmiana
 
Imię: Aneta
Posty: 113
Dołączył(a): 10 lis 2010, 13:35
Lokalizacja: Staszów
Droga życia: 11
Zodiak: baran/pies

Ave!

Post 18 gru 2010, 11:22

przez merkaba » 16 Gru 2010, 15:33

idź do kościoła tam medytują różaniec


Ciekawy pomysł...różaniec to wiem, że rodzaj mantry...ale u nas w Kościele zimno jest;) poza tym wydaje mi się, że Paniom z kółka różańcowego z mojej miejscowości bliżej do średniowiecza niż do oświecenia...;)no czyli nie ma się od kogo uczyć..najprościej mówiąc.

Cześć Pantoma!

Ja tam preferuję samotne wsłuchiwanie się w siebie. Ale jakby spotkanie jakieś, to czemu nie
A zaintrygowały mnie tańce medytacyjne, gdzieś mi się tam domaga uwagi temat tańca, ale nie wiem jeszcze o co chodzi.
Chodziłam na zwykłe zajęcia z salsy, ale porażka, zero spontaniczności, nie dla mnie.
Ty praktykujesz ten taniec medytacyjny? Napisz coś więcej. pliiiissss


Cześć Antenka,
No taniec to odkryłam dopiero jakiś czas temu jako formę uwolnienia energii i zakorzenienia w realu...(po medytacji osho mi się tak zrobiło). Taniec medytacyjny, można też yoga trance dance...dla mnie to to samo...to jest ruch w stanie głębokiej harmonii z tym co "tu i teraz", bez "problemów" stworzonych przez umysł. Eckhart Tolle powiedział, że w tym stanie nie ma problemów bo to niemożliwe...są najwyżej sprawy do zrobienia. Jeśli chcesz poszukać jakiś materiałów....to na youtube widziałam fajny film wystarczy wpisać yoga trance dance w wyszukiwarkę...powinno wyskoczyć...(ludzie tańczący na pustyni). W moim odczuciu to polega na zwiększeniu świadomości ciała i odczuciu że wszystko jest "takie proste", pozdrawiam.
Pantoma Kobieta
szukam przezroczystych
 
Imię: Paulina
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2010, 14:58
Droga życia: 33
Typ: 9w8
Zodiak: bliźnięta

Re: Ave!

Post 18 gru 2010, 11:24

ooo, albo wpisać w wyszukiwarkę "porozmawiajmy o zdrowiu" też jest fajny filmik...w wydaniu polskim tym razem.

[Korzystaj z edycji postu, zamiast pisać jeden post pod drugim. :) - N.]
Pantoma Kobieta
szukam przezroczystych
 
Imię: Paulina
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2010, 14:58
Droga życia: 33
Typ: 9w8
Zodiak: bliźnięta

Re: Ave!

Post 20 gru 2010, 11:07

merkaba napisał(a):idź do kościoła tam medytują różaniec


To nie medytacja tylko hipnotyzowanie umysłu :roll:
Moim planem wobec Ciebie, jest przejawiać się przez Ciebie-Bóg
Zuu Kobieta
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 paź 2010, 21:21
Droga życia: 9
Zodiak: Bliźnięta

Re: Ave!

Post 02 cze 2011, 08:17

Cześć,
jesteśmy ze świętokrzyskiego i organizujemy zbiorowy wyjazd na spotkanie z Mooji w sierpniu. Czy jest ktoś jeszcze kto chciałby się przyłączyć?

Tutaj jest link na temat spotkania: http://mooji.pl/events/mooji-w-polsce

Pozdrawiam.
Pantoma Kobieta
szukam przezroczystych
 
Imię: Paulina
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2010, 14:58
Droga życia: 33
Typ: 9w8
Zodiak: bliźnięta

Re: Ave!

Post 02 cze 2011, 09:23

Ja chciałbym się przejechać, co mi tam.
Jestem Bogiem i na kogo spojrzę, tego kocham, ponieważ jestem wszystkim, co widzę i kocham to, czym jestem.
Avatar użytkownikaBobBlunt
Żyć aby kochać, kochać aby żyć
 
Imię: Jestem, który jestem
Posty: 311
Dołączył(a): 11 lut 2011, 00:10

Re: Ave!

Post 02 cze 2011, 10:59

To są 3 osoby:), ktoś jeszcze?
Pantoma Kobieta
szukam przezroczystych
 
Imię: Paulina
Posty: 7
Dołączył(a): 16 gru 2010, 14:58
Droga życia: 33
Typ: 9w8
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron