Poza granicami - luźne dyskusje na wszystkie sprawy niezwiązane z Przebudzeniem.
Przedstawiam wam to:
http://www.youtube.com/watch?v=gBBp2XnO ... re=related

Oglądajcie od 7 odcinka (wtedy zaczyna się przedstawienie faktów) do 10.. a początku moga być przerażające te zdjęcia ale potem już tyko facet wyjaśnia.
Jeżeli to co on przedstawił się sprawdzi to w 2012 BĘDZIEMY ŁYKAĆ WODĘ!
StorN Mężczyzna
 
Imię: Mateusz
Posty: 7
Dołączył(a): 25 kwi 2010, 16:48
Nie wiem czy będziemy łykać wodę... Jest to możliwe. Trzeba po prostu się przygotować i na taką ewentualność i słuchać uważnie sygnałów z ziemi i z poza ziemi.

Oglądałam te wcześniejsze części, zachęciła mnie obietnica przerażających zdjęć ale nic przerażającego nie dostrzegłam :(.

Moim zdaniem nie ma co się bać UFO. Wątpię by chcieli zrobić nam krzywdę :). Myślę, że raczej chcą nam pomóc, albo są ciekawi co się dzieje u nas. Może podoba im się nasza planeta?:D Jak my byśmy się zachowali jakbyśmy odkryli obce formy życia, bardziej prymitywne gdzieś na marsie? Czy nie obserwowalibyśmy ich? Nie chcielibyśmy im pomóc i przekazać im naszej wiedzy i techniki?:)

A jeśli źle nam życzą/są też tacy którzy żywią się naszymi negatywnymi emocjami, jeśli emanujemy pozytywnymi jesteśmy dla nich bezużyteczni więc co za problem?

Domniemanie, że UFO chce nas zaatakowac militarnie jest przypisywaniem antropomorficznych cech obcemu, nieznanemu obiektowi ;>. Tendencja typowo ludzka ;>
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Ja szczerze mówiąc podchodze do tego z dystansem... jestem dość i tak sceptyczny co do tych znaków / zdjęć.

Bo nie mam pewnosci ze to nie jest Fake... a tego jest pełno. A tacy ludzie jak ten meksykanin na wyglaszaniu takiego czegos zarabia krocie...

Zresztą pożyjemy zobaczymy.

A co do samych kosmitów... (oglądałem jeszcze konferencje po angielsku z 2006 roku gdzie mówił inny facet) to to że potrafią być niewidzialni / przenosić się bardzo bardzo szybko (oparte na świadkach/materiałach którzy widzieli jak leci leci a nagle sie rozpływa... albo na ziemi jest spodek i również nagle jak by coś go zdmuchneło... najprawdopodobniej jeszcze się "bilokują". Oznacza to ze ich mózg baaardzo bardzo zeuwoułował. Ich bóg mógł już stworzyć znacznie wcześniej niż ludzi.

To jak przedstawił ten meksykanin... ze przesyłają nam wiadomosci gwiezdnym kodem i kodem binarnym to oznacza że nie są w stanie mówić / poznać nasze języki.

Oglądałem na BBC wypowiedzi wstrząśniętych ludzi których porwano... wszyscy są zgodni z tym że porozumiewają się chrzęknięciami,, otwieraniem ust... coś niepojętego.

To i tak są wszystko domysły... nie mozna traktować tego serio. Bo ludzie wymyślają i zawsze będą wymyślać.Co do UFo to jestem pewien ze istnieje ale obrazy kosmitów to mogą być zwykłe wymysły.
StorN Mężczyzna
 
Imię: Mateusz
Posty: 7
Dołączył(a): 25 kwi 2010, 16:48

Powrót do działu „Podwórko”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron