Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Co sadzicie o podróżach w czasie, ostatnio natknąłem się na youtubie na ciekawy film , bardziej urywek z Charlie Chaplin
http://www.youtube.com/watch?v=8I3O_qa82RA&feature=aso i jestem bardzo ciekawy czy ktoś ma więcej informacji na ten temat :D oczywiście jestem ciekawy co wy o tym sadzicie
Avatar użytkownikaAdmirAder Mężczyzna
Człowiek
 
Imię: Dawid
Posty: 11
Dołączył(a): 06 lis 2009, 04:20
Lokalizacja: :P
Droga życia: 33
Typ: 5w4
Zodiak: baran/Waż
W komentarzach pisali chociażby o Siemens Hearing Instrument
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół
Meph napisał(a):W komentarzach pisali chociażby o Siemens Hearing Instrument

Całkiem możliwe, że właśnie korzysta z takiego urządzenia chociaż z naszego punktu widzenia wygląda to jak rozmowa przez komórkę.
Z drugiej strony podróże w czasie są możliwe. Rząd USA współpracuje z szarkami/jaszczurkami od 1948. Dostali mnóstwo technologii od nich, mogli też testować podróże w czasie. Takie próby robili chociażby podczas Eksperymentu Filadelfia.
Sam filmik to za mało na prowidłową weryfikację, gdyż do dyspozycji są tylko informacje wizualne, które łatwo nadinterpretować.
Po stroju widać, że stać było tę osbę na takie urządzonko Siemensa.
lugal
 
Co komu po komórce, skoro w 1928 nie było nadajników? Efekt = brak zasięgu. To był najprawdopodobniej wyżej wspomniany sprzęt Siemensa.
---
Prawda jest najsilniejszym narkotykiem
mario236 Mężczyzna
We come 1
 
Imię: Mariusz
Posty: 74
Dołączył(a): 23 paź 2010, 21:13
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 9
Typ: 9
Zodiak: Rak
mario236 napisał(a):Co komu po komórce, skoro w 1928 nie było nadajników? Efekt = brak zasięgu. To był najprawdopodobniej wyżej wspomniany sprzęt Siemensa.

Co do tego nie ma wapliwości, ale jeśli przyjąć czysto teoretycznie, że w taki sposób mogliby testować podróże w czasie i udałoby się przenieść człowieka w czasie, to utworzenie komunikacji między czasami nie stanowiłoby dużego problemu (a takie ustrojstwo mogłoby wyglądać jak komórka) :shock:
Ja mimo wszystko obstawiam Siemensa :thumbright:
lugal
 
Tez mi się wydaje ze to był Siemens Hearing Instrument no ale ciekawiły mnie także wasze wypowiedzi :P
No ale coś mi nie pasuje w tych podróżach w czasie jak chce się zmienić przeszłość żeby wpłynąć na (swoja) przyszłość to wracając do swojej teraźniejszości z zmienionej przeszłości wracało by sie nie dokładnie do swojej teraźniejszości z której się wyruszało tylko innej (i dla mnie powinny wtedy istnieć 2 takie same osobniki rasy ludzkiej w jednej "teraźniejszości") :D co wy o tym sądzicie
Avatar użytkownikaAdmirAder Mężczyzna
Człowiek
 
Imię: Dawid
Posty: 11
Dołączył(a): 06 lis 2009, 04:20
Lokalizacja: :P
Droga życia: 33
Typ: 5w4
Zodiak: baran/Waż
Tego co już zaistniało niemożna zmienić ale zmienia się i to na dużą skalę przyszłość.
Podróże w czasie są możliwe np w obe.
Trzeba tylko odpowiednio dużo energii zgromadzić i jazda.
Wiem jak budowano piramidy i wiem kto i po co to robił.
Wiek piramid to 43000 lat a nie parę tysięcy jak niektórzy myślą.
A jak myślicie , co to był tzw meteoryt Tunguski.
Przyszłość widziana oczyma proroków, jasnowidzów przepowiada totalną zagładę ,ale to już się zmieniło i żadnej zagłady nie będzie bo zrobiono coś co temu zapobiegło.
Co prawda różni Geryle bilą kasę na straszeniu ludzi ale ich propaganda jest nie ziszczalna.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Wlodekg 1 no to napisz jak to bylo naprawde bo to interesujace O:)
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Ten rzekomy meteoryt to był statek kosmiczny z jednej wysoko rozwiniętej cywilizacji światła i miłości.
Przybywali tu aby złagodzić energią miłości skutki nadciągającej wojny.
Oni często pomagają nam w różnych zagrożeniach ze strony wrogich nam łupieskich cywilizacji.
Również starają się abyśmy sami się nie pozabijali środkami masowego rażenia.
Wtedy doszło do katastrofy w czasie teleportacji ich pojazdu.
Odbyło się to w zbyt gęstej atmosferze, z powodu błędu spowodowanego awarią systemu naprowadzania i statek zmaterializował się zbyt blisko ziemi,przez co zaczął płonąć i wybuchnął.
Rozmawialiśmy z nimi na poziomie duszy zaraz po katastrofie i opowiedzieli nam o opiece jaką ich planeta otacza Ziemię.
Bez ich pomocy dawno by się z nami stało to co z marsem, został złupiony przez kosmicznych najeźdźców a mieszkańcy w większości zginęli po tym jak zniszczone zostały urządzenia podtrzymujące życie.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Mi się wydaje, że wiek piramid to 12 500 lat :) taką odpowiedź dostałam po raz pierwszy gdy gadaliśmy Włodekg1 i nadal tą liczbę widzę jako prawdziwą :)

Czy aby na pewno to był statek kosmiczny? Widzę tez taką opcję, że były to jakieś testy bardzo silnego reaktora energii bezprzewodowej produkcji Tesli :) ?

A co do kolesia który gada przez telefon - bardzo ciekawe :D ciekawe, może to było wspomniane urządzenie.. :D naprawdę dziwne :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Wiek sprawdzę jeszcze raz.
Teslę odprowadzałem do Światła i trochę się dowiedziałem o jego wynalazkach.
On teoretycznie wyliczył że ma uzyskać wolną energie ale jakoś mu to nie działało i nie wiedział dlaczego.
To znaczy liczył na te technologię z cewką o rdzeniu powietrznym.
Innych nie zrobił, o tym samochodzie to lipa ,nigdy takiego nie przerabiał na wolną energie.
Ale prąd zmienny mu się udał i mamy go do dzisiaj.
Acha , to nie był reaktor bo mu z resztą nie działał.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość