Metody relaksacyjne, wizualizacja, hipnoza, regresing i inne podobne zjawiska.
Witam Dzisiaj che przejśc w stan oobe metodą 4+1 jakieś 2 dni temu wyszedłbym metodą Liczenia ale się wystraszyłem....i Du*pa Mam teraz pare pytań : (oczywiście Te Obe to będzie pierwsze o ile sie uda)

1.Wystraszyłem się tego że mogły by nie odrazu jakieś demony napaśc itp i to 1 pytanie : Czy Byty astralane sie pojawiaja odrazu ??? Jeśli tak to jak ich pokonac tylko tego sie bardzo boje...

2. Czy w Obe Można miec Opiekuna ??? Jeśli tak to jak ??? Prosze o opisanie po szczególe....

3. Jak przyzwyczaic Sie do nowych Warunkow (Strefa Astralna)

4. Czy dzisiaj mogło by mi sie udac pierwsze oobe metoda 4+1 ??

jak narazie tyle jak cos to jeszcze bede pytał w tym temacie...
Soniak Mężczyzna
Podróżnik
 
Imię: Krystian
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2010, 18:39
Droga życia: 11
Zodiak: Baran
1. Strach to naturalne zjawisko przed czymś nieznanym.. i może przyciągać demony.. Po prostu trzeba to kiedyś przełamać..
2. Można, wystarczy o niego poprosić.. możesz to robić zawsze przed snem lub w trakcie oobe..
3. ? Tak samo jak do jazdy na rowerze..
4. Raczej wątpię, musisz być bardzo cierpliwy i cały czas próbować..
Anonim
 
Boje Sie Tych Demonów jak one będa wyglądały jak je rozpoznac ??? Czy Można je jakoś bic czy odgonic czy opiekun moze pomuc mi sie z nimi uporac co moj opiekun potrafi ???
Soniak Mężczyzna
Podróżnik
 
Imię: Krystian
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2010, 18:39
Droga życia: 11
Zodiak: Baran
Uwierz mi spotkania poza ciałem są o wiele mniej straszne niż w ciele.. demona raczej rozpoznasz od razu - bedzie zle nastawiony do Ciebie.. Opiekun jak sama nazwa wskazuje jest po to żeby ci pomagać i chronić.. A bicie wszystkiego czego się boisz nie jest zbyt ciekawym rozwiązaniem..

Proponuje się wyzbyć strachu w LD tam masz świadomość, że ty kontrolujesz wszystko..
Anonim
 
Witaj Soniak:)

Na początku postaraj się schować wszystkie swoje lęki i myśli doczesne do własnego "schowka". Może to być skrzynia lub wszystko co sobie wymyślisz i będzie skuteczne. Zamknij szczelnie i skup się na ćwiczeniu.

Przede wszystkim musisz w trakcie procesu przygotowawczego wypełnić się uczuciem bezwarunkowej miłości. Przywołaj to uczucie i wypełnij się nim cały. Dzięki temu byty o innych wibracjach nie powinny mieć do siebie dostępu, a możesz przyciągnąc byty zjednoczone w miłości.

Następnie powinieneś stworzyć (zwizualizować) wokół siebie pole Twoje własnej energii nad którą będziesz miał kontrole. Bob Monroe nazywał to "balonem energii" . Otaczasz sie takim balonem. Można powiedzieć, że jest to kula energii otaczająca Twoje ciało, a Ty jesteś w jej centrum.

i na koniec procesu przygotowawczego zafirmuj prośbe o kontakt z opiekunami. Ja stosuje coś takiego ( chyba dokładnie z książki Monroe) :

" Jestem czymś więcej niż tylko moim ciałem fizycznym. JAM JEST istotą wielowymiarową, zjednoczoną w miłości. Ponieważ jestem czymś więcej niż ciałem fizycznym głeboko pragnę doświadczać, poznawać, odkrywać i uczyć się tych wszystkich sytemów energii które są dostępne dla mojej istoty.

Jednocześnie pragnę prosić o pomoc, przewodnictwo, wsparcie i ochronę te wszystkie istoty które są na podobnym bądź wyższym poziomie niż mój. Proszę o pomoc Was moi opiekunowie, którzy zawsze jesteście przy mnie. W imię miłości wzywam Was. Jam Jest Bogiem w działaniu "

Mniej więcej tak to wygląda, oczywiście możesz ułożyć swoją afirmację , która dla Ciebie będzie najodpowiedniejsza:)

Na koniec radze uzbroic się w cierpliwość , opanować dobrze podstawy i gwarantuje Ci że jeśli to zrobisz sumienie nic Ci nie grozi. Może to potrwać kilka tygodni ale też kilka miesięcy... nie warto się spieszyć:)

Pozdrawiam
Avatar użytkownikavega
nie ma początku i nie ma końca
 
Imię: maciek
Posty: 43
Dołączył(a): 18 cze 2010, 15:12
Droga życia: 8
Zodiak: ryby

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron