Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
[Temat przeniesiony z działu Psychologia]

Witam, ten art. nie pisze wlasnymi slwoami, z poczatku, napsize tutaj spis treści książki która wam pomoze w wielu zyciach, dokladnie sa to zdania, ale pytania z problemami co robic kierujcie do Mnie, moze chocidz o egzaminy, trema przed nimi itp., brak pracy, co zrobic? Problemy z rodzina, starosc itp.? Zapytaj Mnie O Co Biega i ja wyjaśnie, w najwyzszym przypadku przepisze slowa Profa z ksiąki z pewnością Ci wyjaśnia co jest nie tak...jesli chodzi o Alkohol itp. o wszystko! Może się także czegoś boisz? Wody? Windy? Itp.? także poczytaj!
Ta książka jest jedyna jaką przeczytałem w całości, zawsze czytalem streszczenia lektur itp. ale was to nei interere
Pomogła mi nie raz w życiu... zwlaszcza z problemami z szkołą... Ale jak do tego doszło dowieie się z tego co przepisze z Książki, przeczytajkcie uważnie.

[Nazcain: w tym miejscu tekst wyciąłem i wrzuciłem do:]
http://forum.przebudzenie.net/posts_cd/6071.htm

Na tym koniec, prosze czasem tego nie skasować czy coś Pisałem to wszystko z 3 dni po kilka godzin...

Jesli ktoś np. nie rozumie czegoś z działu dajmy na to 14 niech poda nr ze streszczenie ja wytłumacze a w razie potrzeby przepisze potrzebny wers do tego
To bardzo pomaga, potrawi przezwyciezyc kazdy lek, pokonac zazdrosc wykorzystujac to korzystnie dla siebie, wywolac sie od nalogu i o wszystkim...
Z tego miedzy innymi zrozumialem czym jest modlitwa...nie do Boga, lecz do podswiadomosci i swiadomosci ludzkiej tak naprawde w wiekszym stopniu...

Kupcie ta książke

Wypowiadać się :thumbright:
Raskus Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 05 lip 2006, 16:40

Post 17 lip 2006, 11:13

Mysle ze wiekszosc tu obecnych juz czytala ta ksiazke, a jesli nie to ja tez polecam :) Przeczytalem w dwa dni, gdybym tak szybko czytal w podstawowce albo liceum zwykle lektury... ;)

P.S. Tylko jedno male ale: czy to nie powinno sie znalezc w temacie "Książki związane z ezoteryką." ? Ta ksiazka zasluguje na taka sama uwage jak i inne.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 23 lip 2006, 07:49

Chyba tak co do tych książek a gdzie to wogole bo ja nowy:| Szybko czytasz, ja to sie zbieralem miesiace, ale terazm i czytanie idzie szybciej jak sie zabiore.
[Miejsce dla książek to podforum Media - już przeniosłem temat - Nazcain]
Raskus Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 05 lip 2006, 16:40

Post 23 lip 2006, 15:04

To tak tylko dla utrzymania porzadku i przejzystosci forum :)
Na poczatku ja tez w zasadzie tylko czytalem zeby sie zorientowac: co, gdzie i co juz bylo.

Propos ksiazki: troche mnie zaskoczylo ze tyle mozna pisac tak naprawde tylko o pozytywnym mysleniu, bo mam wrazenie ze to jest glowna idea tej pozycji. Chociaz moze takim walkowaniem latwiej sobie to unaocznic i wbic pewne nawyki do glowy, podswiadomosci :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 02 wrz 2006, 00:37

Raskus Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 05 lip 2006, 16:40
To była książka od której wszystko się zaczęło. Eh... jakieś 9 lat temu kolega pożyczył mi tą książkę. Później sam kupiłem sobie egzemplarz. Mam do niej pewien sentyment. Prawdę mówiąc nigdy nie kończyłem jej czytać. Bo załapałem o co chodzi dużo wcześniej. Pamiętam jakby to było dziś, kiedy wyszedłem wczesnym rankiem z domu i poszedłem nad rzekę z książką czytając kolejny rozdział... Jak wiele zmieniło się od tamtego dnia. ;)
http://wrobelprzemyslaw.pl
Chciałbyś, abym prowadził vlog na tematy poruszane tutaj - zagłosuj.
Masz jakieś propozycje, uwagi co do tego - daj mi znać.
Avatar użytkownikaBluh Mężczyzna
Uzdrowiciel Duchowy Egzorcysta
 
Imię: Przemek
Posty: 75
Dołączył(a): 13 kwi 2010, 23:15
Lokalizacja: Polska
Ja też od niej zaczynałem ;)

Wiąże się z nią sentyment i osobliwa historia, wywracająca życie do góry nogami. Ale publicznie powiem tylko tyle, że bardzo polecam.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11
Książki jeszcze całej nie przeczytałem, kilka lat temu pobieżnie się z nią zapoznałem i miałem wrażenie, że jest dla osób cierpiących na lekką depresję, niepewność siebie i brak akceptacji więc... odłożyłem. Za streszczenie wielkie dzięki ale dało by się to wszystko jeszcze bardziej skrócić. :)
1. Życie jest bezcenne
2. Uwierz w siebie
3. "Powiedz kto ty jesteś, pokaż swą prawdziwą twarz"

Aha i trochę mi szkoda osób, które zamiast coś zmienić w swoim życiu, tracą ten czas na czytanie lektur i książek, po których często jeszcze bardziej zagłębiają się w swoich przekonaniach i uprzedzeniach, jak np moi rodzice i znajomi 'dorośli'.
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron