Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Interpretacja snu-kapelusze

Post 12 gru 2010, 10:59

W ostatnim czasie pojawiły się w moich snach kapelusze.
W pierwszym z nich miałam kapelusz z piórkiem, przyjaciółka melonik. Zamieniłyśmy się, po czym nastąpiło coś dziwnego. Koleżance ktoś wyrwał kapelusz i uciekł. Prawdopodobnie próbowałyśmy go odzyskać, ale się nie udało.
Drugi-miałam chęć kupienia nowego kapelusza. Miał być cieplejszy, czy coś. Razem z koleżanką szukałyśmy takiego, ale nie znalazłyśmy. Trafiłam nawet do sklepiku, w którym zawsze było mnóstwo czapek i kapeluszy, ale spotkałam tylko właściciela, chowającego ostatnie do pudeł. Chyba zamykał sklep na dobre. Zasmucona odeszłam, zastanawiając się, czy wystarczy mi stara czapka.
O co właściwie w nich chodzi?:)

Zastanawiam się nad znaczeniem jeszcze jednego mojego snu. Śnił mi się chłopak, w którym jestem zakochana. Spędzaliśmy razem czas i tak przypadkiem wyszło, że się pocałowaliśmy. Był to krótki pocałunek, ale co zadziwiło mnie już we śnie, był niesamowicie ciepły. Po nim odsunęliśmy się od siebie, a ja się odwróciłam w drugą stronę.
mardybum Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2010, 10:52

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość