Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Wiem że były już tematy o Indygo, ale tutaj chcę poruszyć temat wszystkich rodzajów ludzi, lub w pewnych przypadkach istot, które przybyły na świat w czasie przemian. Chciałabym poznać wasze zdanie na ten temat. Myślicie że to bujda, interesujecie się tym, czy może jesteście przedstawicielami jednej z tych grup?
Neve Kobieta
Gdzie jest światło?
 
Imię: Alicja
Posty: 6
Dołączył(a): 17 kwi 2010, 08:59
Droga życia: 11
Typ: 1w2 (adwokat)
Zodiak: rak, tygrys
Coś nikt się tym nie zainteresował ciekawe dlaczego ?
Myślicie że to bujda, interesujecie się tym, czy może jesteście przedstawicielami jednej z tych grup?

Morze dlatego, ja osobiście uważam ze kolor się nie liczy :P nie jestem rasista :roll: a nasze "zadanie" tutaj zazwyczaj jest trochę przypisane lub ukierunkowane z tymi kolorkami ("podug" :twisted: informacji o danym kolorze z ksiąg)
Avatar użytkownikaAdmirAder Mężczyzna
Człowiek
 
Imię: Dawid
Posty: 11
Dołączył(a): 06 lis 2009, 04:20
Lokalizacja: :P
Droga życia: 33
Typ: 5w4
Zodiak: baran/Waż
Ja w ogóle tylko zetknęłam się z tymi nazwami i nie wiem czy one nazywają konkretnie coś co jest godne uwagi i ciekawe, czy są to po prostu "szufladki i nalepki" jak zasugerował kiedyś w jakimś temacie Til...

Bujda to na pewno nie jest, bo prawdą jest, że mnóstwo duszek nieziemskich żyje teraz wśród nas, kwestia tylko, czy te rozróżnienia i szufladki trafnie je charakteryzują i mają jakiś sens :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Być może ma to jakieś informacyjne walory dla zainteresowanych, ale na dłuższą metę takie etykietki są tylko pożywką dla ego/umysłu, ostatecznie każda z zebranych tu miliardów dusz niezależnie jakie duchowe korzenie posiada - jest unikatowa, jedyna różnica to rozmaity stopień rozwoju między duszami, nic ponadto.
III
 

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości