Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Oczy (duże źrenice)

Post 14 cze 2010, 23:39

Czy ma ktoś na forum duże źrenice? Jeśli tak proszę o kontakt na priva z góry dzięki :) Odpadają osoby które mają to po psychodelikach i innych substancjach.. :D Ewentualnie mogą być to osoby, którym czasem się bardzo rozszerzają źrenice.. Bardzo mi zależy :wink:

Namaste [-o<
Anonim
 

Re: Oczy (duże źrenice)

Post 27 wrz 2010, 15:51

Jestem nowa na tym forum i generalnie przeglądam sobie kolejne wątki i posty celem zorientowania się dokładniejszego w temacie i panujących tutaj zasadach i muszę powiedzieć, że to jest chyba jeden z najbardziej zaskakujących (tak tak, nawet na tym forum :D ) tematów i pytań :D

czy autor może się podzielić z bardzo ciekawską czytelniczką, po co komu osoby z szerokimi źrenicami? i w ogóle z tego co mi wiadomo, to raczej ludzie mają podobne rozmiary części gałki ocznej :P no, pomijając oczywiście wpływ psychodelików na nasz wygląd ;)
pozdrawiam i liczę na odpowiedź ;)
przebbudona Kobieta
 
Posty: 8
Dołączył(a): 09 wrz 2010, 09:59
Zodiak: Waga

Re: Oczy (duże źrenice)

Post 28 wrz 2010, 14:55

Miałem pewną teorie ale tylko jedna osoba się zgłosiła więc nie wiem czy słuszna :P
Anonim
 

Re: Oczy (duże źrenice)

Post 28 wrz 2010, 19:34

Opowiedz o tym. ;D Lubię niestworzone historie i podejrzenia. (po bakaniu lubię dużo rozmyślać, skąd bierze się masa dziwacznych pomysłów)
Nargan Mężczyzna
Hyh..
 
Imię: Mariusz
Posty: 17
Dołączył(a): 22 wrz 2010, 23:01
Droga życia: 8
Zodiak: Ryba

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości