OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Nie wiem co o tym sądzić.

Post 25 lis 2010, 18:50

Witam.

Zacząłem się interesować OBEE, i nawet nieźle mi szło, ale pewnej nocy wydarzyło się coś dziwnego. Gdy poszedłem spać, wyczuwałem czyjąś obecność, ale nie byłą to siłą dobra, po odegnaniu strachu i zapadnięciu w sen. Miałem pierwszy sen który nie mogę sobie przypomnieć jest dla mnie mgłą, w drugim istota która nie chciała mi się pokazać powiedziała że nawiązałem kontakt z innym bytem, i po tym gwałtownie zmieniły się moje sny trzeci był o chodzeniu po sklepach a czwarty o piwie. Wiem że to głupio brzmi ale od czasu tej historii, nie mogę zapanować nad swoimi snami, jak mam sny to jakieś zamazane, których nie mogę zapamiętać,

Pierwsze 2 sny mogą być po prostu stworzone przez moją własną wybraźnię, ponieważ trochę młody jestem w temacie , ale od tego czasu nie mogę nad snami zapanować, jest na to jakaś rada?
poprostuja Mężczyzna
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2010, 15:28

Re: Nie wiem co o tym sądzić.

Post 25 lis 2010, 20:22

Trudno powiedzieć czy faktycznie jakaś istota niefizyczna tam był i czy coś namieszała.
Fakt jest też taki że my ludzie standardowo reagujemy strachem na każdą istotę, czy jest zła czy też dobra.


To że sny masz zamazane, to może być bardzo dużo przyczyn, od zmęczenia, choroby, stresu, zmian w organizmie, zmian w diecie po zmianę miejsca w którym śpisz/mieszkasz.

Bywa też tak że są takie etapy, że nauczymy się czegoś więcej w świecie snów co powoduje że dla naszego przyziemnego umysłu stają się one zbyt absurdalne aby je zrozumieć, kontrolować czy też zapamiętać.

Tak więc jeśli to trwa do pół roku to nie ma się czym przejmować a jedynie uzbroić się w cierpliwość.
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19

Re: Nie wiem co o tym sądzić.

Post 25 lis 2010, 22:42

Dziękuję bardzo za odpowiedź^^ może to jest jednak wina stresu
poprostuja Mężczyzna
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lis 2010, 15:28

Re: Nie wiem co o tym sądzić.

Post 26 lis 2010, 20:49

Spróbuj medytacji przed snem. Albo jakiegokolwiek innego "odstresowywacza".
Ψ
Avatar użytkownikaScyer Mężczyzna
 
Imię: Mateusz
Posty: 17
Dołączył(a): 23 lis 2010, 17:37
Droga życia: 34

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron