Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Hej, chciałabym wrzucić tutaj tekst który znalazłam na forum davidicke (:)), wydaje mi się bardzo wartościowy :). Niby nic nowego, ale tak zwięźle i fajnie opisane, że powoduje głębsze rozumienie tego, co "jest wiadome" w sposób efemeryczny i niedokładny :)

Juana from DI napisał(a):Krew jest nośnikiem informacji, opartym na hemoglobinowym żelazie /ferromagnetyzm/. Krew przyswaja wibracje, których głównym nadajnikiem/dostawcą jest elektromagnetyczne serce. Informacja oddziałuje na stan całego ciała i organów, w tym sieci neuronowej oraz komórek nerwowych mózgu.

W ciągu 1 minuty cała krew przechodzi przez układ krwionośny. Przepływając przez elektromagnetyczne pola serca, nasyca się jego falą i zmienia stan energetyczny ciała. W wieńcowych naczyniach serca, czyli w małym obiegu, krew krąży wiele razy w ciągu jednej minuty. Ten układ naczyń i wirującej w nich krwi, tworzy "magnetron", który wpływa na cały organizm. Organ serca ma 5000 razy większe pole elektromagnetyczne od potencjału elektrycznego mózgu.

Serce to centrum życia. Od wysokości wibracji, które odczuwamy jako emocje i uczucia, zależy stan naszego samopoczucia i zdrowia. Serce, wypełnione lękowymi emocjami, zasila krew w niską jakościowo informację, która oddziałuje na cały organizm. Człowiek w ciemnych emocjach jest szary ze zmęczenia - w Radości i zakochaniu życiem, odzyskuje siły i blask.

Serce wypełnione wyższymi uczuciami Miłości i Radości - esencji Źródła, zasila cały organizm falą życia.

Emocje, określane przez umysł powierzchownymi pojęciami, są kwantowymi stanami pola życia. Miłość, radość, bliskość, nie są pustymi słowami, lecz nazwaniami określonych częstotliwości fali. Uczucia są wibracjami, które świadomie można umieszczać w przestrzeni magnetronu Serca. To w Sercu zachodzi przemiana krwi, co metaforycznie opisują hermetyczne księgi przemiany. Serce, oczyszczone z niskich emocji, staje się świątynią przemiany i centrum operacyjnym wyższej inteligencji - Wewnętrznego Człowieka.

W jaki sposób dochodzi do przemiany świadomości w jej poszerzony stan?

Poszerzone stany świadomości są związane z wibracją człowieka, która zależy do energetycznego stanu krwi. W trakcie odczuwania Radości w sobie, Magnetron Serca zmienia krew na wyższe wibracje. Jeśli medytujesz w takim stanie Serca, to po ok. 1 godzinie pojawia się poszerzony stan świadomości - odczuwalny jako brak ograniczeń ciała, lekkość, błogostan, itd.

Czas, w którym dokonuje się przemiana krwi, jest sprawą indywidualną dla każdego. Zależy od "czystości krwi", na co mają wpływ pola emocji, w jakich dorastamy i funkcjonujemy. Lęk psuje krew i uniemożliwia ludziom prowadzenie jasnego życia. Kwantowa fala Miłości/Radości odnawia krew, rozbija programy lękowe i wprowadza harmonię w oczyszczone pole Życia.


źrodło
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron