Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Inny sen niż zwykle

Post 22 lip 2010, 09:44

Cześć!

Wczoraj miałem sen taki że fajna blondyna była na którą się napalałem i jak się obudziłem to bylem w pozycji do seksu i jakbym go uprawiał; momentami jakbym nie panował nad swoim ciałem, ruszałem się tak jakbym się kochał z nią. Później poszedłem się wysikać (zazwyczaj tak mam bo dużo wody pije i raz w czasie snu idę do WC). Jak wróciłem to moglem sobie zrobić taki sen jak chciałem, nie był on wyraźny ale widać było że to sen; momentami też nie panowałem nad ciałem (samowolnie się przewracałem na drugi bok, choć nie planowałem tego ani nie chciałem). Na początku to miałem obraz jak ta blondyna mi laskę robi i miałem to tak wyraźne jak nigdy przedtem, jakbym miał obraz tego tuż przed oczami. Później to nie pamiętam jakie miałem obrazy ale trwały one krótko. W tym czasie byłem jakby na pół świadomy. Na końcu to zasnąłem i miałem normalny sen.

Więc o co chodzi? Bo nigdy tak nie miałem
chez Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 08 lip 2010, 10:55

Re: Inny sen niż zwykle

Post 22 lip 2010, 22:08

hahaha Ja wiem... Jestes napalony na blondynke:P
Krzyzak Mężczyzna
 
Imię: Bartlomiej
Posty: 93
Dołączył(a): 22 cze 2010, 22:50
Droga życia: 7
Zodiak: lew

Re: Inny sen niż zwykle

Post 23 lip 2010, 07:50

Może z uwagi na podniecenie ciała odzyskałeś częściowo świadomość, stąd kontrolowanie snu i "wysoka jakość i rozdzielczość" :D. Fajna sprawa jak to podtrzymasz i nauczysz się to wywoływać przy każdym rodzaju snu, nie tylko erotycznym. No i żeby Twoje ciało pozostało w spoczynku, bo to chyba trochę nie przyjemne i krępujące... :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron