OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.

Towarzystwo OBEnautów Polskich

Post 06 lut 2010, 18:50

Witam Was OBEmaniacy, witam wszystkich i każdego z osobna.

Znasz powiedzenie - w jedności siła?
Jednocząc się pod znakiem Towarzystwa OBEnautów Polskich chcielibyśmy zrzeszyć jak najwięcej Obemaniaków, którym nie jest obojętne w jaki sposób postrzegane są takie hasła jak: OBE, LD, Projekcja Astralna, Podróż Mentalna; jak również my sami Obemaniacy.

Zostało stworzone forum organizacyjne http://forum.obemania.pl/index.php , gdzie możesz się przyczynić do formowania Towarzystwa i jego przyszłych celów. Od Ciebie zależy jakie to będą cele i jak będą realizowane!!! Każde pozytywne działanie jest mile widziane. To może być rozpowszechnianie wiedzy o tej dziedzinie życia, która tak nas interesuje, wdrażanie programów społecznościowych jak nauka OBE dla osób niepełnosprawnych (książki o OBE Brailem lub audio itp. itd.) i pozyskiwanie funduszy na te społeczne działania. Jednocześnie osoby w Towarzystwie OBEnautów wszelkie swoje działania opierają na całkowicie bezinteresownym poświęcaniu swego czasu i wiedzy użytecznej dla rozwoju Towarzystwa i jego działań.

Ja sama, mimo iż nie jestem znana jako osoba, która lubi działać i organizować, włączyłam się w organizowanie Towarzystwa, dzieląc się swoją wiedzą z różnych dziedzin życia (np. grafika i reklama), jak również pisząc ten list-odezwę do każdego, kto może pomóc.

W imieniu tych osób, które już zarejestrowały się na forum organizacyjnym, oraz tych które zarejestrują się w przyszłości, z góry dziękuję za poświecenie tej odrobiny czasu na przeczytanie tego tematu.

Pozdrawiam:)
Wioletta alias VVii

p.s. wizje i cele w tym konkretnym temacie http://forum.obemania.pl/viewtopic.php?t=9
VVii Kobieta
 
Imię: Wioletta
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sty 2010, 23:43
http://www.youtube.com/user/TowarzystwoObenautow powstał kanał TOPu, więc serdecznie zapraszam, będzie się rozrastał
VVii Kobieta
 
Imię: Wioletta
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sty 2010, 23:43

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości