Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
Chciałbym przedstawić Wam bliżej postać jak dla mnie jednego z czołowych trutsikerow w środowisku.Spotkałem się z jego materiałami stosunkowo niedawno i mogę określić to spotkanie jako miłość od pierwszego wejrzenia :lol: Dziwnym zbiegiem okoliczności także niedawno zacząłem zapoznawać się z informacjami naszego kolegi Uzuliego i co wprawiło mnie w dość duże zdumienie to to ze wiadomości od tych 2 panów :wink: bardzo mocno ze sobą korelują w moim odczuciu. :lol: Niestety nie ma zbyt wiele materiałów po polsku pana Stewarta ale coś się znajdzie.Warto się zapoznać!

"
Swerdlow Twierdzi przede wszystkim że w świetle wielu faktów dostępnych w internecie wprowadza się celowo "śmiecie" by ośmieszyć istnienie tych prawdziwych zdarzeń/rzeczy i wprowadzić ludzi w błąd. Największą w tym role mają wszyscy ci channelingowcy, są oni omotani transmisjami przez iluminackie satelity (rozumiem że skoro pisze na tej stronie to wiecie o kim mowa). Przekaz channelingowy według Swerdlowa równa sie oszustwo. Dzięki takim ludziom mówi się nam o jakichś plejadanach, że przyjdą nam na ratunek. Działa to tak ze iluminaci ujawniają przez takie osoby część prawdy, jednak finalne przesłanie ma na celu odciągnąć od istoty rzeczy. Plejadanie mają nam podobno pomóc ?. Ta manipulacja ma nakłonić ludzi do zaprzestania pracy nad odzyskaniem własnej wolności. Pod wpływem tej wiedzy nie skupiamy się na "tu i teraz", dzięki temu mamy liczyć na interwencje kogoś a powinniśmy tylko na siebie.

Podobno dzień w dzień jesteśmy urabiani by dosłownie nie myśleć. Każdego dnia telewizja, gazety, ksiazki, przekazy z satelit, subliminale programują ludzi by stosowali się do zasad i dali się prowadzić jak stado baranów. W przekazach telewizyjnych falach, umieszcza się informacje czytelne dla naszej podświadomości, nie będziecie jednak o nich wiedzieć świadomie (Polecam wam sprawdzić w googlach co to wogóle są subliminale, są nawet sklepy sprzedające nagrania z nimi i rzecz działa jak szwajcarski zegarek). Dzięki programowaniu społeczeństwa dochodzi do standardowej sytuacji że gdy będziesz inny, ośmielisz się podważyć informacje dostępne w mediach to cie zaś udupią. Sankcje społeczne to tylko wierzchołek góry lodowej a wyzwanie od wariatów to nic. Także żyjemy w dziwnych czasach, musimy się postarać o własną wolność, rzeczywistość wydaje się taka że nigdy nie byliśmy wolni, życie na ziemi jest wiezieniem z którego większość nie zdaje sobie sprawy. Mimo że każdy z nas rodzi się na tej planecie to i tak jesteśmy zmuszeni do płacenia za to, za sam fakt istnienia.


Swerdlow mówi, chcecie zobaczyć statek kosmiczny ? Wyjrzyjcie za okno, jest nim księżyc... Sprawa z informacji Swerdlowa wygląda tak. Z jego wiedzy, sam księżyc jest olbrzymich rozmiarów statkiem kosmicznym użytym do abordażu ziemi. Zanim przejdę dokładniej do istoty księżyca, skąd on się tu się wziął, pora na lekcje historii od Swerdlowa. Pisze ją pod waszą ocenę, byście poznali niecodzienną wersje wydarzeń. Swerdlow twierdzi że prawdziwe początki ludzkości sięgały centrum naszej galaktyki, z tego co się dowiedziałem, nasza sama ludzka forma nie pochodzi z tej planety. Układ nazywał się Lyra jednak "naszemu" spokojowi przeszkodziła pewna rasa. Nie była to zwyczajna rasa. Mowa o inteligentnych gadach, wy nazywacie ich reptilianie. Uznają się za formę cielesną najdoskonalej odzwierciedlającą Boga, gdyż ich genetyka nie zna ewolucji, pozostaje taka sama pod wpływem wieków, nie tak jak każdej innej istoty. Również gadoidy są samowystarczalni, w znaczeniu są kobietą i mężczyzną w jednym. Dzięki temu uznają się za lepszych, utworzyli swoją agendę, według której każda forma inteligentnego życia musi zostać zniszczona bo to tylko oni odzwierciedlają Boga. W trwających milionach lat gwiezdnych walkach wyrobili sobie pozycje rasy która ma najdoskonalszą technologie z dostępnych, są doskonali w tym co robią, czyli zniszczeniu życia mniej doskonałego niż oni.

Trafili na Lyre, naszą kolebkę ludzkości, i w zasadzie z przewagą technologiczna jaką mieli, nasi przodkowie nie mieli szans. Zniszczono całe planety a uchodźcy, forma ludzka rozeszła się w ucieczce gdzie tylko mogli. Kilka milionów ludzi trafiło na planete maldek, najbardziej nadającą się wtedy do osiedlenia ... która była ogromnych rozmiarów, w sam raz na nowy start. Najbliższym sąsiadem tej planety był zaś Jowisz oraz mars, nasza galaktyka !!! :). Mijały miliony lat, życie rozkwitło również na marsie, obydwie planety tętniły życiem. Jednak jak to w życiu bywa, zło nas znalazło. Po tak długim czasie spokoju brygada skautów gadoidów znalazła kolonizatorów, i w istocie nie byli zachwyceni tym faktem. Decyzja szybka, cel zniszczyć. mieli wówczas technologie umożliwiająca już sterownie ciałami niebieskimi, użyli ogromnych rozmiarów lodowatej planetoidy by zmiotła marsa i maldeka. Lodowata zagłada uderzyła wpierw w maldeka, cała planeta rozpadła się w pirzyne pozostawiając po sobie dziś pas steroidów i śmieci obecny pomiędzy marsem a Jowiszem. Na "szczęście" uderzenie zmieniło trajektorie lodowatej kuli i jedynie przemknęła obok marsa, na tyle jednak blisko że wciągnęła całą atmosferę tej planety, zmuszając jej mieszkańców do zejścia pod ziemie. Lodowa kula ostatecznie zatrzymała się tuż przed słońcem... Pod wpływem ciepła lód skuwający te ciało niebieskie się roztopił, dziś znamy tą planetę jako wenus :). Wenus, to jedyna planeta obracająca się w odwrotnym kierunku do pozostałych planet naszego układu, odpowiedziałem wam już dlaczego.

Sam wenus/lodowata kula weszła z takim impetem obok naszej ziemi że miała jednak również ogromny wpływ na dzisiejszy stan. Nasza planeta odsunęła się od słońca, z ciała niebieskiego w całości pokrytego wodą, powstały lądy. Reptilianie obserwując całą sytuacje postanowili wykorzystać tą piękną planetę, pełną surowców, w sam raz na rozkwit kolejnego imperium. Do jej abordaży użyli ogromnego ciała niebieskiego, wydrążonego ze środka, i dziś znamy go jako nasz księżyc. Księżyc nie należał do naszego układu, jest ciałem fizycznym przywleczonym tutaj. Lewituje teraz ciągle w tym samym położeniu, ciągle tą samą stroną do ziemi, wiele uczonych wie o tym że to dziwne ale niestety nikt wam tego nie uświadamia, wiedzą również ze wysłany odpowiedni sygnał na nasz księżyc sprawi jego wielu godzinną rezonacje co w istocie odpowiada za wydrążenie środka tego księżyca.

Po abordażu na ziemi był jeden olbrzymich rozmiarów ląd. Ciągnął się po terenach większości dzisiejszego Atlantyku. Reptilianie sprowadzili gospodarkę na ziemie. Przywlekli nawet swoje narzędzia pożywienia i pracy, z naszej oficjalnej historii znamy je jako dinozaury :). Dla reptilianów dinozaury były odpowiednikiem kur/krów dla nas, dawały im pożywienie i źródło pracy. Mieszkańcy planety Mars którzy zeszli pod ziemie widząc jak bardzo planeta ziemia zmieniła się ostatnimi czasy postanowili podjąć o nią jednak walkę. Zamieszkali również na ziemi i od tego czasu toczyły się już tylko straszliwe wojny. Źródła o Atlantydzie odnoszą się do nich, Serdlow twierdzi że to nie są żadne legendy, to nasi przodkowie. Reptilianskie zaś ziemie zwały się lemuria/MU. Atlanci wpadli na pomysł by wyeliminować źródło pożywienia i pracy dla gadów, (dinozaury), nakładem starań pozbyli się ich. Gdyby pójść zaś tropem dzisiejszej edukacji, czyli że dinozaury wyginęły przez prawdopodobne uderzenie meteoru, to by nas dzisiaj na tym miejscu nie było z informacji Swedlowa... Ziemia jak większość planet jest tylko skorupą, skrywającą jedynie jądro planety w środku. Jeśli jakakolwiek duży obiekt przywalił by w tą powłokę, z całej planety nie było by nic. Proces tworzenia każdej planety polega na wyrzucaniu przez rozgrzane jądro materii, która ochładza się w raz z oddaleniem od jądra, zastyga, tworzy się skorupa.

Co do reptilian i atlantów, Jako broń wykorzystywano broń atomową, nasilenie wybuchów tej broni spowodowało przebiegunowanie ziemi co z kolei spowodowało podtopienia kontynentu. Było to 12 tyś lat temu, wpiszcie sobie japonska atlantyda w wyszukiwarkę, teraz już wiecie skąd te budowle koło Japonii datowane na 12 tyś lat po powierzchnią wody. Mieszkańcy ziemi, atlanci i reptilianie uzgodnili że walki są bezowocne, pora na rozejm. Uznano że stworzy się nową rasę, będącą krzyżówką atlantów i gadów. I tak oto powstaliśmy my. Gadoidy zgodziły się na to wyłącznie jeśli ich DNA będzie podstawą i tak też się stało, wprowadziło to jednak daleko idące konsekwencje o których atlanci nie wiedzieli. (zobaczcie jak wygląda ludzki zarodek po zapłodnieniu jaja przez najbliższe 7 dni, mamy wtedy ogon, przypominamy IDEALNĄ jaszczurkę. Swedlow mówi że dzieje się to tak ponieważ tworzenie ciała podążą za kolejnością DNA które zostało użyte jako podstawa, w naszym przypadku gadów ). Układ trawienny, szyja, skrócone ręce, łuszcząca się skóra i jej płytkowata struktura. To tylko efekt 10 % gadziego dna ale za to użytego jako podstawę. Problem w tym ze są "ludzie" posiadający tego gadziego DNA więcej. I to są dzisiejsi władcy, niebiesko krwiści. Wiadomo ze kiedyś rodziny królewskie nie mogły się wiązać ze zwykłymi ludźmi, teraz już można się domyślić czemu.

Swerdlow twierdzi że gdy masz rozkład DNA 50/50 % wtedy możliwa staje się manifestuje przewagi charakterystyki któregoś z gatunku, (to prawie tak jak przemiana człowieka w wilkołaka, można zmieniać formę na "zawołanie") Dosłowna przemiana. Iluminaci dzisiaj ("ludzie" posiadający dokładnie 50 na 50 % dna) wykorzystują krwawe rytuały, piją krew, zwłaszcza małych dzieci, w celu utrzymania ludzkiej formy (i to jest straszne jak przerażający nas świat jest. Wracając do historii ) , uważają sie jednak za reptilian. W sposób pełen zaplanowania kierują nasza cywilizacją, jak stadem baranów, wszystkie wydarzenia na świecie, WTC11, Irak, nawet pewnie nasz Smoleńsk to efekt ich rządów. Sami pełno krwiści reptilianie zeszli pod ziemie, mają tam miasta, całe struktury jak na powierzchni my, z biegiem lat zostali już tam na zawsze. Ich sporadyczne wyjścia powodowały na zewnątrz już jednak strach wśród ludzi wiec żyją w ukryciu po dziś dzień. Dało to początek legend o diable, o piekle pod ziemią. Reptilianie dzielą się na 7 podgatunków, różniących sie siłą. Najwyższa kasta reptilian, królewska, jest w posiadaniu rogów i skrzydeł, jest to symbol ich potęgi, później utożsamiano ich z diabłem żyjącym pod ziemią, czasem też ze smokami gdyż potrafili latać.
Co jest jednak ważne, reptilianie mieszkający na naszej planecie, przez fakt pójścia na ugodą z atlantami i zgodne na wyhodowanie ludzi stali defacto odłączyli się od rdzennych reptilian. Nie wiadomo co będzie gdy prawdziwi reptilianie dowiedzą się co tu się stało, możliwe ze już wiedza i tylko obserwują i nikt nie może być niczego pewien. Nasza planeta ma za księżycem bron w stanie nas obronić, mamy swoje statki. Właściwie większosć obserwacji ufo to tak naprawdę statki reptilianskie naszej produkcji.



I wywiad z panem Swerdlow [PL]:

http://www.youtube.com/watch?v=iRDXfrkz ... r_embedded



Obrazek
Obrazek
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
To bardzo ciekawe Lipton ale to tak naprawde kolejna z wielu teori i moim zdaniem zbyt naciagana, bo niby zkad ten czlowiek mialby znac nagle cala historie? Czytalem juz sporo podobnych przekazow, juz ten motyw z wytlumaczeniem kazirodztw wydaje mi sie naciagany bo bylo wiele rodow i nie wszystkie byly znowu takie zdegenerowane, nie przepadam za ludzmi wladzy ale sam fakt nalerzenia do kasty panujacej nie musi swiadczyc o jakims nieludzkim pochodzeniu i to chyba oczywiste bo do wladzy dochodzili bardzo rorzni ludzie. Usilne tlumaczenie ze nic nie jest dzielem przypadku i ze za wszystko odpowiadaja gady zyjace pod ziemia, a wszyscy przywodcy w histori byli pod ich wplywem, na podstawie tajemniczych kart z ich zyciorysu czy takich tam to moim zdaniem naciaganie faktow do wlasnej jedynie slusznej teori i nie sluzy poznaniu, wydaje mi sie ze to co pisze Uzuli jest jednak troche bardziej przekonujace co nie znaczy ze uwarzam iz to musi byc prawda w 100%. Byc morze jest jakies ziarno prawdy w tym co pisze ten pan ale wiesz jak to jest, najciemniej pod latarnia, facet ostrzega przed innymi ze ziarno prawdy wrzucaja tylko poto zeby manipulowac a sam chce zawlaszczyc cala prawde dla siebie, gdyby mu sie to udalo to jak wielki guru karmil by innych wizjami drogi do wolnosci ktura on zna i sam stal by sie wladca, czyli tym komu zarzuca te wszystkie zle zeczy(tu oczywiscie puscilem wodze wyobrazni), tak oczywiscie nie musi byc, zeby nie bylo ze feruje tu jakies wyroki na kims kogo nie znam ale... wizja przywodcow pijacych krew niewinnych dzieci... to przecierz pojazd po calosci, wiadomo ze przez swiat przewinelo sie durzo zboczencow i zwyrodnialcow i ze wladcy tez sie tacy zdarzali tym bardziej ze mieli wieksze morzliwosci w realizaci swoich chorych wizji niz zwykli ludzie, teraz tez pewnie tacy sa ale przypisywanie komus specjalnych genow... Mnie to nie przekonuje,ale kto tam wie.pozdrawiam.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
E, jak to, reptyle są z WENUS? :D Przecież to kobiety są z Wenus, a czarodziejki z Księżyca!!! :D Ja się nie zgadzam, to jest oburzające.

Nie przeczytałam jeszcze całego tego co zapodał Lipton, bo jestem leniwym miśkiem koala, ale generalnie się zgadzam i moje ciało pęku indygo też się z tym zgadza heheh:D

Conan Barbarzyńca napisał(a):To bardzo ciekawe Lipton ale to tak naprawde kolejna z wielu teori i moim zdaniem zbyt naciagana, bo niby zkad ten czlowiek mialby znac nagle cala historie?

W miarę rozwoju wewnętrznego i nawiązywania kontaktu z Wyższym Ja uzyskuje się dostęp do różnych informacji, także nie ma co tutaj tego brać pod logikę i analizować według warunków w jakich funkcjonuje przeciętny umysł przeciętnego człowieka :)

Conan Barbarzyńca napisał(a):to chyba oczywiste bo do wladzy dochodzili bardzo rorzni ludzie

Chyba dopiero po Wiośnie Ludów i rewolucjach chłopskich, wcześniej wszystko było dziedziczne i bardzo bardzo sporadycznie mógł dojść do władzy spoza rodzin królewskich. A wiosna Ludów to już XIX wiek, postępująca industrializacja, grupowanie się ludzi w miastach przemysłowych no i potęga gospodarcza Rockefellerów :). Z władzy hm, politycznej po prostu przeszli na władzę nad gospodarką i kulturą, więc de facto tylko się pogorszyło i doprowadziło do absurdu jaki mamy teraz :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Mylisz sie Luth, to stereotyp bo wczesniej bylo jeszcze Cesarstwo Rzymskie i okres krolestw barbarzynskich, Atylla i Czyngis Chan no i Europa to nie caly swiat, piszesz ze w miare rozwoju uzyskuje sie dostep do wielu informacji ale tak naprawde jedynym faktem ktury laczy przekazy tego czlowieka z tym co twierdza inni sa gady, ta teoria nie zgadza sie z tym co pisze chociarzby Uzuli bo sa gady ale tu podobienstwa sie koncza i dlatego napisalem ze to jedna z wielu teori.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Przecież Uzuli też pisał, że członkowie rodzin królewskich są mieszankami genetycznymi gadów i ludzi :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Luth przeczytaj calosc tego przekazu to zobaczysz o co mi chodzi, Uzuli nie twierdzil ze wladcy swiata pija krew dzieci aby zachowac ludzki wyglad.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
:D nie wiem czy oni akurat muszą pić krew dzieci aby zachować ludzki wygląd, ale wiem, że reptyle faktycznie porywają małe dzieci i je wtranżalają tak jak większość ludzi zajada się młodymi kurczakami albo cielaczkami. Ja nie widzę większej różnicy między tymi zachowaniami, obydwa są obrzydliwe.

Tam jest napisane, że Illuminaci piją krew dzieci. Nie każdy kto stoi na czele rządu nalezy od razu do zakonu Illuminati, jest mnóstwo masonów jeszcze i jeszcze niższych wykonawców woli Illuminati czy tam też Reptylów. Także taki Tusk raczej sobie do obiadu nie popija lampki krwi dziecięcej, ale właściwi Illuminaci z całą pewnością robią takie rzeczy i pewnie jeszcze gorsze, średnio mnie to obchodzi co tam dokładnie i nie chcę w to wnikać.

A jeśli chodzi o wygląd hybryd gadów i ludzi, no cóż na starość widocznie im nawet krew dzieci nie pomaga i nieźle im się psują mordki. Nie zachęcam, ale jeśli ktoś potrzebuje sobie unaocznić zapraszam do wygooglania maseczek Rockefellera, Brzezińskiego i Sorosa :D. Ostatnio w ogóle zauważyłam, że nasi gadzi przyjaciele w ludzkich skórach dzielą się na jaszczury i ropuchy :D rockefeller i soros to ropuchy, a brzezio to wybitny jaszczur nic tylko się spodziewać że kiedyś mu się forma pomyli i będzie popylał po Białym Domu zamiatając ogonem:D.

Co do tej łatwości zmieniania formy, to właśnie Bush i Brzeziński czasem na nagraniach video się lekko "psują" i "migoczą" jakby trudno im było utrzymać właściwy hologram siebie :)

Obama o dziwo nie, aż dziwne, że nie zdradza zbyt wiele oznak fizycznych bycia gadem. Może to ta południowa czysta genetyka :D wydaje mi się, że czarnoskórzy i ogólnie "południowcy" są znacznie mniej podatni na różne gadzie energie i odkształcenia, może to przez to że ich ciała absorbują znacznie więcej promieni słonecznych niż ciała chociażby ludzi z rasy aryjskiej :) ?
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Conan Barbarzynca napisał(a):To bardzo ciekawe Lipton ale to tak naprawdę kolejna z wielu teorii i moim zdaniem zbyt naciąganą, bo niby zkad ten czlowiek mialby znac nagle cala historie?

Moze stad ze przez wiele lat pracował po drugiej stronie barykady?Jeśli myslisz ze łykam kazde info jak pelikan to sie mylisz.Wyciąganie wartosciowych informacji z szerokiego strumienia internetu jest żmudne i pracochłonne.Dopiero porównanie wielu źródeł i znalezienie ich punktów wspólnych daje realna szanse na oddzielenie ziaren od plew.Daje realna szanse ale nie daje 100% gwarancji.
wizja przywodcow pijacych krew niewinnych dzieci... to przecierz pojazd po calosci, wiadomo ze przez swiat przewinelo sie durzo zboczencow i zwyrodnialcow i ze wladcy tez sie tacy zdarzali tym bardziej ze mieli wieksze morzliwosci w realizaci swoich chorych wizji niz zwykli ludzie, teraz tez pewnie tacy sa ale przypisywanie komus specjalnych genow...

Niewiem od jak dawna jesteś w tematyce "przebudzeniowej" ale przypuszczam ze bardzo krotko.Ja nie operuje takimi jak Ty pojęciami-"pojazd po całości" tylko dlatego ze czegoś niewiem.Jak czegoś niewiem to staram sie znaleźć odpowiedz.Tobie zalecam to samo.Oto kilka różnych źródeł charakteryzujących gadoidy.A tak swoja droga zastanów się,jeśli istoty gadzie to tez istoty fizyczne jak my to uważasz ze jedzą tylko jabłka tudzież gruszki?
Uzuli napisal
Naga, istoty trzeciego i czwartego wymiaru doświadczania, zwane tu ludzmi-wężami, są jednym z typów rasy istot gadzich stanowiących skrzyżowanie z gatunkiem ludzkim, żyjącym wewnątrz gigantycznych jaskiń w skorupie kuli świadomej Ziemi. Największe ich skupisko występuje pod rejonem zwanym pustynią Gobi i pod wzniesieniem zwanym Himalaje oraz pod kontynentem Afryki. Istoty Naga są manifestacjami rasy gadziej w polach trzeciego i czwartego wymiaru kuli Ziemia i kuli Mars. Istoty Naga przysparzają wielu cierpień podczas tortur innym istotom, od których wydobywają w ten sposób wibracje o biegunie negatyw. Przypadkowe napotkanie istoty Naga przez nieprzygotowaną i nieświadomą pełni rzeczywistości istotę ludzką, kończy się jej długą, bolesną śmiercią. Szansę na przeżycie podczas takiego kontaktu z istotą Naga, mają tylko istoty przejawiające zbalansowną pracę wszystkich pęków czakr. Wówczas tak przygotowana istota ludzka może przenieść swoje ciało żółtego pęku w inne, bezpieczne miejsce w ułamku tego co zwane jest sekunda lub wywołać u istoty Naga paraliż jej ciała. Inna grupa istot Naga wylądowała przed tysiącami lat na obszarze imperium Yu, w ramach operacji kolektywu świadomości istot gadzich celem doglądania rozwoju rasy zwanej tu żółtą, którą one stworzyły.

Uzuli nie napisał wprost co się dzieje z delikwentem schwytanym przez gady po śmierci.Myślisz ze organizują mu pogrzeb na cmentarzu komunalnym? :lol:

Laura Jadczyk:
Reptylianie

Rasa: gadzia
Gęstość : 4
Forma życia: służenie sobie
Pochodzenie: Planeta Qaddeera (Zeta Reticuli). Ale stworzyli ich Ormethion.
Technologia: Bardzo wysoka
Organizacja (wpływy); Związek Oriona 'Orion Union'

Charakterystyka:
Wzrost: 6 – 8 stóp (192 – 256 cm)
Kształt: gadzi, humanoidalny,
Budowa: 1 serce, ogon
Jedzenie: karmią się negatywnymi emocjami + fizyczne jedzenie (ludzie przysmakiem!!!)
Cele ogólne:
Dominacja kosmiczna. Dlatego ciągłe wojny. Są bardzo silni. Ingerują w rządy na Ziemi poprzez swoich zniewolonych Szaraków- dlatego stali się ich sprzymierzeńcami zwanymi Konsorcjum.

Stosunek do Ludzi
Nie chcą aby w czasie „transformacji” odzyskali wolność ludzie. Dlatego robią kampanię aby do tego nie doprowadzić,a w najlepszym razie zrobić jak najwięcej szkody. Dlatego powstał konflikt z innymi rasami, którzy chca nam pomóc wg zasady Służenia Innym. Reptylianie przejęli kontrole nad Ziemią w czasie przejścia ostatniej FALI czyli 309000 lat temu. Następnie zmodyfikowali i zaprojektowali Ludzi w celu całkowitego zniewolenia i jako jedzenia.
- Prototyp nr 3. Neandertalczyk- Jako 1 krok zrobiła Unia z Oriona poprzez transfer dusz do ciał (proces inkubacji) małp. Ponieważ obecność duszy w ciele małpy zmieniło jej genotyp i strukturę DNA, w ten sposób powstał neanderczyk. Ostatecznie ten prototyp przeniesiono na inną planete.
- Prototyp nr 4. Typ „C” i „D” Homo sapiens sapiens. Tzw Znak Kaina- to własnie symbol przejęcia kontroli Reptylian nad ludzmi. Zmienili ustawienia częstotliwości ziemi do wibracji Ludzi, oraz zniszczyli 10 nitek DNA (było 12) tzw: węzeł na kręgosłupie.


Credo Mutwa:
Credo Mutwa - Proszę pana, są tajemnice na tym świecie... NA KTÓRE MY JAKO MYŚLĄCE ISTOTY LUDZKIE MUSIMY SPOJRZEĆ... I jedną z tych tajemnic jest to...
Są rozległe dowody na to, że zanim Afryka została skolonizowana przez białych ludzi z Europy został najpierw przygotowana przez dziwnych ludzi na tą kolonizację. Kiedy pierwsze portugalskie statki zaczęły żeglować wokół Przylądka Dobrej Nadziei między naszymi ludźmi pojawiły się dziwne istoty. Dziwne stworzenia podobne do ludzi, zwykle wielkiego wzrostu nienaturalnie wysokie, podobne do ludzi istoty, niektóre z nich miały tylko jedną stopę Pojawiły się pomiędzy naszymi ludźmi i zaczęły robić rzeczy..., rzeczy które ułatwiły kolonistom najechanie i podbicie nas.
David - Jak wyglądały Credo w znaczeniu wyglądu i koloru skóry?
Credo Mutwa - Nie wiemy ale są tacy którzy opisują je jako bardzo, bardzo białe, kredowo białe w wyglądzie. Zdarzało się to tak często, że stało się tradycją wśród naszych ludzi by przedstawiać te istoty za pomocą białej kredy. Znajdziesz u nas maski, wśród naszych twórców masek które były całkowicie wysmarowane białą kredą by przedstawić te stworzenia.
Te stworzenia miały zwykle ponad 8 stóp wzrostu (2,4 m), były bardzo, bardzo smukłe i zwykły nosić szaty zrobione z 10 skór pewnej antylopy, zwykle były to czarne antylopy szablaste.
David - Jak ludzie ich nazywali?
Credo Mutwa - Nazwaliśmy ich IZILO ZENGUBU - Bestie w Strasznym Okryciu, te stworzenia były ubrane dokładnie tak jak chrześcijańscy mnisi z kapturami i długimi szatami.
W rzeczy samej narysowałem ci podobizny jednego z nich tak jak pokazują je malowidła naskalne. Te stworzenia zwykły żyć w dziurach w ziemi lub w podziemnych jaskiniach lub w zagajnikach nad którymi wisiał parasol z gałęzi i roślinności. I może być dla pana interesujące, że portugalscy odkrywcy i żeglarze też zwykli widywać te jednonogie stworzenia skaczące wkoło i czasem znikające w ziemi jak za sprawą magii. I te stworzenia były zwane przez portugalskich żeglarzy JEDNONOGAMI, nosiły długie szaty sięgające do kostek i wyglądały, poruszając sie przez busz, jakby miały tylko jedną nogę.
Jednonogi były widziane w Afryce, były też widziane w Ameryce zanim Ameryka została skolonizowana przez białych ludzi.
David - Pomiędzy rdzennymi amerykanami?
Credo Mutwa - Tak proszę pana. Jedną z rzeczy która mnie zdumiewa jest to, że historia Ameryki i historia Afryki były takie same...
Powiedziane jest, że te jednonogi przedstawiły pewną wiedzę naszym ludziom - przygotowali ich mentalnie na to co miało nadejść. Np. te jednonogi, te Bestie w Strasznym Okryciu zwykły nosić podobny do krzyża ornament na piersiach, jako ozdobę - krzyż zrobiony ze złota lub ze srebra. Czy nie zdumiewa to pana, że kiedy rdzenni amerykanie zobaczyli krzyż wymalowany na żaglach statków Krzysztofa Kolumba rozpoznali go jako święty przedmiot. Pozwoli pan, że powiem - dokładnie to samo wydarzyło się w Afryce Płd. kiedy nasi ludzie zostali zaznajomieni z krzyżem na długo zanim biali ludzie postawili stopę w Afryce. I kiedy nasi ludzie zobaczyli ten krzyż, tym razem przywieziony przez misjonarzy rozpoznali go jako święty przedmiot. Innymi słowy..., nie wiem jak to ująć, może przełożysz to za mnie - nasi ludzie zostali przygotowani na długo przedtem, by rozpoznać pewne chrześcijańskie i żydowskie symbole. I kiedy zobaczyli je później w rękach kolonistów - zobaczyli czym były i jest to jeden z powodów panie Icke dlaczego afrykanie zaakceptowali i chronili chrześcijańskich misjonarzy. Nawet kiedy zmagali się na śmierć i życie z białym kolonializmem, jak to jest, że człowiek mógł zaakceptować religię najeźdźcy. Kiedy w tym samym czasie walczył w śmiertelnej bitwie przeciwko najeźdźcy czyniącemu spustoszenie w jego ojczystej ziemi. Stało się tak w Ameryce i stało się tak w Afryce i źródła ich akceptacji były takie same, chciałbym to przełożyć na lepszy angielski niż używam teraz bo czuję, że jest to ważne.


Źródeł gdzie powtarza się podobny scenariusz jest więcej wystarczy poszukać.
A co do psychopatów rządzących w USA mających świra na punkcie symboliki to mam świetny przykład dla wielu szokujący (zalecam obejrzenie do końca zwłaszcza od 4.12).George Bush podczas lekcji 9.11.2001.Zwróćcie uwagę na to czego się uczą dzieci.

Jeśli chodzi o porwania dzieci i dalej ich konsumpcje to trzeba pamiętać ze ludzie którzy to robią są jedynie instrumentami gadoidow podsuwających szatańską symbolikę.Zreszta to nie tylko sprawka ludzi,ale to juz inny temat.

http://www.youtube.com/watch?v=AXdhF1fU ... r_embedded
Ostatnio edytowano 02 lis 2010, 17:51 przez Lipton, łącznie edytowano 1 raz
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Sam widzisz Lipton jak rurzne sa przekazy chocby po tym co pokazales, Stewart twierdzi ze nie nalerzy sluchac przekazow od jakis plejadan a Laura Jadczyk ze obce rasy chca pomuc ludziom, napewno slyszales tez o projekcie Blue steam czyli o hologramach, sam zobacz, jesli ktos uwierzy ze obcy sa dobrzy to bedzie sie ich sluchac no bo oni tacy poterzni i dobrzy,efekt-maja wladze nad ludzmi, jesli ktos uwierzy ze obcy sa zli i poterzni to sie przestraszy i pomysli ze niema sensu sie przeciwstawiac takiej potedze(poza oczywiscie pewnymi grupami zacietrzewionych wojownikow kturzy nigdy sie nie poddaja) efekt-maja wladze nad ludzmi, ja nie twierdze ze to wszystko absolutna bzdura ale dobrze zwrucic uwage na takie niuanse.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
Conan Barbarzynca napisał(a):Sam widzisz Lipton jak rurzne sa przekazy chocby po tym co pokazales, Stewart twierdzi ze nie nalerzy sluchac przekazow od jakis plejadan a Laura Jadczyk ze obce rasy chca pomuc ludziom...


Idac Twoim tokiem rozumowania to powinnismy kompletnie zatkac uszy zeby przypadkiem nie uslyszec tych ochydnych wiadomosci :D Nie jest kwestia by czegoś słuchać i przyjmować bezkrytycznie.Kwestia tego by słuchać i nie lekceważyć żadnego zrodla informacji bo to co nas otacza i to co wewnątrz nas to INFORMACJA.Potem wystaczy tylko uruchomic szare komorki i logiczne myslenie :lol: Naljepiej skomentuja to słowa:

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William "Bill" Cooper
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Drogi Liptonie przecierz ja nie zatykam uszu, znam te przekazy i czytam to co napisales :D Chodzi mi o to zeby wlasnie nie przyjmowac wszystkiego bezkrytycznie, a czy ty prowadziles jakies wlasne badania w tej kwesti, czy podrurzowales itd?
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
A ja to sobie tak myslę, ze skoro mamy po 50% z gadami (nasz zarodek do 7 dni wygląda, jak jaszczurka), do tego będąc shaubra (czyli z Karmazynowego Kregu), gdzie ciągle nam mówią, ze ten cały bajzel, to nasza robota i teraz przyszlismy na ziemie, by to naprawic.., w ksiedze wiedzy podobnie mowią, ze podpisalismy umowę, ze pomozemy ludzkości, w przekazach rozmaitych podobnie (Kryon, itp), to znaczy, że jestesmy ... :D ptako podobni, jaszczurki itp. i w grudniu 2012 obudzimy sie z jaszczurzymi ogonami, albo ptasimi glowami, albo z ogonami i glowami od ptaków, bo przeciez wchodzilismy w różne relacje intymne :D :D :D
No, ale bal... :D :shock: :D
w końcu gad tez jest piękny, a ptak tym bardziej, a juz połaczenie obu, to calkowita rewelka :D :D :D :D
O:) [-o< :-k :D
no, chyba, ze przez te dwa lata damy nogę z tego burdelu
:lol:

No, jest jeszcze taki filmik o przemianie żabki w jaszczurkę :D
http://www.youtube.com/watch?v=BDBwCcD9Rhc
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza
Osobniki płci męskiej już maja ogonki.Czy to cześć tej słynnej ewolucji? :wink:
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Oczywiście że piją ludzką krew i jedzą dzieci. Dla przeciętnego człowieka wiadomo takie fakty są czymś niepojętym ale takie rzeczy człowiek świadomy widzi na własne oczy. Satanistyczne rytuały, gwałty, morderstwa, picie krwi, jedzenie ludzi ... no cóż, rzeczywistość jest trochę skomplikowana ale takich faktów nikt nie zmieni a niedowierzania nieświadomych ludzi tylko pomaga odwróconym "spokojnie" robić to co od tysięcy lat robią.

Co do zdobywania wiedzy to niema z tym problemu, żaden antychryst nie jest wstanie ukryć niczego, co więcej oni bawiąc się świetnie sami stawiają ludziom przed oczami rzeczy które ludzie i tak ignorują lub ich nie rozumieją. Pomniki, budowle, wydarzenia itd. itd. Wiedzę najlepiej pozyskuje się w wyższych wymiarach gdzie istoty gadzie nie mają żadnych możliwości aby coś zataić, zmienić czy żeby patrząc nam w oczy opowiadać bajki. Tak samo tyczy się to wymiaru trzeciego ale jako iż świadomość ludzka dopiero teraz zaczyna się odradzać to nie każdy jest w stanie iść ciemną doliną nie czując lęku.

Najważniejsze w tym wszystkim to wiedza metafizyczna, zrozumienie działania wibracji i energii. Jeżeli człowiek nie rezonuje na iluminackich falach to szczerze mówiąc może zapomnieć o takich rzeczach. Bo nie rezonując w strachu w dupie go ma :)

Co do Uzuliego to prawda jest taka że ktoś kto ciągle obraca się wśród szarych czy gadów sam jest szary. Więc przemyślał bym pewne sprawy. Na leszczynie nie rosną orzechy ziemne. Wśród miłości niema strachu a wśród ludzi świeckich niema szarych czy upadłych.

Opisze jeszcze pewne doświadczenia. Jakiś czas temu będąc na spacerku z Lutch spotkałem dwóch upadłych, jako iż skanowałem wszystko dookoła oni przeskanowali mnie. Czarna dziura zamiast oczu, brak astralnego i mentalnego a przynajmniej nie było niczego co można było przeskanować. Od tamtego czasu dzień w dzień i noc w noc trzymali się bardzo blisko ale kiedy wibracje się zmieniły, otoczenie i rzeczywistość się zmieniła a upadli dali mi spokój.

Wniosek jest taki że pora przestać myśleć dualnie i siedzieć w gadzich wibracjach myslami i emocjami. Zapomnijcie o tym, skupcie się na miłości i świetle a nie ile dzieci zjadł Bush i ile lat miała dziewczyna którą po gwałcie udusił ale jeżeli ktoś pyta czy jest to prawdą to wybacz ale jakkolwiek zdaje się to dla ciebie nie zrozumiałe to jest to prawdą lecz taką samą jak to że codziennie ludzie wygrywają miliony w lotku, kupują nowe wille, żyją w świetle i miłości itd. itd. itd. Zastanówcie się o czym wolicie czytać i o czym wolicie myśleć.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Lipton napisał(a):Osobniki płci męskiej już maja ogonki.Czy to cześć tej słynnej ewolucji? :wink:

... ale te będą ... z tyłu :D
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron