Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Pytania Noniego

Post 16 wrz 2010, 16:07

To zacznę.

1.Słyszę/czuję w głowie pisk/szum jak myślicie czym może być to spowodowane I jaki to może mieć efekt. Dzieję się tak kiedy zajmuje się ezoteryką, kładę się spać, czytam coś, bądź inne praktyki.

2. Co to są Istoty spiralne? Jakie są rodzaje innych Istot?
Sansei Noni Mężczyzna
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 wrz 2010, 15:18
Droga życia: 3

Re: Pytania Noniego

Post 18 wrz 2010, 19:18

Zwróć się w stronę natury. Posłuchaj dźwięku strumienia (niewygenerowanego sztucznie). Spróbuj permanentnie przebywać w obecności zwierzęcia gatunku Pies lub Ptak. Postaraj się nie słuchać muzyki i nie czytaj książek "popularnonaukowych". Przez jakiś czas. Do niczego się nie zmuszaj.

Jeśli zechcesz, mogę spróbować pomóc bezpośrednio.
Poszukuję istot skrzydlatych.
Avatar użytkownikaLea
 
Posty: 58
Dołączył(a): 15 wrz 2010, 14:13
Droga życia: 33
Typ: 4w5

Re: Pytania Noniego

Post 19 wrz 2010, 01:52

To co słyszysz w uszch to jest skutek podniesienia wibracji. Ładnie świecisz, twoja czakra korony jest na kolorze zielonym , to jakieś 100 jednostek. :thumbright:
U mnie takie buczenie ma miejsce gdy mam w ciele fizycznym dużo energii, buczenie sie nasila, następuje paraliż ciała, następnie moje ciało astralne opuszcza ciało fizyczne. OOBE.
Najważniejsze to nie bać się , bo wtedy zablokujesz się. Popros Opiekuna o pomoc i radę, On cię pilnuje, tylko trzeba poprosić i poddac się temu co się dzieje. Jednak nie lataj poza domem na poczatku nie mając porządnych osłon.
Anonim
 

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości