Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.
BH.46.
MOTTO: KAŻDY z nas, jeśli boli go KRĘGOSŁUP, to myśli zaraz o lekach tzw. przeciwbólowych. :lol:

Nic bardziej mylnego. Należy zwyczajnie ćwiczyć mięśnie utrzymujące kręgosłup w prawidłowym pionie tzw. __MIĘŚNIE OKOŁO KRĘGOSŁUPOWE, a problem oddalamy. ĆWICZENIA, takie jeśli wykonujemy 15-20 minut, we własnym łóżku, 1 x w tygodniu, to wyniki tych ćwiczeń nas zaskakują, ponieważ mamy lepszą kondycję i większą ogólną sprawność całego organizmu ____: DUŻO większą. Eliminujemy też; ZAPARCIA jednocześnie uzyskując NA STAŁE tzw. klasyczny PŁASKI BRZUCH.

Należy tylko przeczytać i zrealizować samemu opisy, pod zdjęciami ćwiczącego modela. Rozdział NR 33 w książce;
_pt_______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.

Dobrze jest też w trakcie ćwiczeń dociążyć się obciążnikami, lecz tylko takimi o ciężarze 500 gram. Mężczyznom poprawią się torsy, a dziewczynom talie. A więc do ćwiczeń, wesoło marsz !! :roll:
Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

Tabele produktów wg tzw. __INDEKSU ŻYWIENIOWEGO; pomogą nam we właściwej ocenie, przy realnym doborze pokarmów dla nas biologicznie prawidłowych. Tabele te, opracowali naukowcy z instytutu o nazwie; INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszard Lorenca w Krakowie.

P. S. __Chleb typu KR-IRL, stanowi aktualnie o silnym; UKŁADZIE immunologicznym, organizmu człowieka. Dostarcza ogrom energii eliminującej GŁÓD dlatego; iż __GLUKOZA naturalna w nim zawarta, stabilizuje POZIOM CUKRU we krwi, na ok. 4-5 godzin !! tzw. __NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu. Złe to, WYSOKIE węglowodany. Podnoszą poziom cukru po spożyciu ZBYT wysoko; CUKRZYCA typu 2.
To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !!


R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody. IG; to marketing, obłuda i biznes.

Zobacz też; GLUKOZA naturalna, wg: IRL KRAKÓW.
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. :cool:
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/
MilenaRUBP Kobieta
I love you
 
Imię: Milena
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2010, 14:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 6
Typ: typ 7w8
Zodiak: lew
Mądre rzeczy :).

Ale osobiście uważam, że wszelkie indeksy czy to żywieniowe czy to glikemiczne są niepotrzebne. Trzeba nauczyć się słuchać własnego organizmu i problem ze złym żywieniem i samopoczuciem znika :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):Mądre rzeczy :).


Popieram,lecz ja mam jedną sprawdzoną metodę,bul nie akceptuję jako zła,a jadam tyle ile pożąda me ciało.
...obżarstwo jest mi obce :D

ps.Ważne rzeczy piszesz...pozdrawiam.
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!
dziękuję bardzo za podpowiedź jak ćwiczyć prawidłowo, od jutra zaczynam swój nowy program ćwiczeń.Za niedługo się odezwę i powiem wam czy ćwiczenia pomogły. :shock:
kwitekewelina Kobieta
 
Posty: 1
Dołączył(a): 09 wrz 2010, 11:32
Zodiak: rak
Ale osobiście uważam, że wszelkie indeksy czy to żywieniowe czy to glikemiczne są niepotrzebne. Trzeba nauczyć się słuchać własnego organizmu i problem ze złym żywieniem i samopoczuciem znika :)[/quote]
Od 10 lat mam problemy z kregoslupem teraz nawet pracowac nie moge kazde cwiczenia konczabsie dla mnie bulem,dziw ze jeszcze chodze.Tu mam pytanie w jaki sposub słuchac wlasnego organizmu
bigdodo Mężczyzna
 
Imię: dariusz
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sty 2011, 13:49
Droga życia: 11
Typ: ?
Zodiak: koziororzec
Bigdodo,
ja tez miałam niezłe bóle w kręgosłupie, szczególnie w krzyżu przy schylaniu się (pranie ręczne stało się katorga) no i w odcinku łopatkowym (owoc długotrwałej pracy przy kompie). Po tym jak zaczęłam medytować, problem znikł prawie, tak samo jak bóle głowy. Jeśli coś gdzieś cie boli, wynika to z twojej nierównowagi energetycznej. A medytacja do dobra droga żeby sobie ja poprawić.
Z tym, ze często przyczyny tego bólu tkwią w naszym życiu, dlatego ostatecznie najlepiej jest po prostu zrozumieć skąd sie to bierze i wyeliminować przyczynę. Nie jest to łatwe, ale z czasem przyjdzie, jak się szuka to się znajdzie, nie ma bata.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5
DzikaJezyna dzieki za szybka odpowiec.no nie bedzie to napewno proste mam ostatnio duze problemy z madytacja.Kiedy zaczynam medytowac niewiadomo z kad nachodza mnie dziwne mysli pozytywne i negatywne i jest mi ciezko tego sie pozbyc.Mi wypadl dysk i zgruchotal dolna chrzastke.wynik ciezkiej pracy i zero kontroli nad wlasna sila Ale nie poddaje sie bede szukal az znajde.Jeszcze raz dzieki
bigdodo Mężczyzna
 
Imię: dariusz
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sty 2011, 13:49
Droga życia: 11
Typ: ?
Zodiak: koziororzec
Ja dużo eksperymentuje na sobie jeśli chodzi o ćwiczenia i odżywianie - zachowania organizmu takie jak ból, urazy i inne nie są mi obce (kiedyś miałem taki ból w plecach, że jak wracaliśmy z zawodów - mieliśmy postój na posiłek w restauracji wszyscy zdążyli zajść do środka zamówić sobie coś i już nawet zacząć jeść, a ja nie dotoczyłem się jeszcze do budynku :) - pomogło zabudowanie mięśni pleców (dokładniej prostowników) - poprzez wykonywanie ćwiczenia tzw 'martwy ciąg'

lekarze stwierdzili, że nic nie da się zrobić ponieważ mam wadę genetyczną - brak jakiejś wypustki odcinku krzyżowym, jednak od kilku lat nie pamiętam już tego bólu :)


Mogę powiedzieć, że większość tego typu ambarasów to brak dobrego połączenia ze swoim ciałem - słuchania go, co za tym idzie nieodpowiednim odżywianiem(zwłaszcza spożywaniem mięsa po obróbce termicznej) - jednak to jest największe uzależnienie człowieka i sprawę wydaje się, że można zbagatelizować bo jest błaha - jednak to jest najważniejsza sprawa, przechodząc na surowe pożywienie - warzywa owoce w głównej mierze problemy ustają, najpierw może być ciężko bo organizm nie jest przyzwyczajony i będzie ciągle głodny, a także mogą wystąpić niepożądane inne symptomy oczyszczania organizmu, przeziębienie itp, jednak jeśli ktoś się podejmuje juz przestawić, to radzę robić to powoli i ostrożnieie

Nie warto popadać w skrajność jedząc non stop produkty chemicznie naszpikowane, obrabiane termicznie i nagle od razu odstawić przechodząc na surowe - najważniejsza sprawa słuchać siebie i obserwować zachowania organizmu.. oraz nie bać się zmian :)

Gdyby ludzie więcej czasu poświęcali sobie, takim podstawowym zagadnieniom jak odżywianie można by było uniknąć wielu trosk :)
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
AKTUALIZACJA 2011.

BH.46.
MOTTO: KAŻDY z nas, jeśli boli go KRĘGOSŁUP, to myśli zaraz o lekach tzw. przeciwbólowych. :lol:

NIC BARDZIEJ MYLNEGO, POWINNIŚMY ZWYCZAJNIE ĆWICZYĆ MIĘŚNIE:
Utrzymujące kręgosłup w prawidłowym pionie tzw. MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, a problem oddalamy. Ćwiczenia, takie jeśli wykonujemy 15-20 minut, we własnym łóżku, 1 x w tygodniu, to wyniki tych ćwiczeń nas zaskakują, ponieważ mamy lepszą kondycję i większą ogólną sprawność całego organizmu Dużo większą. Eliminujemy też; zaparcia jednocześnie uzyskując na stałe tzw. klasyczny PŁASKI brzuch.

NALEŻY TYLKO PRZECZYTAĆ I ZREALIZOWAĆ SAMEMU OPISY:
Pod zdjęciami ćwiczącego modela. Rozdział Nr 33 w książce; pt_______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.

DOBRZE JEST TEŻ W TRAKCIE ĆWICZEŃ DOCIĄŻYĆ SIĘ OBCIĄŻNIKAMI:
Lecz tylko takimi o ciężarze 500 gram. Mężczyznom poprawią się torsy, a dziewczynom talie. A więc ćwiczenia czas zacząć !! Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

WAŻNE I ENERGETYCZNIE SKOMPONOWANE SĄ, TABELE PRODUKTÓW WG TZW. IŻ:
Czyli INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu; które pomogą nam we właściwej ocenie, przy realnym doborze pokarmów dla nas biologicznie prawidłowych. Tabele te, opracowali naukowcy z instytutu o nazwie; IRL KRAKÓW. *

CHLEB typu KR-IRL, STANOWI AKTUALNIE O SILNYM UKŁADZIE IMMUNOLOGICZNYM:
Organizmu człowieka. Dostarcza ogrom energii eliminującej głód dlatego; iż GLUKOZA naturalna w nim zawarta, stabilizuje poziom cukru we krwi, na ok. 4-5 godzin !! tzw. NISKIE węglowodany, tj. do 26% wzrostu. Złe to, WYSOKIE węglowodany, tj. od 26,01% wzrostu. Podnoszą poziom cukru po spożyciu zbyt wysoko stymulując otyłość, również cukrzycę typu 2. To kłopot, że nie kupisz tego chleba, nikt go nie piecze, nikt na nim nie zarabia, ale samemu upiec WARTO !!

TAKIE ODŻYWIANIE NIE JEST DROGIE, A WRĘCZ WYJĄTKOWO TANIE:
Koszt 1 szt. mini chlebka to 15-20 groszy czyli całodzienne wyżywienie 1 osoby nie przekroczy 2,00 zł. Zjadamy mniej droższych produktów, a to dlatego; że CHLEB typu KR-IRL, syci niewyobrażalnie przez 4-5 godz. Eliminuje skutecznie tzw. wilczy głód, gwarantując przy tym odżywienie biologicznie WZORCOWE.

KONKLUZJA finalna:
Ilość żywności należy bezwzględnie dostosować do trybu życia, czyli zapotrzebowania energetycznego własnego organizmu. Najistotniejszym stabilizatorem wyrównywania braków energii u człowieka jest bez wątpienia tzw. CHLEB typu KR-IRL. Wskazana jest także zasadotwórcza cytryna ok. 2,5-4 sztuk/24h. Sok z cytryny neutralizuje kwasowość soków trawiennych pustego żołądka zmniejszając łaknienie.

R E F L E K S J A:
INDEKS ŻYWIENIOWY, a; INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze.
IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody, czyli sfera faktów. IG; to wirtualne poglądy, dezinformacja, obłuda i biznes.

ZOBACZ TEŻ; GLUKOZA naturalna, wg: IRL KRAKÓW.
Książka, pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. :cool:
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. ***
Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
ADRES_______: http://www.instytutirl.com.pl/
MilenaRUBP Kobieta
I love you
 
Imię: Milena
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2010, 14:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 6
Typ: typ 7w8
Zodiak: lew
niewiem dokladnie oco chodzi z tym sluchaniem wlasnego ciala na czym to polega i jak to robic w sumie pierwszy raz o tym slysze
bigdodo Mężczyzna
 
Imię: dariusz
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sty 2011, 13:49
Droga życia: 11
Typ: ?
Zodiak: koziororzec
Najpierw zechcij poświęcić uwagę swojemu ciału - w końcu dzięki niemu możesz egzystować w tym wymiarze. Ono da Ci znaki do tego co źle robisz i jak powinieneś postępować :) Spożywaj pokarmy które są 'zdrowsze' - dużo surowych warzyw i owoców , otrębów - żeby oczyścić przewód pokarmowy, w którym możliwe, że gniją niestrawione pozostałości pokarmów, lewatywa..
Napewno poczujesz się lżej..
Jak widzisz problemy które masz wynikają z nieodpowiedniego postępowania ze swoim ciałem, wypadnięcie dysku - teraz musisz odpocząć i 'odpokutować' :D - nie przeciążaj się, daj sobie czas.
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
freemind dziekuje za rade
bigdodo Mężczyzna
 
Imię: dariusz
Posty: 10
Dołączył(a): 23 sty 2011, 13:49
Droga życia: 11
Typ: ?
Zodiak: koziororzec

1. Ewa Somrowska. *****

Post 27 gru 2011, 17:05

Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). ♥♥♥♥♥

1. Ewa Somrowska.

W swoim życiu przeszłam tyle diet, że nie sposób zliczyć na palcach. Poczawszy od 3 dniówek, a skończywszy na 6 tygodniowym głodzeniu się. Efektem na dzień dzisiejszy jest,
a raczej była spora nadwaga i początki cukrzycy. Zdeterminowana swoim wyglądem i samopoczuciem zaczęłam przeszukiwać internet w nadziei, że teraz coś znajdę. Coś , co pomoże wygrać mi ze swoimi słabościami.....! I znalazłam.

Indeks Żywieniowy. Instytut IRL Kraków, który stał się dla mnie wybawicielem. Nie będę tu opisywała szczegołów. Każdy może znaleźć informacje w internecie lub kupić książkę (bardzo pomocna).

Instytut propaguje jedzenie chleba KR-IRL, wspaniała receptura. Na długie godziny pozostaję syta. Jest smaczny. Nie wymaga dużego nakładu finansowego. Moj trzyletni wnuk zajada ten chlebek ze smakiem !!

Poza tym sposób żywienia polega na tym, by jeść kasze, owoce, warzywa. Odrzucić należy cukier i mąkę. ( http://www.instytutirl.com.pl )

Ktoś zaraz krzyknie-mąkę?! Jak to? mam nie jeść nic co zawiera make? Ano tak. I uwierzcie mi-nawet nie pomyślicie o tych wszystkich rzeczach zawierających makę i cukier!!! Mija mi właśnie 2-gi tydzień żywienia wg Indeksu żywieniowego. Cukier już na normalnym poziomie. Schudłam już. Energia mnie rozpiera. Przemierzam codziennie 5 km szybkim krokiem.

Wcześniej podczas schylania się bolał mnie krzyż. Teraz nic mnie nie boli. Naprawdę jestem ciekawa jak będę się czuła po paru miesiącach takiego żywienia, skoro juz po 2-ch tygodniach mogłabym góry przenosić!

Pozdrawiam 28 czerwca 2011 o 10:20
MilenaRUBP Kobieta
I love you
 
Imię: Milena
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2010, 14:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 6
Typ: typ 7w8
Zodiak: lew
Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). ♥♥♥♥♥

1. Gena Janczewska-Korczagin.

Czy wiecie o tym że cukrzycę typu 2 i plagę otyłości wywołuje alergia na mąkę ????
Ja też o tym wcześniej nie wiedziałam.
A zaczęło się od tego, że byłam wiecznie głodna i ciągle chciałam jeść!!! Tylko że ja nie byłam świadoma tego, że cierpię z powodu głodu jakościowego!!!

No i tak trafiłam w Internecie przez Google na Instytut Naukowo-Badawczy im prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Kupiłam ich książkę: Poradnik żywieniowy człowieka w XXI wieku. I okazało się, że kryterium indeksu glikemicznego u nich nie istnieje, ale za to istnieje kryterium jakości jedzenia wg Indeksu Żywieniowego.

Ta różnica była dla mnie bardzo ciekawa. Kupiłam ich książkę, a tam na przedostatniej stronie jest przepis na chlebek z ryżu i kaszy jaglanej po jedzeniu którego ponad miesiąc zaczął mi spadać mierzony codziennie poziom cukru. No i po rozmowach ze wszystkimi mi znanymi, którzy powiedzieli że chyba muszę przejść na insulinę- zdenerwowana zadzwoniłam do dra Jarosława Michała z Instytutu i on zszokował mnie informacją o alergii na mąkę. I kto by pomyślał, że nasza cywilizacja wychowana na kulturze mąki od tej mąki może mieć alergię??? No i zaczęłam już jeść chleb na otyłość przysłany wg przepisu KR- IRL. Przestałam brać tabletki od cukrzycy typu 2. Chlebek jest smaczny i sycący, sama go piekę sobie.

No i stosując się diety Instytutu i przepisu na chleb KL-IRL w ciągu 3 miesięcy ( nie jedząc tabletek od cukrzycy ) schudłam około 8 kg. Przestałam brać leki od nadciśnienia – okazały się niepotrzebne. Po 6 miesiącach schudłam 30 kg. Teraz zostało mi do zrzucenia tylko 15 kilogramów!!!! To niewiarygodne, ale czuję się fantastycznie, jestem silna i zdrowa.

Życie dla każdego z nas okazało się trudne, w biegu, dzisiaj już chyba szybciej biegniecie???? Cywilizacja przyspieszyła…. więc zaczęliśmy jeść co popadnie pod rękę.
Wszechświat stworzył najbardziej idealną i samodzielną jednostkę we wszechświecie do jego ochrony- tego Wszechświata- to ty człowiek i ja człowiek. Inni ludzie. Wszechświat potrzebuje naszego rozumu, a nie kilogramów, więc nie niszczmy siebie i wykorzystajmy naturę człowieka, ot chociażby po to aby nie jeść wysokich węglowodanów tylko jeść NISKIE WĘGLOWODANY!!!
( www.instytutirl.com.pl )

Więc proszę was wszystkich, zadbajcie o siebie sami, nauczcie się żyć w zgodzie z naturą Indeksu Żywieniowego i zgodnie z naturą we Wszechświecie, gdzie celem w sobie nie jest jedzenie tylko zaspokajanie potrzeby żywienia, aby trwać w sposób rozumny.

Instytut Naukowo-Badawczy im prof. Ryszarda Lorenca -to jedyna instytucja, której zależy na człowieku, na sile rozumu jego przetrwania. Niektórzy słuchając mnie odbierają mnie jako członka jakiejś sekty!!! Ludzie kochani to rozum tak nakazuje! A to jest takie proste, upiec chlebek, jeść go i nie czuć głodu. A głód powoduje strach, który paraliżuje rozum. Ale głód można pokonać w prosty sposób, dzięki Instytutowi Naukowo Badawczemu im prof. Ryszarda Lorenca. Nie znam twarzy nikogo z nich. Ani dra Jarosława Michała- który jest zawsze z pomocą i daje mi poczucie bezpieczeństwa dając bardzo pożyteczne, racjonalnie uzasadnione badaniami informacje. Bardzo dziękuję Wam wszystkim z Instytutu za pomoc.

To jeszcze nie koniec moich zmagań, one ciągle trwają, ale ja jestem zdrowa i silna. Bardzo dziękuję i liczę jeszcze na wsparcie i pomoc telefoniczną dra Jarosława Michała wyprowadzającego mnie z zamętu około medycznego. Życzę wszystkim dokonania samodzielnego wyboru. Ale aby go dokonać- młodzież musi sama poznać reguły przyrody i reguły żywienia człowieka, aby połączyć to wszystko w swoim rozumie- uważam że należy włączyć to w podstawy programowe nauczania przyrody.

1 października 2011 o 18:09
MilenaRUBP Kobieta
I love you
 
Imię: Milena
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2010, 14:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 6
Typ: typ 7w8
Zodiak: lew
Odchudzanie z facebookiem tzw. grupa otwarta (DOKŁADNY CYTAT). ♥♥♥♥♥

2. Gena Janczewska-Korczagin.

Dziękuję Pani za interpretację, ale moich wypowiedzi proszę nie odnosić ich jako potwierdzających jakieś wyznanie religijne.

Ja po prostu korzystam z rozumu, ale przede wszystkim poznaję cudze rozumne badania i własne wyniki działania potwierdzające, że np. od cukrzycy można się wybawić nie jedząc mąki- ta wiedza teoretyczna pochodzi z ( www.instytutirl.com.pl ) a ja sprawdziłam to w działaniu - jako indywidualny przypadek potwierdzający teorię Instytutu im prof. Ryszarda Lorenca.

Co od tego czasu wiem więcej na ten temat?

Po pierwsze są 3 rodzaje norm wynikowych standardów kwalifikujących pacjenta jako cukrzyka. Moja niewiedza wcześniej była wstydliwa.

Po drugie nadwaga jest elementem dyskryminacji u nas nawet przez diabetyków, doświadczyłam tego, a nie mogłam mieć pięknej sylwetki (to obraz zaledwie) bo doświadczałam potwornego głodu. Nikt na ten temat nie rozmawia z pacjentem jak pokonać głód.

Po trzecie nie wiedziałam co jeść, nie rozróżniałam niskich węglowodanów od węglowodanów wysokich a nie chciałam wpisywać się jako człowiek chory ( i )

Po czwarte uzależniony od choroby i tabletek. Wiele ludzi umiera na raka trzustki- w tym członkowie mojej rodziny którzy byli chorzy na cukrzycę. Nie mnie sądzić o sposobie terapii medycznej, ale na dziś wiem jedno- pacjent jak współpracuje np z lekarzem rodzinnym i Instytutem im prof Ryszarda Lorenca i chce być niezależny i silny to wszystko w jego rękach, a przede wszystko w jego rozumie po to aby skorzystać z rozumu innych badaczy i sprawdzić to na sobie.
Dlaczego widzę problem w dietetykach- oni mierzą ilość węglowodanów w kromce chleba, która jest na zewnątrz mojej osoby, nazywają to I.G.

Natomiast wszystkie analizy ( www.instytutirl.com.pl ) oparte są na ICH Indeksie Żywieniowym- a to ogromna różnica, ja dzięki konsultacjom dowiedziałam się o tym, że mam wiele bakterii w przewodzie pokarmowym i mogę ilość szkodliwych zmniejszyć znacznie jedząc sól kamienną i cebulę!!!! A dlaczego potrzebna jest zdrowa i prosta bez dodatków niszczących mój organizm kapusta kiszona i kiszone ogórki????

A dlaczego trzeba najpierw zaczynać od pieczenia chlebka KR-IRL z kaszy, a nie mąki? Bo to są niskie węglowodany których potrzebuje nasz mózg. Bez pomocy Instytutu im prof. Ryszarda Lorenca nie poradziłabym sobie. Bardzo jestem Wam wdzięczna- Szanowni Ludzie Instytutu.

23 października 2011 o 17:37
MilenaRUBP Kobieta
I love you
 
Imię: Milena
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2010, 14:55
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 6
Typ: typ 7w8
Zodiak: lew

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości