OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
To co istoty ludzkie nazywają doświadczeniem poza ciałem oznacza przestawienie się świadomości na odbiór rzeczywistości z perspektywy czwartego wymiaru wewnątrz pola siłowego trzeciego wymiaru kuli świadomej. By móc całkowicie kontrolować trwanie tego przestawienia, niezbędna jest likwidacja blokad pęków czakr ciał czerwonego, pomarańczowego, żółtego, zielonego, niebieskiego, indygo i fioletu. Jeśli występuje jakakolwiek blokada w jednym z tych pęków, przebywanie świadomości w ciele pęku zielonego lub innego będzie dość krótkie a zablokowany pęk spowoduje automatyczne ściągnięcie świadomości z powrotem do ciała żółtego pęku.
Podczas tego co zwane jest medytacja, gdy istota przejawia dobrą koordynację w pracy pęków czakr, przestawienie świadomości na ciało dowolnego pęku jest możliwe jak to określić można, na życzenie. Taka istota wówczas obserwowana przez inne nieświadome zjawiska istoty trójwymiarowe, zostałaby uznana za zmarłą. To zabawne. Takie sytuacje mają miejsce.

Sukcesywne postępy w tym co nazywa się medytacja gwarantują skuteczne przestawiania świadomości na ciała różnych pęków. Proszę z całą mocą wypełnić się pozytywną konfiguracją akceptacji w stosunku do tego co zwane jest dobrem i złem. Ewentualne blokady pęków będą zanikać.
Jeśli jednak odczuwane jest silne pragnienie przestawiania świadomości podczas snu i chwilowej penetracji kontinuum czasoprzestrzennego tej kuli świadomej, sugeruję położenie się w stanie silnego zmęczenia po przypuśćmy ćwiczeniach fizycznych, jakie istota odbyłaby poza miejscem zamieszkania, w otoczeniu świeżego powietrza. Sugeruję wówczas nie wchłaniać żadnego pokarmu, tylko czystą wodę. Podczas leżenia proszę całkowicie odprężyć umysł i usunąć zabłąkane myśli. Proszę myśleć o unoszeniu się w powietrzu nad olbrzymią przestrzenią kuli świadomej tętniącej tym co określane jest jako piękno. Po kilku chwilach mogą być odczuwane drgania. Te drgania to budzące się do aktywności i przyjęcia świadomości ciało zielonego pęku. Możliwe jest dostrzeżenie przezroczystych części tego ciała. Będzie odczuwalne powolne "odklejanie" się tego ciała od ciała żółtego pęku. Gdy już świadomość przestawi się całkowicie na ciało zielonego pęku, proszę działać szybko w podjęciu decyzji dotyczącej lokalizacji.
Przestrzegam jednak, kontinuum czasoprzestrzenne w którym znajdzie się istota po raz pierwszy w trakcie trwania inkarnacji, zawiera w swej strukturze wszystkie epoki danej kuli świadomej. Należy przejawiać silną koncentrację na zasadzie przypuśćmy częstotliwości radiowych. Należy skupiać się na danej lokalizacji i epoce bardzo starannie, w przeciwnym wypadku świadomość będzie błądzić w szybkim tempie i zmieniać konfigurację czasoprzestrzennego kontinuum w sposób chaotyczny aż nastąpi nagła reakcja blokady jednego z pęków czakr i natychmiastowy powrót świadomości w ciało pęku żółtego.
Lokacje dowolne mogą naturalnie zostać wybrane w czasoprzestrzennym kontinuum, jednak utrzymanie się w obranej przez siebie konfiguracji lokacyjnej wymaga ogromnej samodyscypliny. Lokacje mogą zostać odwiedzone w różnych epokach tego co zwane jest czasem.

Kontinuum czasoprzestrzenne wewnątrz trzeciego wymiaru kuli świadomej Ziemia składa się na to co nazywane jest materią, której budulcem jest świadomość kuli złożona ze świadomości wszytkich żyjących na niej istot od pierwszego wymiaru wzwyż. Podczas penetracji kontinnum wewnątrz trzeciego wymiaru kuli można więc napotkać istoty odpowiadające tym, które spotyka się, będąc świadomością w ciele pęku żółtego. Rzadziej napotkać można istoty, które nie wniknęły w światła fioletowe, złote lub białe podczas doświadczania przez nie śmierci.
Bogactwo w rozmaitości typów istot spotykanych w czasoprzestrzennym kontinuum jest olbrzymie. Można więc wejść w kontakt z istotami sztucznymi szarymi a nawet z ich twórcami, istotami Gekkon, ich odmianą zwaną królewską, której przedstawiciele sporadycznie goszczą w wybranej przez siebie konfiguracji kontinuum czasoprzestrzennego trzeciego wymiaru kuli. Przekazy zwane tu telepatycznymi są bardzo częstym zjawiskiem w czasoprzestrzennym kontinuum, kiedy to załóżmy istota wchodząca w skład jednego z pionów wykonawczych istot gadzich, zwanych rządowymi, jest instrułowana bezpośrednio przez istotę Gekkon.

Przestawienia świadomości na ciała różnych pęków nie stanowią zagrożenia dla istoty, jako że jest ona cząstką świadomości matrycy nieskończoności. Naturalną rzeczą jest bieg rozwoju istoty, która doświadcza odbioru rzezczywistości w możliwie najbardziej rozmaity sposób, kontrolując siebie w kontekście pracy dwunastu pęków czakr poprzez to co zwane jest tu medytacja, chociaż to może mieć różny charakter w zależności od gatunku, jaki istota - cząstka matrycy nieskończoności przejawia. Opuszczenie przez istotę ze świadomością trójwymiaru, pola siłowego kuli świadomej typu ziemskiego jest mało prawdopodobne ze względu na istnienie dotatkowego ekranu energetycznego utworzonego wokół kuli przez istoty gadzie i ptakopodobne. Ekran wspomaga przyciąganie jądra kuli, ikosahedr. Ekran częściowo uniemożliwia istotom ludzkim sprawną penetrację wielowymiarową, którą istoty ludzkie mogły stosować przed przybyciem istot ptakopodobnych i gadzich, kiedy to nie istniały procesy zwane karma i przymusowa inkarnacja. To są rzeczy nieprawdopodobne w pojmowaniu świadomości z wnętrz innych istot spiralnych.
Zbliżająca się emanacja rdzenia tej istoty spiralnej spowoduje dezaktywację ekranu wokół kuli świadomej Ziemia i kuli świadomej Mars. Istoty będące w rezonansie z rdzeniem istoty spiralnej wydostaną się z tego co można śmiało określić więzieniem rozprowadzającym się wiele poziomów energii wytworzonych przez istoty gadzie i ptakopodobne.

Uzuli Undine
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33
ćiekawe medytacja i post to podstawa do ob
beserk Mężczyzna
eksterio
 
Imię: arek
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2010, 09:50
Zodiak: byk

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron