Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Billy - kontakty z plejadanami

Post 15 gru 2010, 22:37

Znalazłem ciekawostkę, nie wiem, na ile to wszystko jest prawdziwe, jednak jak twierdzi autor, nie jest to żaden channeling a kontakt bezpośredni.
http://www.eraintegracji.pl.tl/Kontakt-z-Asket.htm
Oprócz przebiegu tych kontaktów na stronie znajdują się też inne ciekawostki (np. kontrowersje, na których powinno się skupić szukając dowodów na realność tych kontaktów).

Wiele z informacji tam przekazanych jest niezgodnych ze sporą ilością channelingów, ale wciąż nie wiem, które z nich to fake.
Czytając to czułem jednak, jakby nie było w tym za wiele prawdy, ale to może przez mój nie do końca otwarty umysł. :P

Tak więc ciekawostka, jak ktoś szuka informacji o plejadanach, to tutaj znajdzie materiały, które narobiły sporo szumu. Na osobę, która doświadczyła tych kontaktów były nieudane zamachy, więc może te kontakty są prawdziwe, poza tym jest sporo świadków, co też może dać do myślenia. Zawsze to może być spisek, ale jakoś mi na to nie wygląda. Mimo wszystko po przeczytaniu tego (nie dokładnego, na razie) mimo wszystko miałem wrażenie, jakby większość tego, co mówili plejadanie nie było prawdą.
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron