Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Proxima Centauri

Post 14 lis 2010, 16:24

Czy na planetach w okół Proxima Centauri przejawiają się w różnej formie istoty rasy Stallion? Tudzież centaury właśnie, humanoidalne konie... ? Dopiero teraz zaczęłam kojarzyć, że przecież ta nazwa nie wzięła się tak z niczego .. :)

Jakiś czas temu doświadczyłam wizji że jestem białym, bardzo pięknym koniem, ale nie humanoidalnym, koniowatym ale nie wiem czy to była trzecia gęstość :)

Wszystko w okół mnie było bardzo niebieskie, w różnych odcieniach niebieskiego. Trochę jasne, trochę ciemne. Ogólnie wydaje mi się, że wszystko wyglądało jakby było zbudowane z kryształów, w sensie.. no nie wiem takie krystaliczne, nie widziałam tam żadnych roślin takich jak na Ziemii, krajobraz był "górski" ale taki.. powierzchnie były gładkie, niebieskie, surrealistyczne. Nie było tam też światła jasnego złotego słońca jak u nas, światło gwiazdy było białe i "chłodne" ale ładnie współgrało z kryształowo-niebieskimi krajobrazami i było piękne :)

W ogóle wszystkie wizje związane z rzeczami pozaziemskimi jakich doświadczam są pozbawione jasnego złotego światła, czasem mam takie sny surrealistyczne i wtedy też tak jest - wcześniej sobie tłumaczyłam, że te wizje i sny się dzieją w nocy, ale teraz zaczynam rozumieć, że wcale nie. Tam po prostu nie ma takiego światła jak na Ziemii... światło jest białe albo niebieskawe..

W ogóle od zawsze czuję rezonans i miłość do istot koni, jako dziecko rysowałam je WSZĘDZIE :D pamiętam, że nawet na takich.. hm w środku w okół ciasteczek Hit jest taka karbowana wkładka - mama mi często kupowała te ciastka, a ja po zjedzeniu rysowałam na tym karbowanym czymś koniki :D:D.

No i jak czytałam bajki o centaurach i konikach, to .. nie wiem tak.. nie wiem wpadałam w taką głęboką zadumę i zamyślenie i często wyobrażałam sobie, że jestem konikiem, zresztą (hahaha) :D nadal tak czasem robię, zwłaszcza jak czuję zapach lasu to od razu w mojej głowie pojawia się.. hm no nie wiem jakby zdziwienie, że nie słyszę stukotu swoich kopytek i że to nie jest do końca normalne :D <turla się>.

Googlam i googlam o Proxima Centauri i gwiazdozbiorze centaura i nic ciekawego nie ma w sieci na ten temat :(.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Proxima Centauri

Post 15 lis 2010, 20:03

Konie widzą zupełnie inaczej niż ludzie.
Co do kolorów to różnie różni twierdzą które widzą i w jakiej intensywności. Jeśli oglądałaś świat oczami koniowatego to może stąd takie wrażenie?

P.S. Jak to jest mieć pole widzenia blisko 360?? :)
Avatar użytkownikaalkina Kobieta
mucha belzebuba
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 sie 2010, 21:43
Droga życia: 6
Zodiak: Wodnik

Re: Proxima Centauri

Post 08 gru 2011, 13:36

luth napisał(a):Googlam i googlam o Proxima Centauri i gwiazdozbiorze centaura i nic ciekawego nie ma w sieci na ten temat :(.

Bo to, że "w internecie można znaleźć wszystko", to mit ludzi, którzy nie mają wyszukanych potrzeb :D Wyszukiwarka typu google jest bardzo daleka od doskonałości, jeśli chodzi o wyszukiwanie danych. Zresztą, wielu rodzajów informacji po prostu nikt tam nie zamieszcza.

Co do istot-koni, wiele osób ma do nich podobnie zaskakująco głęboki sentyment, jak inni do innych zwierząt. A zresztą nie tylko zwierząt - czasem zupełnie "fantastycznych" stworzeń. Skąd to się bierze? Podobno DNA człowieka to prawdziwa mieszanka najróżniejszych ras, i każdy może w nim znaleźć jakiś swój przeszły aspekty, który najsilniej się aktywuje. Dlatego też na Ziemi taka różnorodność typów ludzi (pod względem osobowości).
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron